Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

HULL PEAST? Noor arhitekt usub, et teda võetakse tõsiselt ka ilma sarvraamidega prillideta

Kas keegi tõesti võtaks tõsiselt mõnda arhitekti, kel pole sarvraamidega prille? Meie ei usu.
jagamist

Täna teatas värskelt ülikooli lõpetanud arhitekt Sander (25), et tema ei kavatse endale mustade paksude sarvraamidega prille soetada ning usub, et kliendid võtavad teda ka nendeta tõsiselt.

Noor arhitekt Sander Tammepuu (25) sõnul ei usu ta, et elu selles küsimuses mingeid korrektuure teeb.

Ujunud alati vastuvoolu

 „Kui ma õppisin Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri erialal, siis pandi mulle aastate jooksul korduvalt südamele, et ma ei unustaks hakata kandma paksude sarvraamidega prille,“ meenutab Sander oma õpinguid.

„Juba siis tundus mulle see veider, et mingisugune atribuutika peaks kuidagi mõjutama minu tööd,“ selgitas Sander täna.

„Ütlesin neile õppejõududele juba siis ja ütlen täna – kuradi käigu need sarvraamidega prillid – mina lasen oma tööl enda eest rääkida!“ ütles Sander Tammepuu enesekindlalt täna.

Naiivitar?

Küsisime Sandri väljaütlemistele kommentaari ka Eesti Kunstiakadeemiast.

„Hull on peast või?“ ütles Eesti Kunstiakadeemia (EKA) arhitektuuri õppejõud Kalev Kask, kui kuulis, mis plaanid noorel arhitektil on.

“See on ju täielik anarhia – Eestis pole seni ehitatud ja ei hakata kunagi ka ehitama ühtegi hoonet, mille autor ei kanna sarvraamidega prille!”

„Kas tõesti olen oma töös läbi kukkunud, et meil tulevad tööturule sellised naiivitarid? Olen alati öelnud ja ütlen veelkord: paksude tumedate sarvraamidega prillid on arhitekti töös A ja O,“ ärritus Kask.

„Ja kui ta arvab, et tema tulevased kliendid teda ilma nendeta usaldavad, siis ta on peast püstihull!“ lisas õppejõud Kask.

Meile teadaolevalt ei lase noor arhitekt Sander Tammepuu (25) end siiski kriitikast kõigutada ja kavatseb alustada oma arhitektikarjääri ilma mustade paksude sarvraamidega prillideta.

Hea lugeja! Mida arvad Sandri plaanist Sina? see on ju ette hukule ära määratud? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siiaja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles