Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

KEHAKEELEEKSPERT: Sõnajalgade ja Kaitseministeeriumi vaidlus pole midagi muud kui kuum flirt

Vasakul üks kuuma suhte osapool Oleg Sõnajalg ja paremal kuuma suhte teine pool - Kaitseministeerium (foto: Priit Simson)
jagamist

Läti tunnustatud kehakeeleeksperdi Edgars Balodise hinnangul on energiaärimees Oleg Sõnajala ja Kaitseministeeriumi meedias toimuva kirjavahetuse näol tegemist puhtakujulise flirdiga ning nad peaksid endale toa võtma.

Diskleimer: Sõnajalgade ja Kaitseministeeriumi kirgliku kirjavahetuse hindamiseks ei saanud me kasutada ühegi Eestis tegutseva kehakeeleeksperdi arvamust, sest see oleks võinud olla kallutatud. Seetõttu kutsusime ruttu appi jälle puhtjuhuslikult Tallinnas visiidil oleva Läti äärmiselt tunnustatud ja armastatud kehakeeleeksperdi Edgars Balodise, kes on oma hinnangutega puusse pannud peamiselt oma kodumaal Lätis.

Asja juurde…

Istume Edgarsiga ühes Solarise keskuse kohvikus, kust avaneb vaade ka Kaitseministeeriumi hoonele. Näitame talle hoonet ja siis ajalehti, kus avaldatud Sõnajalgade ja ministeeriumi vaidlus. Kõigepealt küsime mehelt, kas ta tunneb neid mehi ajalehtedes ja kas tunneb näidatud hoonet?

„Ei, kahjuks ei tunne. Aga esmapilgul tundub, et tegemist on kena meesterahvaga (näitab Olegi peale, toim.) ja tundub ka kena hoone see siin akna all olevat. Raha neil mõlemal ilmselgelt on, sest paistavad pestud ja klanitud,“ märgib Edgars. „Aga loomulikult ei ole nad nii ilusad kui on meie Läti mehed ja hooned, no ei saa keegi Läti meeste ja ilusate hoonete vastu!“

Rahustame Edgarsit ja palume mehel tutvuda kõigi artiklitega, mis Sõnajalgade ja Kaitseministeeriumi vaidlusest avaldatud on ning selgitada meile, millest pajatab nende kehakeel.

„Olles nüüd neid artikleid mõned minutid jälginud, jääb mulle mulje, ja ma ütlen seda ainult puhtalt kehakeele järgi, sest selles olen ma ekspert, et tegemist on kõige puhtakujulisema kuuma flirdiga. Pole tükk aega näinud sellist kirge ja kuumust ühes suhtes! Ma arvan, et ma ei eksi kui ütlen, et tegemist on kahe poolega, keda ühendavad ilmselt üks ja seesama eesmärk,“ paiskab Edgars välja esmamuljed.

Me ei ütle midagi, palume tal jätkata.

„Minu arvamus põhineb selle põhjal, mida ma sarnastest situatsioonides varemgi näinud olen. See helikopteriga mees tundub avatuma kehakeelega aga tundub samal ajal nagu ikka ka pinges olevat. Parempoolne hoone on kindlasti rohkem nö lukus kehakeelega, sest peidab oma saladusi ja tegelikke eesmärke karmi fassaadi taha. Selle põhjalt võin julgelt väita, et mõlemad tunnevad pisut ebamugavust, sest kuigi tahe sõbraks saada on, siis ei oska kumbki kuskilt oma flirti järgmisele tasemele edasi viia,“ ütleb Edgars.

Seda näeme me ise ka…

Ütleme Edgarsile, et sellest saame me ise ka aru. Mees solvub, kuid kogub end kiiresti. Palume Edgarsil edasi selgitada.

„Mina arvan, et juhuslikult nende kirglik kirjavahetus ja flirt meedias tekkinud pole. Ilmselt on see mingi pikemapoolne asi – miks mitte näiteks mingi vana tuha hõõgumaajamine. Tundub, et nad oleksid üksteise peale justkui näiliselt pahased aga tegelikult nagu ei oleks ka. Mõlemad pooled saadavad üksteisele segaseid signaale aga samal ajal nagu tundub, et tahavad mõlemad ikkagi ühte ja sama asja,“ mõtiskleb ekspert.

„Arvestades nende kirjade sisu meedias ja kogu teema senist kulgu ja seda, kuidas mehed  ja hooned end üleval peavad, pakun ma, et siin võib asi veel susisema hakata,“ sõnab kehakeeleekspert.

Lähme juba sisu juurde, Edgars!

„Vaadates, kuidas mõlemad pooled nii kirglikult teineteist süüdistavad, on aru saada, et miski suurem asi seisab nende vahel. Kuid tundub ka, et mõlemad pooled tahavad sellest suurest asjast kuidagi üle saada. Mulle tundub, et üsna varsti võivad nendest kahest poolest saada suured armastajad,“ prahvatab Edgars lõpuks.

„Samas olen ma Lätis ka varem eksinud ja igaks juhuks ütlen ka ära, et tegemist võib olla ka lihtsalt mingisuguse arusaamatusega,“ arvab Edgars.

Ühel hetkel saavad artiklid otsa nii paberajalehtedes kui ka uudisteportaalides ja selgitame Edgarsile, kes olid need mehed, kes olid need hooned ja mis olukorras nad hetkel Eestis on.

„No ma ju ütlesin, et tegemist on kirgliku flirdiga,“ on Edgars õnnelik, et elus kordki tal täppi läks.

„Nad peaksid kindlasti toa võtma ja seal oma asju edasi ajama,“ lisab Edgars.

 

SEOTUD LOOD:

KEHAKEELEEKSPERT: mulle tundub, et tegemist on tärkava sõprusega

KEHAKEELEEKSPERT: mulle tundub, et tegemist on püramiidiskeemi pähemäärimisega

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles