Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Ilma suurema kisa ja kärata selgus Aasta Hetero

Kolm finaali pääsenud heteromeest
jagamist

Eile, 15. oktoobri ennelõunal kogunes pealinna klubisse Amigo taaskord üksteisega mõõtu võtma Eesti absoluutne heteroparemik. Kuna heterod on Eestis täna tugevas vähemuses, siis toimus üritus seekord, erinevalt eelnevatest aastatest, ilma suurema kisa ja kärata.

Kolmekümnendat korda peetaval jõukatsumusel asuti atleetide heteroseksuaalsust hindama kolmes eelnevalt hoolikalt valitud voorus: talendivoor, rannaetikett ja lilleseade.

Võitja selgitati kõigi kolme distsipliini punktide liitmisel, auhindu jagus ka meie tulevastele heterosangaritele ning kõige silmapaistvama võistlusvormi kandjale.

Sündis uus rekord

Võistluse ajaloo kõrgeima punktisummaga kaitses kroonprintsessi tiitlit viimastel aastatel alistamatuna püsinud Räpina au ja uhkus ning nüüdseks neljakordne aasta hetero Kevin-Ken Õunapuu. 280 punkti märgib ühtlasi ka uut Eesti rekordit, varasem tulemus sai purustatud tervelt 21 silmaga.

Juba talendivoorus ohjad enda kätte haaranud Kevin-Ken seljatas kõik konkurendid särava etteastega Ludwig van Beethooveni “Kuupaiste sonaatidest” tromboonil. Rannavoorus täiusliku bikiinivormiga kohtunike ette astudes oli selge, et täna on midagi monumentaalset aset leidmas ning peale järjekordset ülekaalukat alavõitu oli igapäevaselt floristina leiba teeniva Kevin-Keni lilleseade voor ainult vormistamise küsimus.

Oma võitu kommenteerides ei hoidnud Kevin-Ken tagasi enam ühtegi emotsiooni ja jagas oma siirast võidurõõmu: “No kle tra pmst mul on nagu snap ülikõva ja suht normaalne ja no ega ma mingi lihtne vend ei ole. No ütleme, et mingi lamp vend tuleb ütlema lihtsalt, midavttu sa hüppad nah, tra tõmba nhui või panen liti ära, mul on jumala phui nhui,” oli Kevin-Ken võidujoovastuses.

Traagiline õnnetus võistlusel

Teine poodiumikoht ning esimese kroonprintsessi tiitel selgus alles viimase, paljukardetud lilleseade voorus. Vastamisi seisid seni võrdsetena püsinud Narva hetero Vitjonk Nitsiportsik ning Vootele Tugevmees. Enneolematult närvesööv ja dramaatiline duell leidis ootamatu lõpu, kui Eriti Kristliku Rahvaerakonna ideoloogina leiba teeniv Tugevmees otsustas lilleseades liialt riskantse tehnika kasuks ning suri traagiliselt saadud vigastustesse. Heterokogukond jääb teda leinama.

Teise printsessi tiitli 140 punktiga võitnud elupõline Lasnamäe automehaanik Jan Nigulas-Hürr jäi oma soorituse kohta kommentaare andes napisõnaliseks: “Kas sa kõnõlõd või peeräted, tuu om kikk üts hää”.

Kas Aasta Hetero valimine ka järgmisel aastal toimub, ei ole veel teada.

Autor: Külliki Kiire

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles