Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jüri Ratas: Jüri Ratas ei vaktsineerinud end, sest Jüri Rataseni jõudsid signaalid, et see võib Jüri Ratast kahjustada

jagamist

Endine peaminister ja nüüdne Riigikogu esimees Jüri Ratas selgitas täna, miks ta loobus enda vaktsineerimisest Astra Zenecaga. Jüri Ratase sõnul võib Jüri Ratase vaktsineerimine Jüri Ratasele kahjulikult mõjuda.

Jüri Ratas kirjutas Jüri Ratase sotsiaalmeedias veel pühapäeval järgnevat: “Samuti kavatseb Jüri Ratas kasutada Jüri Ratasele kui riigikogu liikmele lubatud COVID-19 vastast kaitsesüsti – tuleval teisipäeval Ida-Tallinna keskhaiglas,” kirjutas Jüri Ratas Jüri Ratase sotsiaalmeedias.

Jüri Ratas

Kuid siis juhtus Jüri Ratasega midagi, sest Jüri Ratas ütles eile meediale, et kuigi Jüri Ratas ise Astra Zenecat ei soovi, soovitab Jüri Ratas kõigil teistel end Astra Zenecaga kaitsesüstida.

“Kõigepealt soovib Jüri Ratas selgitada, et Jüri Ratas ei vaktsineerinud end eile, sest Jüri Rataseni jõudsid signaalid, et kui Jüri Ratas end vaktsineerib, siis võib see Jüri Ratase vaktsineerimine Jüri Ratasele kahjulikult mõjuda,” selgitas Jüri Ratas seda, miks Jüri Ratas end eile ei vaktsineerinud.

“Jüri Ratas kinnitab, et veel pühapäeva õhtul oli Jüri Ratas kindel vaktsineerija,” jätkab Jüri Ratas Jüri Ratase mittevaktsineerimise selgitust.

Jüri Ratas

“Kuid siis sai Jüri Ratas teada, et Jüri Ratast ei vaktsineerita mitte Pfizeriga, nagu algselt Jüri Ratasele lubati, vaid et Jüri Ratast vaktsineeritakse Astra Zenecaga, millest Jüri Ratas teadlik polnud,” selgitas Jüri Ratas Jüri Ratase äkilist meelemuutust.

“Loomulikult polnud Jüri Ratas sellise Jüri Ratase vaktsineerimise muudatusega päri ja nii otsustaski Jüri Ratas, et Jüri Ratase vaktsineerimine lükkub edasi,” kommenteeris Jüri Ratas.

“Jüri Ratas ei oska hetkel öelda, millal Jüri Ratas võiks uuesti vaktsineerima minna. Jüri Ratas on pidanud nõu Jüri Ratase perearstiga ja Jüri Ratas ootab ära, kuni vaktsineerimine jõuab Jüri Ratase vanuserühmani,” kinnitas Jüri Ratas.

Küsimusele, et kas Jüri Ratasel on midagi veel lisada, vastas Jüri Ratas nii:

“Jüri Ratas.”

Hea lugeja – mida arvad Sina sellest, et Jüri Ratas ei vaktsineerinud end, sest Jüri Rataseni jõudsid signaalid, et see võib Jüri Ratast kahjustada? Kas Jüri Ratasel võib olla õigus, et see võib Jüri Ratasele kahjulik olla? Anna oma arvamusest Jüri Ratase kohta teada Jüri Ratasest rääkiva loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (7)

 • böö

  7. apr. 2021 - 15:02

  Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas ei öelnud alguses mitte midagi sellist, et see võib Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas -t kahjustada. Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas ajas niisama juttu blaa blaa süstima peaks ennem vanemaid inimesi blaa blaa blaa. Võibolla Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas on hiljem midagi sellist öelnud, mis on Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas -e kohta käivas artiklis kirjas, minetea. Loodan et Jumal ei pahanda Jüri Ratas Ratas Jüri Jüri Ratas -e peale.

  Vasta
 • Nägija

  8. apr. 2021 - 06:51

  Etv-s rääkides siiski jüri ratas juba tegi edukalt katset endast mitte rääkida kolmandas isikus. Loodame peatset paranemist.

  Vasta
 • Jüri Ratas

  8. apr. 2021 - 14:33

  Jüri ratas jüri ratas jüri ratas? Jüri ratas jüri ratas (!) jüri ratas jüri ratas jüri ratas. Jüri ratas jüri ratas jüri ratas jüri ratas… jüri ratas.

  – Jüri Ratas

  Vasta
 • Matilde Pärituul

  8. apr. 2021 - 16:31

  Ee, aga Jüri Ratast ongi kaks. Üks tegelikult kogu aeg räägib teise tegudest ning siis see teine Jüri Ratas jällegi räägib esimese Jüri Ratase tegemistest. Kas te aru ei saa, et segadus on tingitud sellest, et Jüri Ratase kõneisikuks on Jüri Ratas – no see teine. Ja selle teise Jüri Ratase kõneiskuks on omakorda esimene Jüri Ratas. Kas saite ükskord aru?

  Vasta
 • Paul

  9. apr. 2021 - 00:30

  Mõtlesin, et ei saa olla midagi rõvedamat kui hunnik libedaid limukaid. Aga selgus, et saab.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles