Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

JUST PRAEGU: Tammsaare pargis ähvardab agressiivne vares möödakäijaid noaga

Vares on valinud oma möödujate tülitamise kohaks Tammsaare kuju.
jagamist

Täna pärastlõunal sai häirekeskus mitu ärevaks tegevat kõnet, kus teatati varesest, kes vehib Tammsaare pargis noaga ja tundus nõudvat möödakäijate ehteid.

Esimene kõne tehti häirekeskusesse kella 14.30 paiku, paraku võttis esimesel patrullil  sündmuskohale jõudmine aega üle poole tunni.

Vares ei rahunenud ka patrulli saabudes

Politseipatrulli saabudes avanes neile sama sama vaatepilt, mida olid inimesed kirjeldanud ka oma kõnedes häirekeskusesse.

„Olime väga üllatunud kui parki jõudsime – tõepoolest oli seal musta värvi varese-tüüpi lind, kellel oli noka vahel nuga ning kes rapsis Tammsaare kuju peal agressiivselt ringi,“ selgitas olukorda hetkel kohapeal viibiv politseinik.

„Kui palusime tal maha rahuneda ning nuga maha panna, siis ta ei kuuletunud ning hüppas sellega endiselt edasi tagasi,“ märkis patrullpolitseinik.

Tammsaare pargi agressiivne vares, kes paistab olevat meeleheitel.

„Näiteks oli ta väga huvitatud meie hõbedat värvi käeraudadest, nii et pidime need taskusse ära peitma, et varest rohkem mitte ärritada.“

Hetkel oodatakse sündmuspaika politsei läbirääkijat

„Kuna meil on taoliste olukordade lahendamiseks ette nähtud kindel protseduur, siis meie varest ise kinni pidama ei hakanud, vaid piirasime ala sisse, et inimesed varesele lähedale ei pääseks ning vares ei ärrituks rohkem möödakäijate läikivate ehete peale,“ sõnas politseinik.

„Nüüd ootame, kuni politsei läbirääkija kohale jõuab ja varesega läbirääkimistesse astub. Meie jaoks ei ole vahet, kas tegemist on inimesega või loomaga – kui on suur oht ühiskonnale ja selle liikmetele, siis tuleb asi lahendada võimalikult rahumeelselt ja ohvriteta,“ lisas politseinik.

Politsei läbirääkija on sündmuskohal ja plaanib asuda kontakti agressiivse varesega. (foto: Martin Ilustrumm)

„Tundub, et mõned inimesed on varese ohvriks juba langenud, sest tema kõrval on väike musta värvi kott, mida ta aegajalt kontrollima käib ja mis tundub kõlisevat, ilmselt juba äravõetud ehetest.“

Vares võib kuuluda kuritegelikku gängi

Hetkel pole teada, kuidas vares Tammsaare parki pääses ning kust on pärit nuga, mida ta möödujate ähvardamiseks kasutab.

„Varesel paistab ümber jala olevat mingisugune punane võru. Hetkel me ei tea, kas see võib tähendada midagi nii süütut nagu linnuvaatlejate märk või tähendab see seda, et tegemist on mingisuguse gängisümboolikaga, näiteks motobandega“ selgitas politseinik.

„Enne kui me seda kindlalt ei tea, ei saa linnule ka turvaliselt läheneda,“ arvas politseinik.

Sündmuspaik Tammsaare pargis on ümber piiratud ja inimestel palutakse hetkel pargi läbimist vältida.

NB! Uudis ei pruugi olla täiendamisel!

SEOTUD LOOD:  VÕIGAS LEID: 3-aastane Mari leidis Maxima kommipakist äärmiselt ohtliku eseme

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Karl

    10. mai 2019 - 13:46

    Mulle tundub, et see veres on ennast rongaks maskeerinud ja ilmselgelt psühhotroopsete ainete mõju all. Tundub, et on ka kuskilt kinnipidamiselt juba põgenenud, ühel jalal veel selge märk raudadest. Aga vahet pole, Eesti politsei nagu nii vahet ei tee rongal ja varesel…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles