Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

JUHTKIRI | Elektri hinna saab alla ainult valimisnänni põletades

jagamist

Tuul ei puhu, metsa ja sütt põletada ei tohi ning Päike paistab alati teiste peale – need on põhjused, miks elektri hind kõrge on. Aga meil on lahendus: elektri hinna saab alla valimisnänni põletades!

Ei ole mingi saladus, et Eesti erakonnad toodavad Rigiikogu ja kohalike valimiste eel miljonite eurode väärtuses täiesti suvalist sodi, mida keegi tegelikult endale ei taha ja millega pole peale valimisi mitte midagi asjalikku ka peale hakata.

Parimal juhul lõpetavad suured valimisplakatid mõne vanamemme puuriidakattena, halvimal juhul jõuab kogu see plastikupask lõpuks ikkagi kuhugi loodusesse või prügimäele.

Küttematerjal lihtsalt vedeleb maas.

Kuna erakonnad on tootnud seda valimisjura nii palju, siis on ainuke lahendus täna see, et ajame kogu selle kraami ahju ja arvestades selle jura kogust, siis vähemalt kevadeni peaks küll elektrihind igati vastuvõetav olema!

Loomulikult on õhus küsimus, et mis on taolise valimisnänni, mis peamiselt tehtud ju odavast plastikust, keskkonnaalane mõju. Aga on enam kui kindel, et iga “roheline” läheb näost täitsa lillaks, kui ta oma elektriarveid nüüd oktoobris näeb ja lepib, vähemalt ajutiselt, just selle lahendusega.

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles