Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

KEHAKEELEEKSPERT: selle valitsusega on asjad sügaval perses

Viimase piirini viidud Ossinovski viimased sõnad meediale enne veresauna. (foto: Eero Vabamägi)
jagamist

Peaminister Jüri Ratas kutsus täna kell kell 16 koalitsioonipartnerid Jevgeni Ossinovski ja Helir-Valdor Seederi Stenbocki majja, et arutada valitsuse edasist tööd. Lugejakiri kutsus appi kehakeeleeksperdi, et saada paremini aru, mis täpselt tänase kohtumise tulemus olla võib.

„Väidetavalt olid nii Jevgeni Ossinovski kui ka Helir-Valdor Seeder enne kohtumist valitsuse jätkamise osas positiivselt meelestatud, kuid Ossinovski kehakeel kõneleb kõike muud. Ma ütlen teile kohe ära, et see valitsus kukub veel täna,“ kinnitas kehakeeleekspert ja psühholoog Markus-Aino Saarepuu, puhtalt ainult pilti vaadates.

KEHAHOIAK. Kogu Ossinovski kehahoiak ütleb, et mehed, hoidke eemale, siit tuleb üks kuri sots, kes enam ei tagane! Kogu tema keha on paindes ja pinge all nagu vibu ja selline vibu, millel katkeb kohe kas nöör või vibupuu ise. Igal juhul tähendab see halba ja on äärmiselt plahvatusohtlik!

KÄED. Ossinovski käed on taskus, mis viitab täiesti selgelt, et tema on uulitsapoiss ja vilistab kõigele, mida mingid ontlikud onkelid talle peale suruda tahavad. Sellise suhtumise ja käte asetsemisega kõnnitakse siis minema kui näiteks saab tööl villand, saadad ülemuse persse ja kõnnid minema, käed taskus ja muretu vile suul. Juba see, et käed pole surutud tasku põhja, on äärmiselt kõnekas – ta on vajadusel valmis kiirelt oma rusikad välja tõmbama ja mõnale isamaalisele seale otse nossu sõitma!

KÜÜRUS SELG. Olete kunagi näinud kassi, keda rünnatakse? Täpselt samas asendis on ka Ossinovski ja tema selg – küürus ja ründevalmis. Ainult ohtlikus olukorras ja nurka surutud loom on sellises asendis, mitte keegi teine. See viitab väga konkreetselt sellele, et mees võitleb surmani ja ohvreid valimata.

PEA SUUNATUD ETTE. Iga jahiloom, kes valmistub iga sekund ründama, surub oma pea pisut ettepoole. Sellele on kaks eesmärki – olla hirmutavam ja suurem vaenlase jaoks ja samas ise paremini näha.

KOKKUVÕTE: Mitte miski ei takista enam Ossinovskit tema Kolgata teel ja võib olla enam kui kindel, et selle valitsusega on nüüd kõik läbi. On väike ime, kui Ratas ja Seeder sellest vigastusteta välja tulevad!

“Ma ei eksi mitte kunagi, 100% õige tulemus on alati garanteeritud,” uhkustas kehakeeleekspert lõpetuseks.

1 kommentaar

 • SommerBig

  22. märts 2019 - 10:59

  Hello. I have checked your lugejakiri.ee and i see you’ve got some duplicate content so probably it is the reason that you don’t
  rank hi in google. But you can fix this issue fast. There is a tool that rewrites content like human, just search in google:
  miftolo’s tools

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles