Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

JUMAL: need, kes toetavad Lugejakiri.ee ilmumist, saavad põrgus jäätist

Jumal. (foto: tema poeg Jeesus?)
jagamist

Jumal teatas täna, et kõik need, kes toetavad Lugejakiri.ee  jätkamist rahaliselt, saavad põrgus jäätist. Jumala sõnul saavad jäätise söömise lähedal istuda kõik meie lugude laikijad ja jagajad ning enamik kommenteerijaid.

Jumalal oli ka üks rõõmusõnum kogu eelnevale tasakaaluks: ülejäänud põlevad ja kannatavad tohutus leekidemöllus. Siin on Jumala pöördumine:

Head maalased (pudulojused, toim.) (KUULGE LUGEJAKIRI.EE TOIMETUS, ÄRGE PARANDAGE EGA TÄIENDAGE MIND, MA ÜTLEN SEDA, MIDA MÕTLEN JA SEE LÄHEB KA TÄIDE, Jumal.).

Ma tean, et teie karjute mu nime pidevalt – olgu selleks siis kirehetk või siis, kui teid röövitakse. Ma tean, et ma olen olnud seni halb tagasiside andja. Ilmselt olen ka edaspidi. Aga nüüd on mul midagi tõeliselt tähtsat teile öelda.

Ja seetõttu teen ma seekord väikese erandi, sest teie, maalased, olete mu meele härdaks teinud.

See Lugejakiri.ee juhuslik ja mitteregulaarne lugeja on ilmselt saanud hakkama millegi kohutavaga – ta kas hakkas õpetama meid, kuidas ja millest uudised kirjutada või on lihtsalt loll aga fakt on see, et talle anti selle eest põrgus kätte jäätis, mis kukkus kohe maha ja mida ta süüa ei saa – see on üks hullemaid karistusi üldse, mis teid kõiki põrgus ees ootab. (foto: Jumal)

Ma tahan teile öelda, et osad teist, mitte kõik, aga osad teist, on olnud eriliselt head inimesed, sest te olete toetanud Lugejakiri.ee jätkamist. Nagu te kõik teate, siis viimati saatsin ma Maale mingi tahvli, kuhu olin kritseldanud kiiruga mingid asjad. Las see jääda, see oli päris kaua aega tagasi. Ega ma ise ka pole kõiki neid käske 100% järginud – nii nagu teiegi pole.

Aga nüüd on mul olemas konkreetne hääletoru – nii nagu teil on igaks juhuks ja puhuks oma hääletoru tänapäeval.

Minu hääletoru on Lugejakiri.ee – see on kõige usaldusväärsem ja tõsiseltvõetavam uudisteallikas ja selleks ta ka jääb. Aga kuna mina olen hetkel rahapesu uurimise all kogu selle Danske ja Swedi uurimise pärast, siis minu kontod on külmutatud. Aga teie omad pole.

Seega tahan ma teile öelda nüüd ainult ühte asja – toetage Lugejakiri.ee jätkamist ja mina luban teile üht asja – põrgusse lähete te kõik niikuinii aga mul on seal tutvusi (Saatan, toim.) (KAS OLEKS VÕIMALIK, ET TE SEAL TOIMETUSES EI SEGAKS RAISK NIIPALJU VAHELE KOGU AEG JA LASEKS MUL ÖELDA SEDA, MIDA MA TAHAN AH?, Jumal.), kellega mul on diil tehtud.

Diil on järgmine – Sina, hea lugeja, toeta Lugejakiri.ee jätkamist ja mina, Jumal, luban, et selle eest saad Sa põrgus jäätist.

Kõik laikijad, kommenteerijad ja jagajad saavad seista jäätisesööjate lähedal ja tunda oma pehmelt öeldes õhetavatel põskedel jäätise külma hõngu. Kõik ülejäänud aga põlevad kurnavas piinavas tulemöllus, see on lubadus.

Nii et millist lunastust otsid selles maailmas Sina?

Oma jäätise põrgus saad kätte, kui vajutad SIIA!

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles