Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kasiinod: meie oleme pensionireformiks valmis!

Kasiinod on pensionirahade mahamängimiseks valmis!
jagamist

Täna kiitis Riigikogu heaks palju poleemikat tekitanud pensionireformi, millega antakse pensioniraha üle otsustamine inimeste kätte. Kasiinod tervitasid Riigikogu otsust ja ütlesid, et uued lauad on juba tellitud ja värske raha sissevooluks ollakse igati valmis.

Lisaks uue kujundusega mängulaudadele teevad kasiinod veel mitmeid muudatusi, et klientidelt raha kiiremaks ja mugavamaks kättesaamiseks valmis olla.

Uued lauad ja masinad

„Meie igatahes oleme valmis!“ kommenteeris Fenikss Casino ja Grand Prix kasiinokettide Eesti juht Urve Palo pärast pensionireformi heakskiitmist.

Tuttuus mänguautomaat spetsiaalselt pensioniraha mahamängimiseks.

„Meie jaoks tähendab see mitut muudatust – esiteks muidugi see, et pidime oma lauad ja mängumasinad ümber kujundama või lausa täiesti uued tooma, et pensionirahasid maha mängida soovijaid ära teenindada,“ sõnas Palo.

„Näiteks pidime nüüd arvestama sellega, et rohkem pensionäre hakkab kasiinodes käima.“

Muudatused ka menüüdes

„Kaotasime oma menüüdest ära kõik sellised toidud, mis võivad vanematele inimestele kurku kinni jääda ja asendasime need igasuguste kergesti mälutavate toitudega,“ selgitas Palo.

Kasiinos olles saavad vanemat-tüüpi mängijad paigutada oma hambad kasiino poolt pakutud klaasi. Hiljem kodus saab need juba varna riputada kui raha läinud on.

„Baarimenüüsse lisandus Doppel Herzi palsami kokteil ning sealt saavad nüüd kliendid küsida ka veeklaasi, kuhu oma proteesid mängimise ajaks paigutada, et need suurte võitude või noh, olgem ausad, kaotuste korral kuhugi ära ei kaoks,“ sõnas Palo.

„Nii  et nüüd ei jää meil muud üle kui jääda ootama, millal inimesed oma raha laiaks lööma tulevad.“

Reformiga kiirustati, et mitte õiget hetke maha magada

Peaminister Jüri Ratas ütles täna pärast reformi üle hääletamist, et valitsus kiirustas reformi läbiviimisega, sest eestlaste finantskirjaoskus on hetkel küll ülimadal, kuid siiski tõusuteel.

„Kõigepealt soovin muidugi Riigikogule ja valitsusele õnne, et pensionireform läbi läks,“ ütles Ratas.

„Ja lisaks tahaksin selgitada meie kiirustamist ja mitte kellegi kuulamist – nimelt teadis see valitsus väga hästi, et eestlaste finantskirjaoskus on ülimadal ja just nüüd oli õige aeg reform ka läbi viia. Seega kiirustamine oli igati mõistlik, sest kunagi hiljem oleksid võinud ka meie valijad võinud hakata küsima ebamugavaid küsimusi, millele meil vastuseid täna pole,“ märkis Ratas.

„Aga nüüd on reform tehtud, valitsus võtab siit otseselt ja kaudselt rahva enda rahast ligi miljard eurot ja sellega peaksime vähemalt lühiajaliselt katma ära käesoleva valitsuse valimislubadused,“ selgitas Ratas.

Küsimusele, et mis peale seda saab, kui rahvas on kogu oma pensioniraha ära kulutanud, vastas Ratas napilt: „No vaevalt käesolev valitsus sel ajal enam võimul on ja siis on see juba järgmiste mure,“ lisas peaminister.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles