Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Google on hädas eestlaste liiga kiire kinnisvaraarendusega

Tehnoloogiahiid Google peakontor. Küpsisega roheline mehike ei puutu asjasse üldse.
jagamist

Täna teatas tehnoloogiahiid Google, et on hädas oma Google Maps rakenduse uuendamisega, sest eestlased arendavad liiga kiiresti kinnisvara.

„Asi on ikka täiesti käest ära läinud – me ei jõua nii kiiresti satelliidipilte teha kui eestlased kinnisvara arendavad, rääkimata sellest, et jõuaksime saata kohale oma autod, et uusi tänavaid ja maju üles pildistada,“ kommenteeris kinnisvarabuumi märke Jonathan Smith, kes on vastutav Google Maps-i kaardirakenduse toimimise eest.

Satelliidid on ülekoormatud

„Satelliit teeb ühel nädalal pildi Eestist ja kui ta järgmisel nädalal üle mingi suvalise põllu lendab, siis ei tunne kohta enam äragi – sinna on kerkinud juba terve uus linnaosa – püha jumal, kuidas saab nii kiiresti üldse ehitada?“ imestas Google juhtivtöötaja.

„Me pidime juba võtma ühendust USA sõjaväega ning paluma, et nad laenaksid meile mõned satelliidid, mis muidu pildistavad maailma sõjakoldeid ning saatma need Eesti kohale pilte tegema, et natukenegi nende kinnisvaraarendustega sammu pidada,“ sõnas Smith.

„Kui te ise pole veel aru saanud, siis see on konkreetne kinnisvarabuum, pole kahtlustki enam,“ lisas ta.

Hea lugeja – mida arvad Sina – kas Eestis on käes järjekordne kinnisvarabuum või mitte? Anna loo all kommentaarides oma arvamusest märku.

1 kommentaar

  • sorts

    27. nov. 2018 - 20:12

    Tegelikult on NASA ja muu maailma satelliidindus lihtsalt Eesti kinnisvara-ja satellidiarenduse tempost kaugele maha jäänud.
    Selle arengupeetuse korvamiseks lähetatakse lähikosmosesse oma, Eesti kaamera. loe: SpaceX lennutab homme kosmosesse Tartu Ülikooli üliõpilaste kaamerasüsteemi

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles