Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

JAMA MAJAS! Homsest peavad maskivastased leidma uue teema, mille vastu protesteerida

Toompeal maskide kandmise vastu protestijad, kes peavad nüüd kahjuks otsima uue teema, mille vastu protestida. (foto: Priit Mürk)
jagamist

Juba homsest alates ei ole maskide kandmine enam kohustuslik, teatas valitsus. Sadade maskivastaste jaoks tähendab see seda, et leida tuleb uus teema, mille vastu protesteerida.

Maskikohustus asendub soovitusega teatud olukordades nägu katta – näiteks ühistranspordis või teatris, ehk siseruumides, kus on rohkem rahvast koos.

Protestide tulevik lahtine

“Ausaltöelda tühi tunne on,” kommenteeris üks anonüümseks jäänud protestija.

“Oleme otsinud internetist tundide kaupa materjali, mis tõestaks, et maskide kandmine on mõttetu ehk siis kogu oma energia ja aja pannud maskikandmise kohustuse protesti, ja nüüd sülitab valitsus meile niimoodi näkku,” ütles ta.

“Oleme isekeskis kaalunud, et ehk oleks homsest alates mõistlik hakata protesteerima valitsuse tänase otsuse vastu maskikandmise kohustus kaotada – sel viisil oleksime ise taas protestilainel tagasi ja kui valitsus peakski tänu meie protestidele otsustama, et maskikandmine tuleks taastada, siis saame ka ise taastada endise olukorra, kus saaksime taas maskikandmise kohustuse vastu protesteerida,” selgitas anonüümseks jäänud protestija.

Hea lugeja! Mida arvad Sina valitsuse tänasest otsusest võtta Toompeal ja Vabaduse väljakul protestijatelt ära nende ainuke põhjus protesteerida? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Tapeedimuster

    1. juuni 2021 - 17:36

    Nüüd saab hakata protestima maskide mittekandmise otsuse vastu. Ikka rõõmsalt vingudes edasi.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles