Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jaan Tootsi lubadus tartlastele: järgmine abilinnapea ei liiguta enam lillegi

Jaan Toots on leidnud võrdväärse vastase - endine MUPO juht Monica Rand on kange mutt.
jagamist

Keskerakonna Tartu piirkonna esimees Jaan Toots teatas täna, et vabandab kogu Keskerakonna nimel Monica Ranna liigse tööagaruse pärast ning lubab, et järgmine erakonna abilinnapea ei liiguta tartlaste nimel enam lillegi.

Eile teatas Keskerakond, et Tartu abilinnapea Monica Rand on erakonnast välja visatud. Tootsi sõnul saab uueks abilinnapeaks praegune Peipsiääre vallavanem Aleksandr Širokov, kes on tõestanud end juba praeguses ametis, et mingit sisulist tööd ta ei tee ning kogu aur läheb Keskerakonna promomisele.

Rand keskendus liialt linna reaalsele tööle

„Ega mul Monica Ranna tööle mingeid etteheiteid polegi,“ kommenteeris Keskerakonna Tartu piirkonna esimees Jaan Toots juhtunut.

„Lihtsalt Keskerakonnas on kombeks, et need poliitikud kellele on usaldatud mingi konkreetne töökoht, peaksid tegelikult ajama maksumaksja raha eest järgmiste valimiste ja erakonna asju,“ selgitas Toots.

„Monica Rand kahjuks arvas, et tema võiks teha maksumaksja raha eest midagi ka linlaste heaks aga see on ju täielik jama,“ selgitas Toots. „Kes on enne seda kuulnud, et rahva poolt valitud mandaat kohustab sind midagi ka rahvale vastu andma, eriti veel selle sama rahva raha eest?“ küsib Toots imestunult.

Uus abilinnapea on parteikuulelik

„Tegemist on lihtsa poliitikaga, siin pole midagi isiklikku,“ kommenteeris Jaan Toots.

„Mina sain Keskerakonna Tartu piirkonna juhiks ja kuna mul ei käinud jõud üle sellest vanast kännust Aadu Mustast, siis võtsin ma ette nõrgema ehk Monica Ranna,“ sõnas Jaan Toots.

„Oh kurja, olekas ma sügisel teadnud, et see mutt osutub kangemaks kui Kati (Tootsi endine naine Kati Toots, toim.) siis võib-olla ma poleks seda teed ette võtnudki,“ märkis Toots.

„Aga meie uus abilinnapea kandidaat on tõestanud, et tema ei liiguta lillegi kellegi teise nimel ja seetõttu on ta ka ideaalne kandidaat Tartu uue abilinnapea kohale,“ sõnas Jaan Toots.

“Tartu ei võida sellest muudatusest mitte midagi, küll aga võidab sellest Keskerakond ja see ongi kõige tähtsam,” lisas Toots.

SEOTUD LOOD:

LÄHME KÜLLA: Ärimees Jaan Toots kavatseb märtsivalimisteni oma tuuribussis elada

Šokk Taaralinnas Tartus: kohalik mees ostis kasti õlut Eestist nagu oleks tal rahast täiesti suva

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles