Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Isamaa valimisvideo analüüs: see erakond on tugevates luuludes ja elab kiviajas

Eesti kõige õnnetuma poliitsatsi õnnetu slogan
jagamist

Lugejakirja poliitikatoimetus võttis kätte ja analüüsis Isamaa valimisvideot. Tulime kahele põhilisele järeldusele – Isamaa liit sipleb väga tugevates luuludes ja elab ikka väga kiviajas.

NB! Võib väga julgelt väita, et Isamaa liit on kõige kiviaegsem ja mõttetum erakond Eestis. Nad alustasid kõige esimesena valimiskampaania ja video näitamisega AGA nende peamist valimisvideot ei ole nad suutnud MITTE KUHUGI omakanalitesse üles riputada. JUBA KAKS KUUD! Nii nagu on kiviajas erakonna vaated, aated, tõekspidamised, väärtused ja muu jura, on seal ka nende sotsiaalmeedia kanalid.

Isamaa liidu Youtube kanalit on uuendatud viimati aasta tagasi. AASTA! Nende Facebook ja Twitter on täis suvalist jura ja suvaliste artiklite jagamist aga mitte nende peamist valimisvideot (sic!). Kes on see inimene, kes vastutab Isamaa sotsiaalmeedia kanalite eest? Siin aitaks ilmselt ainult hädatapp.

Aga video juurde siis, mida kuskil olemas pole. Meie poliitikatoimetus on näinud seda videot vist ainult paar korda ja sedagi üsna möödaminnes. Seega tuleb ka analüüs üsna möödaminnes.

Näidatakse mingeid tegelasi, kes 90ndatel olid tüüri juures ja aitasid Eesti riiki luua. Kedagi neist ei ole täna enam Isamaa liidus või on surnud. Miks neid näidatakse? Ei tea. Aga püütakse jätta kõvasti muljet, et praegused Isamaa tegelased, kes tegelikult käisid sel ajal põhikoolis, olidki riigi loomise taga.

Muud videost me ei mäletagi – aa, ainult seda debiilset sloganit, et valitsused ja poliitikud tulevad aga isamaa on igavene. Üllataval kombel ei pruugi nad isegi eksida – see sats on vaatamata kõigele ikkagi veel alles.

Isamaa liidu valimisvideot näeb täies mahus siit: jep, seda pole, nii et fuck you!

Isamaa liidu valimisvideo pealkiri või slogan on: Isamaa on igavene!

 

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles