Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

HÄIRIVAD FOTOD! Sven Mikser ei maksa nõunikule palka: Meikar peab Brüsselis palja tilliga ringi lippama

Eurosaadik Silver Meikari kannatused Brüsselis - mehel pole isegi raha, et riideid selga osta. (foto: mingi pervert)
jagamist

Kui Eesti eurosaadikud kümblevad eurorahahunnikutes, siis sama ei sa öelda saadikute nõunike kohta. Eurosaadik Sven Mikseri nõunik Silver Meikar ei saa endale lubada isegi riideid ja peab Brüsseli tänavatel lippama ringi palja tilli väel.

Meikari palga mittesaamise lugu tuli avalikuks möödunud laupäeval, kui Eesti endise välisministri ja praeguse eurosaadiku Sven Mikseri nõunik Silver Meikar võõrustas oma Brüsseli kodus suuremat hulka kohalikke eestlasi ja nende tuttavaid. Kõmu selle peo järelmitest levib juba üle Eesti ja muudegi euroringkondade.

Meikari kodutu elustiil

„Suur oli meie üllatus kui Meikari koju sisse astusime. Õigemini polnudki tegu korteriga, vaid ühe elumaja koridoriga, kus Meikar väidetavalt pesitses,“ kommenteeris üks peol olnu (keda kotib mingi Brüsseli ametniku õige nimi, toim.).

„Esimene vaatepilt oli see, kus pappkasti mähitud Meikar kakles kahe kodutu koeraga, kes samuti seal koridoris elasid. Me küll ei saanud tüli põhjusest kohe aru aga tundus, et kaklus käis mingi kondi pärast, mille koerad olid leidnud aga mida Meikar külalistele lauale tahtis panna,“ selgitas anonüümne peokülastaja.

„Lõpuks lahenes asi nii, et koerad, kellel tundus rohkem mõistust peas olevat, puresid kondi pooleks ja lahkusid teise poolega, ise pettunult urisedes.“

Eurosaadiku nõunik Meikar kutsus jooksuduellile üht mustanahalist peokülalist, keda ta pidas kuulsaks naissprinter Marlene Otteyks. (foto: mingi pervert)

Mikser ei maksa palka

„Kui pidu oli täies hoos ja kõik pudelipõhjad tühjaks joodud, jah, sest laual olidki ainult pudelipõhjad, siis tegi Meikar ettepaneku õue sportima minna,“ meenutab teine peol käinu.

„Ühel hetkel karjus eurosaadiku nõunik üle koridori, et nüüd tuleb õhtu meelelahutuslik osa ja kõik peavad liikuma lähedalasuvale staadionile. Seal hakkas silmnähtavalt värske õhu mürgituse saanud Meikar norima ühe mustanahalise naisterahvaga, keda ta pidas vist sprinter Merlene Ottey-iks, sest ta kutsus teda kogu aeg nii ja tahtis temaga võidu joosta,“ meenutab kolmas peokülaline.

„Keegi ei julgenud Meikarile ka vastu hakata, sest pärast kondi järamist oli tal suunurkades vaht ja ta oli minema visanud oma privaatkehaosi katva pappkasti ning urvitas ähvardavalt stardijoonel,“ sõnas külaline.

„Palusime siis Marlene Ottey sarnaselt naiselt, et ta teeks jooksu moe pärast läbi ja laseks igaks juhuks Meikaril võita, sest olukord kiskus juba imelikuks,“ selgitas peo külaline. „Pärast võitu kargles Meikar pisut võidukalt ringi finishis ja kui kodutute koerte punt mööda jooksis, pani ka tema koos nendega teadmata suunas ajama,“ lisas peokülaline.

Kui küsisime ka Sven Mikseri nõunik Silver Meikarilt antud juhtumi kohta kommentaari, siis jäi saadiku nõunik napisõnaliseks: „Kõik pole kuld, mis Brüsselis hiilgab – kui Mikser saab palka ja hüvitisi ja koduigatsustasusid, siis meil, nõunikel tuleb elada siin koeraelu, midagi pole teha, karm reaalsus,“ kommenteeris Meikar.

Hea lugeja! Mida arvad Sina sellest, et eurosaadik Sven Mikser ise laiutab kullakangide ja sularahahunnikute otsas aga oma nõunikele ei raatsi isegi palka maksta? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles