Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Grünthal: “Ma lihtsalt sattusin puhtjuhuslikult samasse kohta samal ajal ajama sama asja, mis kremlimeelne Ivanov!”

Koos täiesti puhtjuhuslikult.
jagamist

Meedias on täna hakanud ringlema süüdistused teemal, justkui võitleks EKRE liige Grünthal kremlimeelse KOOSi kandidaat Oleg Ivanoviga ühiselt e-valimiste vastu. Grünthali sõnul on süüdistused absurdsed.

Eile laaditi Youtube-i üles video, kus Kalle Grünthal ja Oleg Ivanov rääkisid koos sellest, kuidas nad mõlemad on tänaseks kaevanud e-valimised riigikohtusse. Tuleb välja, et see kõik on siiski täiesti puhtjuhuslik ja mingit EKRE ja kremlimeelse liikumise KOOS koos tegutsemist pole olemas.

Kõik on juhuslik

Kalle Grünthali sõnul on aga kõik meedias ringlevad süüdistused koostööst väljamõeldud ja absurdsed.

“Jah, kuigi eile Youtube-i üleslaetud videos, mille pealkiri on „EKRE ja KOOSi kandidaadid takistavad Eesti valitsuse loomist,“ istume me Oleg Ivanoviga kõrvuti koos, siis see on täiesti puhtjuhuslik,” kommenteeris Kalle Grünthal süüdistusi.

“Mina ajan oma asja ehk siis räägin oma kahtlustest e-valimiste suhtes ja Oleg Ivanov ajab oma asja, kus ta räägib oma kahtlustest e-valimiste suhtes,” jätkas Grünthal.

Selge skeem, mis näitab, et ühiselt koos mingit asja siiski ei aeta ja üleüldse on tegemist täiesti erinevate pooltega, kes puhtjuhuslikult sattusid samal ajal samasse kohta ajama sama asja.

“See, et me teeme seda samal ajal samas kohas ja räägime sama juttu samasse kaamerasse, mille video läheb üles samasse kanalisse – no kuulge, kõik oma peaga mõtlejad saavad ju aru, et see on täiesti puhtjuhuslik,” kinnitab Grünthal. “Meil on vaba maa ja vaba sõna ja seega võib igaüks istuda seal, kus ta tahab ja rääkida seda, mis ta tahab.”

“Seega otsida siit nüüd mingeid seoseid EKRE ja kremlimeelse KOOSi koostööst ja koos millegi tegemisest on esiteks täiesti arusaamatud, teiseks täiesti väljamõeldud ja kolmandaks täiesti puhtjuhuslikud,” lisas Kalle Grünthal.

Grünthal kinnitas ka, et juhul kui KOOSi asutaja Oleg Ivanov ja tema ise peaksid lähiajal koos seadma kahtluse alla Eesti Vabariigi valimiskomisjoni otsused ja ka Riigikohtu otsused, siis ka nende vahel ei tasu otsida mitte mingeid seoseid ja kõik on täiesti puhtjuhuslik kokkusattumus ja mingit koos tegemist siiski ei toimu.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (4)

 • Lolita

  20. märts 2023 - 12:58

  Selline vahemaa viitab lausa kooselule. Nähtav on ka punane armulõõma kuma.

  Vasta
 • Naljanina

  20. märts 2023 - 13:05

  See õitsenud võilille tutt ei tea jälle, kuidas lilleke siia sai.

  Vasta
 • Jutumoor

  20. märts 2023 - 13:31

  Räägitakse ju, et on asju, mille ajamine ei anna häbeneda.

  Vasta
  • Oioi

   20. märts 2023 - 14:05

   Oli see ikka piisavalt suur ruum, et asju koos ajada? Et pärast haisema ei hakkaks noh.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles