Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kalamajas autosse sisse murdnud vargad parandasid kogemata pagasniku luku

Foto ei pruugi olla illustratiivne
jagamist

Täna öösel juhtus Kalamajas Salme ja Kalevi tänava ristis kurioosne autosse sissemurdmine, mille käigus parandasid vargad kogemata pagasniku luku. Vargad ise on siiamaani tabamata.

Juhtum leidis aset tõenäoliselt täna öösel kella 2 paiku, sest naabrid kuulsid siis tugevat pauku, kuid kontrollima ei läinud. „Meie saime sellest teada alles hommikul kui juhtusin naabriga kokku oma auto juures,“ märkis kannatanud Merlin (26). „Nad rääkisid, et käis mingi kõva pauk aga kuna siin käib kogu aeg kõva paugutamine, siis nad sellest suuremat numbrit ei teinud.“

„Suur oli aga meie üllatus kui oma auto juurde jõudsime – paar klaasi oli sisse löödud ja autost olid kadunud pakk Kleenexi salvrätikuid ja sigaretisüütaja, kuid kummalisel kombel olid vargad teinud korda meie pagasniku luugi luku, mis viimati töötas 5-6 aastat tagasi. Mul mees on juba aastaid lubanud selle ära parandada aga nüüd tegid seda hoopis need varganäod- olen neile selle eest ilmatuma tänulik, sest saan nüüd jälle asju pagasnikusse panna,“ on Merlin varaste tegevuse üle õnnelik.

„Vargad mitte ainult ei avanud kinnikiilunud ja roostetanud lukku, vaid ka tegid selle korda ja õlitasid ilusti. Ilmselt soovisid nad seda väga vaikselt avada ja sellest ka taoline käitumine.“

„Meil murtakse siin autodesse sisse kogu aeg, sest inimesed ise on nii lollid ja jätavad igasugu träna sinna laokile, mis on varastele hea kerge saak. Aga ma pole veel kuulnud, et kellelgi teisel nii hästi oleks läinud nagu meil läks,“ on Merlin õnnelik juhtunu üle.

Politsei on asjast teadlik ning algatatud on uurimine ilma omaniku loata autoparandamise paragrahvi alusel.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles