Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Hipsterid maruvihased: kõik räägivad listeeriabakterist aga seda pole mitte kuskilt saada!

Palja silmaga listeeriabakterit näha polegi.
jagamist

Eesti hipsterikogukond on vihast marus – meedias räägitakse väga palju listeeriabakterist aga kui otsima hakata, siis pole seda saada ei leti pealt ega leti alt! Täielik listeeriahüsteeria.

Facebooki grupp „Mihhail Lotmani habemes on täid“, mis on Eesti hipsterite teadatuntud suhtlemispaik, on vihaselt podisenud juba viimased nädalad. Listeeria kohta on tehtud seal lausa eraldi postitus ja selle alla on kogunenud sadu vihaseid kommentaare, kes kõik seda bakterit saada soovivad.

Viha on õigustatud

„Nagu nõukaaeg oleks tagasi!“ põrutab postituse all keegi Mati, kelle profiilipildilt vaatab vastu igati klanitud 50ndates eluaastates mees, kes profiili järgi töötab AD-na (art director, toim.).

„Kas keegi siit grupist on saanud seda uut  ägedat moetoitu maitsta?“ küsib keegi grupi liige nimega Anti.

Postitus Facebooki grupist “Mihhal Lotmani habemes on täid”, millest kõik algas. (foto: kuvatõmmis)

„Loen mina hommikul meediast, et kuskil on liikvel mingi müstiline bakter listeeria. Lähen siis tööle ja lõunalauas teeb ülemus minu lõhevõileiva üle nalja, et vaata et ma listeeriat ei saa. Lähen õhtul sõpradega ühele käsitööõllele ja jälle samad listeeria naljad.  Mis kurat on listeeria ja kust seda saab?“ uurib järgmine postitaja nimega Madis.

Moodustatakse otsingurühmi

„Stopp, poisid! Käisin täna läbi pea kõik Tallinnas asuvad suuremad poed ja kõikidest kinnitati mulle, et neil midagi listeeriabakteriga pakkuda pole! Järelikult ongi tegi defitsiitse kaubaga ja on võimalik, et seda saab ainult tutvuste kaudu. Kas on kellelgi siin kalatööstuses tutvusi?“ uurib keegi Annabeli nimeline.

Üks grupi liikmetest kirjutas isegi loo igatsusest listeeria järele.

„Kui ei ole saada, siis on tegemist haibiga. Keegi hoiab kuskilt listeeriat kinni ja ajab hinda kunstlikult kõrgeks. Kahtlustan kalatööstuste kokkumängu, puhas PR trikk ju!“ on grupi liige Andrus endas kindel.

„Kõige lihtsam on nii, et jagame linnaosade kaupa kõik poed ära grupiliikmete vahel – nii katame ära kõik Tallinna poed ja leiame selle listeeria ka üles – andke igaüks teada, kus poes ja mis linnaosas saaksite küsimas käia?“ sekkub üks grupi liige vestlusesse, kes hakkab organiseerima listeeriabakteri otsingurühmi.

Läksid omavahel tülli

Kuid mitte kõik ei ole ühises listeeriaotsingus läinud sujuvalt – nimelt on tekkinud grupis tülid hoopis uue asja pärast – kes esimesena listeeriat otsima hakkas.

„See on ju kõigile siin selge, et mina olin esimene, kes listeeriat siin mainis ja otsima hakkas,“ põrutab grupi liige Jaan.

„Jaan, esiteks pole sa mingi õige hipster – alles eelmine nädal ju selgus, et sa jood vahel ka Saku õllet! Kes teeb seda? Päriselt nagu!“ lükkab väidetud ümber keegi Sten-Markus.

Hea lugeja! Kas Sina oskad hipstereid aidata ja neile listeeriabakteri asukoht kätte näidata? Kui oskad, siis pane see siia loo alla kommentaaridesse kirja.

 

SEOTUD LOOD:

Miljonipeldikusse ööseks lõksu jäänud hipster elas öö üle tänu habemest leitud toidujääkidele

Kontori hipster kinnitab kõigile: see töö on mulle ainult vahepeatus

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles