Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

HÄBI! Valitsus kogunes alles nüüd arutama strippar Justini kasside ja Eda-Liis Kanni auto teemat

jagamist

Kuigi blogija Triinu Liis McNairn ja tema stripparist abikaasa Justin McNairni kasside ning Eda-Liis Kanni auto skandaal on kestnud juba nädalaid, kogunes Vabariigi Valitsus alles täna õhtul kriisikoosolekule, et neid teemasid lahata.

Mitmete allikate sõnul lasi peaminister Kaja Kallas end nõunike poolt pikalt eksitada, pidades olulisemateks teemadeks vaktsineerimist ja Terviseameti hiljutisi jamasid.

Muu pannakse seisma

“Kinnitan teile, et valitsus tõepoolest kogunes täna hilisõhtul kriisikoosolekule,” ütles peaminister Kaja Kallas meie toimetusele.

“Arutluse all on täna õhtul ja öösel tegelikult kaks väga olulist teemat, mistõttu oleme sunnitud kogu koroona ja vaktsineerimiseteema korraks pausile panema,” sõnas peaminister.

“Ehk siis saame lõpuks ometi arutada valitsuse tasandil Eesti avalikkuse jaoks kahte kõige põletavamat teemat – blogija Triinu Liis McNairn ja tema stripparist abikaasa Justin McNairni kasside ning Eda-Liis Kanni auto skandaali,” kommenteeris Kallas.

Tuleb pikk öö

“Ma tahaksin vabandada Eesti rahva ees, et nende kahe kõige põletavama teema arutelu alles nüüd aset leiab,” märkis peaminister.

“Kahjuks võttis nende skandaalide tagamaade analüüs rohkem aega, kui me esialgu arvestasime, aga luban teile, et valitsuse liikmed panustasid sellesse palju. Näiteks sõitis siseminister Kristian Jaani isiklikult USA-sse automüügiplatsile kõigi Eda-Liis Kanni auto remondi-ja avariiajaloo väljaselgitamiseks ning keskkonnaminister Tõnis Mölder õppis enda sõnul nädalaid kestnud palderjaniuimas ära kasside keele, mõistmaks, mis täpselt võis juhtuda blogija Triinu Liis McNairni ja tema stripparist abikaasa Justin McNairni kassidega,” selgitas Kaja Kallas.

“Kindlasti tuleb pikk arutelu ja analüüsi täis öö, aga püüame valitsuse kriisikoosolekul mõlemale skandaalile leida mingi mõistliku ja kõiki osapooli rahuldava lahenduse,” loodab peaminister.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles