Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kaja Kallas: kui suve lukkupanek ei mõju, siis meil on veel ähvardusi varuks

Peaminister Kaja Kallase sõnul ähvarduste puudust eestlastel karta ei tule - neid on piisavalt.
jagamist

Peaministri sõnul pole riigil hetkel pakkuda küll kõigile vaktsiine, kuid erinevaid ähvardusi on varus veel mitmeid. Kallase sõnul saadi mitu head kasutamata ähvardust Iisraelist, kus need käiku ei läinudki.

Näiteks kasutas peaminister Kaja Kallas täna ära ühe neist, öeldes, et kui viiruse levik ei peatu, jääb Eesti kogu suveks lukku.

Ähvardusi on nüüd piisavalt

„Meil on hea meel teatada, et kuigi vaktsiinidega on olukord nagu ta on ehk neid pole, siis erinevate valitsusepoolsete ähvardustega on lood üsna head,“ sõnas peaminister Kaja Kallas.

„Veel kuu aega tagasi olime me olukorras, kus olime ära kasutanud praktiliselt kõik ähvardused rahva suunas aga tänu meie headele suhetele teiste riikidega, on nüüd vähemalt meie ähvarduste varud piisavad,“ märkis Kallas.

„Nüüd olenebki kõik sellest, kuidas inimesed käituvad ja kui viiruse levik ka peale suve ärajäämisega ähvardamist ei peatu, laseme käiku uued Iisraelist imporditud ähvardused,“ lubab Kallas.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

 • Kapten Schults

  24. märts 2021 - 08:33

  Ükspäe lugesingi ajalehest kuulutust, mis mind tõeliselt ehmatas. See oli umbes selline et “kui te rahvas ükskord ei taltu, siis me võime ka sõjaväe tänavatele tuua!”
  Peale seda ollagi paljud hirmunud põlluharijad, metsaomanikud ning vallavanemad hakanud saatma Toompeale järelpärimisi, et kas tegu oleks sellisel juhul ikka meie oma kaitseväelastega?
  “Usaldame muidugi naesi täielikult, aga paluksime see ka kõrgel riigiorganil siiski seekord üle kinnitada, ” kirjutas näiteks üks metsavaht ja loodusuurija Alutaguselt.
  Selliseid kirju oli pealinna saabunud mitmeid.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles