Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Rakveres tõugati meest

17 september, 2021

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Info Mustamäel mikroautode juures askeldavate meeste peeniste erakordse suuruse kohta osutus siiski ekslikuks

Mikroautode juures askeldanud meeste peenisesuurus osutus siiski keskpäraseks. (foto: mingi ärevil tädi)
jagamist

Täna pärastlõuna kella 16.30 paiku sai Häirekeskus ärevakstegeva kõne ühelt Mustamäel elavalt naisterahvalt, kes kahtlustas, et tema kodupoe ees mikroautode juures askeldavatel meestel on autode väiksuse tõttu erakordselt suur peenis. Kontrollimisel osutus info siiski ekslikuks.

Häirekeskuse sõnul saadeti helistajalt saadud infot kontrollima Statistikaameti kiirmõõtmisüksus, turvalisuse tagamiseks politseiekipaaž ning peeniseekspert Epp Kärsin.

Ärevaks tegev väljakutse

„Häirekeskus sai kõne kell 16.32, kus helistajaks oli 48-aastane naisterahvas, kes teatas, et märkas poest väljudes parklas kahte mikroautot ning selle ümber askeldamas kahte meesterahvast,“ kommenteeris Häirekeskuse pressiesindaja.

„Helistaja sõnul sõitvat Tallinnas taoliste autodega ringi muidu toidukulleritest mustanahalised, kellel on teatavasti väga suur…ee…füüsiline omadus näha välja mittevalge,“ valis Häirekeskuse pressiesindaja hoolikalt sõnu.

„Igal juhul eeldas meile kõne teinud naisterahvas, et ka neil kahel mehel on erakordselt suur peenis, sest taoliste autodega ei saavat sõita väikese peenisega mehed, kes ju üldjuhul eelistavad pigem võimalikult suuri ja kalleid autosid, et kompenseerida mõningaid puudujääke isiklikus plaanis,“ sõnas Häirekeskuse töötaja.

„Meie jaoks oli saadud info piisav, et saata välja alarmsõiduk, teavitada kahtlusest Statistikaameti kiirmõõtmisüksust ning peeniseekspert Epp Kärsinit.“

Osutus siiski valehäireks

Statistikaameti kiirmõõtmisüksuse juhi Tarmo Sülla sõnul võtsid nad väljakutset väga tõsiselt.

„Mitte iga päev ei saa meie üksus taolist kõnet Häirekeskusest, kus vajatakse meie abi. Seetõttu oli tegemist meie jaoks erakorralise väljakutsega,“ märkis Süld.

„Pakkisime oma mõõdulindid, tõmbasime kätte kummikindad ja sõitsime vilkurite saatel sündmuspaika,“ sõnas Süld.

Kaugelt vaadates võib jääda ekslik mulje, et mikroautode omanikud on ka erakordselt suurte peenista omanikud, hindas väljakutse teinud naisterahvas.

„Kohapeale saabudes käsutasime mõlemad mikroautode juures olnud mehed vastu oma sõidukeid ning esmalt uuris neid meiega kaasa tulnud peeniseekspert Epp Kärsin. Saanud Epult rohelise tule meestele läheneda, tegime ka ise omad mõõtmised, misjärel selgus, et tegemist oli ikkagi valehäirega,“ sõnas kiirmõõtmisüksuse juht Süld.

„Mõlema mehe peenised osutusid siiski keskpäraseks,“ lisas ta.

Mõlemal mehel paluti siiski juba lähemas tulevikus soetada oma tegelikule peenisepikkusele vastav sõiduriist.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida peaks tegema ülikõrge elektrihinnaga?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles