Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Intervjuu päris suunamudija Kakk Valteriga: saan ka kuu lõpus deebetkaardiga maksta

Kakk Valter vaeseid ei salli!
jagamist

Juba aastaid on sotsiaalmeedias ülistanud rikkaid ja kirunud vaeseid päris suunamudija Kakk Valter, keda on kutsutud ka huviliseks röövlinnuks. Saame siis lähemalt tuttavaks, kellega või millega tegu.

Kakk Valteril on Facebookis 5000 (rikast?) sõpra ja lisaks jälgib tema tegemisi 733 (vaest?) inimest. Kas tõesti on tegemist Eesti eliidi eestkiitja ja Eesti vaeste tagalaitjaga?

Kohe saame teada, sest järgneb intervjuu Kakk Valteriga, kelle tegemisi saab jälgida Facebookis, klikkides siia.

Milline on viimane pilt sinu telefonis, mis sa tegid?

Ma ise ei viitsi oma punase iPhone 12 Pro Maxiga väga pilte teha. Aga õnneks on mul assistent. Täitsa okei tšikk. Heast perekonnast, prantsuse filoloog. Tema ikka teeb pilte. Eile õhtul näitas ilusat tabatud hetke, kuidas kaks vaest lähevad üle Estonia puiestee. Alguses ma läksin nii närvi, kuid pärast vaatasin, et kompositsioon ja valgus olid paigas. Ei tea, kust ta õppis normaalselt pilte tegema? Lütseumis kindlasti mitte!  

Kas sa mõnda head mahlakat kuulujuttu oled viimasel ajal kuulnud?

Lenin olevat olnud seen. Kõnet olevat pidanud soomusautost poolenisti väljas, sest muidu oleks alt seeneniidid paistnud. Teine kõlakas oli see, et Tartul olevat linnapea. Minu meelest linnapead on ikka linnadel. Alevitel ju ei ole? Mul on küll hea haridus, kuid vahetevahel olen segaduses. See pidi intelligentsi tunnus olema muide! Võime tulla toime kognitiivse dissonantsiga. Mina tulengi toime alati. Alguses on raske ainult.

Kas oled mõnest teisest kuulsusest sissevõetud?

Ei ole. Viimati kuulsin, et Anne Veski (Eesti ainus päris kuulsus!) olevat minust sisse võetud. Saatsin talle enda autogrammiga pildi ja kirjutasin kuldse tintekaga, et ärgu kujutagu ette!

Milline on sinu kõige kasutum oskus?

Ma saan ka kuu lõpus deebetkaardiga maksta. Ei, pekki – see on kasulik oskus. Kasutum oskus on see, et ma oskan telefoniga vannis käia nii, et telefon vette ei kuku. Ei, pekki – ka see on kasulik oskus! Lisaks, kui kukub, siis mu assistent toob mulle kohe uue. Ta teab mu Apple passwordi!

Kui sul oleks oma jaht, siis mis sa sellele nimeks paneksid?

Kas sa mõtled nagu suurt paati või? Muidu on nii nagu Villu Reiljaniga, et öeldi, et jaht ja Pirital tuleb olla pühapäeval kell 11. Tuligi siis oranži vesti, püssi ja kahe koeraga. Teistel olid kallid kampsunid. Paul Shark. Ja noh, muidugi oli tegu paadiga. Aga ma ei taha oma paati. Mu pankur Šveitsis ütles mulle, et „If it flies, floats or fucks – always rent, don’t buy!“ Tal oli õigus! Kui ma oleks selle lennuki ostnud, mis ma tahtsin, siis ma oleks juba vaene, raisk! Ja paat? Noh? Einoh, kui keegi kingiks, siis oleks paadi nimi „Haha – vaesed!“

Kas sul on olnud kokkupuuteid politseiga?

Käisin suvel USAs. Tegime kohalikke kakkudega väikse likööriõhtu. Pärast tuiasime linna peal ringi. Selgus, et rikkusime kohalikke koroonareegleid. Maski polnud jne. Aga, no, pekki, katsu sa nokaga maski kanda! Aga üldiselt oli politsei chill. Üks oli Patton Oswalti näoga. Tead ju, see kommunistist paks koomik? Eestis olen politseil abiks käinud kiirust mõõtmas. Olen abipolitseinik. Ükski kimalane ei mölise, kui ma vaikuses protokolli koostan. Kardavad. Ma olen ikkagi röövlind, raisk!

Milline oli viimane vale, mis sa ütlesid kellelegi?

Raha taheti laenata mingiks Tallinna sadama-ala kinnisvaraarenduseks. Mingi lind käis uksele koputamas. Metsis oli vist… No ma ei mäleta! Ütlesin, et mul pole ja et ega ma mingi kredeks ei ole. Tegelt muidugi oli pappi nagu muda. Alles hiljuti tellisin hunniku kupüüre koju ja panin mullivanni. Segasin neid jalgadega. Noh – raha jalaga segada! Aga mullivanni düüsid ummistas ära, raisk. Pärast mingi kole torumees käis parandamas. Kui kummardas, siis tagumik paistis. Ebaesteetiline! Keelata!

Kakk Valteri lemmikkampaania Suurbritannias.

Kui sul oleks valida, et kas olla kole ja elada igavesti või olla kõige ilusam maailmas ja surra aastaga – mis sa valiksid?

Ma olen ilus ja elada kavatsen ka päris kaua. Aga, kui valima peaks, siis valiks ükskõik mida, peaasi, et ei peaks vaene olema!

Kui sa saaksid kellegi päevaks lukustada tuppa ja piinata teda nii, et keegi teada ei saa, siis kes see oleks?

Ma ei tea, kes see oleks, sest ega mul vaenlasi ei ole. Vaata, ma olen selline meeldiv. Aga ma tean, kuidas ma piinaks. Laseks oma väga kallitest kõllidest täisvõimsusega strippar Marco Lugu „Kreeka jumalanna“ ja sunniks seda „veini“ jooma, millel magav bomš sildi peal on. Late harvest, mai äss, ma ütlen! Joodav vein algab kuskilt nelja soti juurest. Lauavein, noh! Aga kõllid on muide Magico!

Kui sul oleks valida ainult üks toit elu lõpuni, siis mis see oleks?

Iraani päritolu valge kaaviar. Kaspia merest. Beluuga-nimelisest kalast. Hea valgurikas ja väga toitev. Kõrvale jooks seda prantslaste haput mullijooki. Tead küll seda? Läbipaistvad pudelis ja tsellofaanis müüakse? Cristal! Ei, pekki, ma kõlan siin juba mitmendat korda nagu sisuturundus! Ei, ma ei sisuturunda. See on ju nagu influentsimine ja influentserid on vaesed! Mingu päris tööle! Peete pole kõblata vaja kukil? Noh, nagu töö- ja puhkelaagris aastal 1984? Aga see puhke- osa võiks neil ära jääda! Päevavargad, raisk, mitte suunamudijad!

Kui sul oleks ajupesumasin, siis kelle peal sa seda kasutaksid ja miks?

Ma olen siiski rikas. Kui juba oleks ajupesumasin, peaks olema ka ajude kuivatamise ja triikimise masin. Aga jah, ega siin midagi teha ei ole. Eesti on riik, kus on palju lolle, kellele kuluks loputamine ära küll. Samas on nad suhteliselt ohutud lollid ja ega see eriti ka ei aitaks. Aga kus sellist masinat muidu saab? Eksperimenteerida mulle meeldib.

Kas sa arvad, et keegi jälitab sind vahel? Kes?

Ma ei arva. Ma tean. Kui teisi jälitab KAPO, siis mind – MUPO! Nad tahavad teada, kus mu raha on?! Kus on-kus on? Šveitsis on. Ega ma kohalikus pangas seda hoida ei saa? Muidu on jälle nii, et helistab mingi vaene Hansapanga teller ja teatab, et konto on jälle täis ning kandku ma osa minema. Esimest korda oli selline asi 1997. Kohe pärast börsikrahhi. 2014. kandsin kõik minema. Kuulsin, et pärast olla mingi jama olnud, et midagi või kedagi olla pestud. Mina pesen end kaks korda päevas. Mind ärge jälle süüdistage. Mul on ökoloogiliselt puhas dušigeel.

Millise lemmikraamatu põletaksid silmagi pilgutamata?

Shakespeare „Suveöö unenägu.“ Mul on sellega nii kahetised tunded! Esiteks on seal romantikat ja armastust ja isegi erootilist hõngu. Teiseks on see pikk ja igav luuletus, mida lugedes läheb mul kõik sassi. Ehk kohati nii ilus ja kohati ma lähen nii närvi! Paneks siis juba põlema!  

Kirjelda mingit sinuga juhtunut olukorda, millele tagasi vaadates sa mõtled, et kuidas kurat see veel juhtuda sai?

Selle olukorra nimi on minu elu. Raisk!

Kas sa oled kunagi unistanud magava lehma ümberlükkamisest?

Unistusi ei tee teoks ainult luuserid. Ma olen kolm lehma ja tuhat valeväidet ümber lükanud! Kaks neist lehmadest olid kusjuures ärkvel. Ühega kirjutame siiani ja arutame päevapoliitilistel teemadel. Tal on filosoofias magister. Aga ega lehm üle magistri ei saagi. Samas doktori tasemel ei oska mina jälle väidelda.

Milline on sinu lemmik kopp-kopp kes seal on- nali?

Kas sinu jaoks on klaas pooltühi või pooltäis?

Olgu pooltühi või pooltäis – mind ei huvita! Mind huvitab, et ega klaasis poleks uriin ja kui ei ole, siis kes poole ära jõi? Ma olen selline – pragmaatiline ja ratsionaalne!

Millise kuulsa inimesega tunned end sarnasena?

Ma olen ema Teresa ja James Bondi aritmeetiline keskmine. Hea ja hooliv, kuid selle eest stiilne ja peene maitsega. Raisk!

Kui saaksid surnust tagasi tuua ükskõik kelle, siis kelle sa tooksid?

Mingi egiptuse vaarao äkki? Ma tahaks küsida, et mis värk nende püramiididega on? Lihtsalt, ma tahaks nagu endale ka. Lugesin Telegramist või kuskil, et püramiidis ei lähe žilett nüriks ega liha pahaks. Mõtle, milline sääst, ah? Mul on jalad alati raseeritud muide! Aga, kui liha pahaks ei lähe, siis ma ju ei vananeks ka. Ma olen ju lihast tehtud! Muidugi siis vist, kui püramiidist nina välja pistad, on pekkis!? Seda tahakski vaaraolt küsida, et kas on pekkis ning kui pekkis ja üleüldse!?

Kui sa peaksid olema kuu aega lõksus mõnes Eesti seriaalis, siis millises ja miks?

Õnne 13. See oleks puhas rõõm, sest seriaal räägib ju vaeste elust. Võtaks kõik ükshaaval seal ette ja annaks peksa!

Aitäh, väga valgustav oli! Edu edaspidistes tegemistes!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Matilde Pärituul

    2. veebr. 2021 - 23:04

    Tähendab! Kas ma saaksin selle kakukese telefoninumbri? Ma saan teda aidata kuu lõpus kaardi pealt vabade vahendite kõrvaldamisega. Ühtlasi võib ta olla mulle sponsoriks, selline soliidne ja autoriteetne. Ja mulle ka ei meeldi mingid vaesed.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles