Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Keskerakond: oleme Porto Franco korruptsioonist õppinud ja soovime sellegi nüüd seljataha jätta

Keskerakonna juhatus leidis, et nüüd on õpitud piisavalt juba ka Porto Franco skandaalist ja on aeg edasi minna. (foto: Siim Lõvi)
jagamist

Keskerakonna juhatus andis täna õhtul teada, et on Porto Franco korruptsiooniskandaali näol saanud juba piisava õppetunni ning nüüd tuleks taas keskenduda sellele, kuidas veelgi tugevamana ja ühtsemana edasi minna.

Täna raputas Eestit järjekordne korruptsiooniskandaal, kui kapo töötajad pidasid Porto Franco kinnisvaraarendusega seotud võimalikes korruptsioonikuritegudes kahtlustatavatena teiste seas kinni Hillar Tederi ja rahandusministri nõuniku Kersti Krachti ning kahtlustus esitati Eesti Keskerakonna peasekretärile Mihhail Korbile.

Kogunes erakonna juhatus

„Kohe, kui skandaal meediasse jõudis, kogunes ka Keskerakonna juhatus asja arutama ja ma ütlen teile, et see oli väga konstruktiivne koosolek,“ sõnas Ratas.

„Näiteks oli ühel juhatuse liikmel veel meeles see hiljutine Tartust tulnud korruptiivne 50 000 eurone annetus, mille me avalikkuse survel tagasi kandsime ja paaril teisel liikmel oli meeles isegi Mailis Repsi möödunud aastane korruptiivne tegevus haridusministrina, mis taas lõppes avalikkuse survel Repsi tagasiastumisega,“ kommenteeris Ratas.

Ratase sõnul jõuti ka tänase korruptsiooniskandaali aruteludeni.

Keskerakond vaatab tulevikku

Keskerakonna juhi ja peaminister Jüri Ratase sõnul on viimase aasta jooksul olnud Keskerakonnaga seotud küll nüüdseks juba kolm korruptsiooniskandaali, kuid ka juhatuse hinnangul on see teinud erakonna ainult tugevamaks.

„Porto Franco skandaal on nüüdseks olnud avalik juba mitu tundi ja minu hinnangul on see piisav karistus nii asjaosalistele endile kui ka skandaaliga seotud erakondadele,“ märkis peaminister Jüri Ratas.

„Juhatus leidis, et kuna piisav karistus on juba kantud, siis on nüüd meie suur soov avalikkusele see järjekordnegi korruptsiooniskandaal selja taha jätta ja veelgi tugevama nüüd edasi minna,“ lisas peaminister ja erakonna juht Jüri Ratas.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siiaja pane õlg alla!

Kommentaarid (3)

 • ants

  12. jaan. 2021 - 19:17

  NÜÜD ON AEG TORTI SÜÜA!

  Vasta
 • Endel Pendin

  12. jaan. 2021 - 20:06

  Ratas: kui teaksin, et suurannetus oli kriminaalne, astuks ma peaministrina tagasi.
  Palun, on aeg tagasi astuda!

  Vasta
 • Vello

  12. jaan. 2021 - 23:12

  Jüri võiks appi kutsuda selle Mikidemaa mereröövli näoga juristi, kellega Kersti diili tegi. Sellele mehele tasutud hinna sees peaks olima natuke kohalike jamade klaarimist ka…

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles