Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Juhtkiri | Poliitikud – ärge olge peded, nüüd on käes aeg ulmelisteks valimislubadusteks

jagamist

Eesti vaevleb ideedekriisis, selles pole kahtlustki – inimestele lubatakse asju, mida on kuuldud juba aastaid ja mida kunagi täide ei viida ning mis justkui peaks meie kõigi elu paremaks tegama. STOPP! Poliitikud – ärge olge peded, nüüd on käes aeg ulmelisteks valimislubadusteks!

See on meie toimetuse ühine seisukoht ja sama mõtet jagavad need paljud, kes arvasid, et Henn Põlluaasast saaks hea president.

Andke tuld, raisk!

Head poliitikud!

Te olete peded, pussy-d ja lihtsalt nõrganärvilised, kes ülejäänud aasta üritavad kedagi või midagi hukka mõista või on nii arad, et enesealalhoiuinstinkti tõttu lubate inimestele asju, mida neil päriselt vaja on, aga mida te oma poliitmängude tõttu kunagi täide ei vii.
Nüüd olgu sellel lõpp!

Unustage ära rohelised linnad, punased rattateed, rohelised linnad ja elukestev linnaruum!

Unustage ära suurem majanduskasv, peredele rohkem raha, lasteaiakohad ja kurat teab, mis veel.

Aasta Kõige Piinlikum Foto 2021 on just see – see jorss, kes ülejäänud aasta mõistab kõiki hukka, aga kui on käes valimiste aeg, siis kerjab hääli nagu suvaline rott tänaval toidu järgi.

Unustage ära õpetajate, päästjate, politseinike palgad. Unustage ära laste- ja peretoetused. Unustage ära vaeste ja väetite toetamised, unustage pensionid ja paremad maanteed.

Unustage ära platside puhtaks löömised, õiged käigud, paremad tulevikud ja viie rikkama hulka jõudmised, vaktsiinijamad, koroona, majanduskav ja kurat teab, mis veel!

AEG TÕELISTEKS LUBADUSTEKS!

Unustatage siis nüüd ära lubadused, mida te koos töötades oleksite isegi võimalised täide viima ja viiksid Eestit edasi, aga kuna olete nii perses suhetes omavahel, mis Eestit edasi ei vii, siis neid kunagi ellu ka ei viida.

Nüüd on aeg ULMELISTEKS lubadusteks!

Lubage meile lendavaid autosid, päris töö tegijatele nagu politsenikud ja päästjad päris korralikku palka, lubage meile ilusaid mehi ja naisi, kes meie genofondi täiendaks. lubage meile, et Estonia tõstetakse üle ja viiakse mingil põhjusel Marsile, lubage meile, et Kuu paistab edaspidi ainult Eesti peale (aga mitte Päike, sest see olek s ju debiilne), lubage meile, et kodanikupalk tuleb ja see on 50 000 eurot kätte, aga seda võib kasutada ainult hammaste raviks, lubage meile, et iga lehepuhuri kasutaja lastakse kohapeal maha ilma tagajärgedeta, lubage meile, et sotsid ei saa enne võimu ligi, kui nad saavad aru, kust raha päriselt tuleb, lubage meile, et Helir-Valdor Seeder lastakse lõpuks ometi päikese kätte ja talle tutvustatakse C-vitamiini, lubage meile, et Reformierakond ei saa Eestis mitte kunagi ainuvõimu, sest see oleks A ja O, kuidas riiki peenhäälestusega perse keerata, lubage meile, et Edgar Savisaar ei saa vaktsiinivastastelt koroona deltatüvi, sest las vaene vanainimene naudib veel natuke tähelepanu kelleltki, keda ta veel huvitab ehk Kapolt, lubage meile, et EKRE-t valivad ullikesed saavad aru, et ainuke asi, mida nad teevad, on perekond Helmede kinnisvaraäri heaks, lubage meile, et Mailis Reps ei saa mitte kunagi juhtivale kohale, kus varas saaks veel midagi varastada, lubage meile, et üllarlannod ei saa mitte kunagi juhtivale kohale Eestis, lubage meile, et Urmas Reinsalu saaks edaspidi süsti morfiinisüsti enne seda, kui ta hakkab kedagi internetis hukka mõistma, mis kedagi tegelikult niikuinii ei koti, lubage meile, et kanep on okei taim, mida kasvatada ja kasutada. ilma, et selle kasvataja läheks vangi pikemaks ajaks kui tapja, lubage meile, et te ei mata enam kunagi miljoneid eurosid meie raha hoidmaks elus “Eesti oma lennufirmat”, lubage meile, et odav internet pole kättesaadav ainult Tallinna kesklinnas, vaid absoluutselt igal pool. lubage meile, et Eesti metsad, mis justkui on riigimetsad ehk meie kõigi metsad, ei hävine teie oma liigkasuvõtlikkuse tõttu ja lubage meile, et võtate vastu seaduse, mis keelab teie tegemiste kajastamist, mis pole oluline – tehke oma tööd, miks teid sinna on valtud ja hoidke oma kuradi suu kinni – te ei kuule kunagi, et torumees laiab kuude kaupa, kuidas ta ühe lekkiva toru kinni keeras. Tehke sama.
Hea poliitik!

HEA POLIITIK- ära ole pede. vähemalt luba meile neid asju, mida te niikuinii täide ei suuda viia, sa kuradi luuser, kes päriselus hakkama kunagi ei saaks!

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles