Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Terviseamet palkas oma külmkappe valvama Taavi Rõivase

jagamist

Terviseamet enam mingeid riske ei võta – vaktsiine palgati valvama külmkapiekspert Taavi Rõivas, kelle ainsaks ülesandeks on jälgida, et ükski vaktsiin ei läheks enam raisku.

Terviseameti juhi Üllar Lanno sõnul on Terviseamet oma 100 000 vaktsiini raiskulaskmisest õppinud ning nüüd enam mingeid riske ei võeta.

Kogemus maksab

“On äärmiselt kahetsusväärne, et Terviseameti külmlaos läks raisku mitme miljoni euro väärtuses vaktsiine, aga õnneks pole rahvas tulnud tänavatele, et nõuda ei minu, Tanel Kiige, Marek Seeri ega teiste Sotsiaalministeeriumi kõrgete ametnike tagasiastumist,” kommenteeris Üllar Lanno.

“Kinnitan teile, et oleme siin Terviseametis oma sadadest vigadest ja eksimustest õppinud ning tõenäoliselt enam taolisi vigu lähimate tundide jooksul ei kordu,” kinnitas Lanno.

“Selleks palkasimegi nüüd oma külmlattu külmkappe valvama tõelise külmkapieksperdi Taavi Rõivase, kes kinnitas meile, et tema valvekorra ajal on asjad korras nii külmkappide ees, sees, kui ka mingil põhjusel nende taga,” ütles Terviseameti juht.

Lanno sõnul asub Taavi Rõivas Terviseameti külmlaos tööle juba alates homsest ning lõpetab töö peale koroonakriisi lõppu.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles