Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Keskerakond: palume oma toetajatel raha päritolu ja annetuste eesmärke paremini varjata

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb demonstreerib, kuidas paremini asju varjata.
jagamist

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb andis täna erakonna toetajatele teada, et viimased võiksid Keskerakonnale annetatava raha päritolu ja annetuste tegelikke eesmärke paremini varjata.

Keskerakond kogus esimeses kvartalis rahalisi annetusi 108 705 eurot, millest 50 000 eurot annetas vähetuntud ettevõtja Jana-Helen Juhaste. Kahjuks jäi see silma Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjonile (ERJK), kes kahtlustab tankisti kasutamist.

Täna saatis Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb kõigile erakonna toetajatele kirja, mille siinkohal täies mahus ka avaldame:

Head Keskerakonna toetajad!

Kõigepealt head asjad – aitäh kõigile teile, kes te aastate jooksul erakonda rahaliselt toetanud olete. Tänu teile me veel eksisteerime ja teie toetus aitab meie võitlust edasi võidelda. Moraalselt toetajaid ma siinkohal tänama ei hakka, sest see leiba lauale ei too.

Aga nüüd halvad asjad. On äärmiselt kahetsusväärne, et avalikuks on tulnud ühe meile laekunud suurtoetuse tegelikud niiditõmbajad ja selle annetuse tegelikud eesmärgid. Kui isegi Õhtuleht suudab kerge vaevaga üles leida läbi tankisti tulnud raha tegelikud omanikud ja ka annetuse tegelikud eesmärgid, siis pole viga meis, vaid teis.

Mihhail Korbi kiri toetajatele jätkub peale ahvatlevaid kommertsteadaandeid.

Pöördungi nüüd teie poole, kallid toetajad, palvega: palun varjake oma raha päritolu ja oma annetuste tegelikke eesmärke hoolikamalt, et enam ei korduks taolised sündmused!

Kui teie jätkate meie toetamist rahaliselt (mitte moraalselt), siis lubame meie omaltpoolt, et teeme kõik selleks, et siitpoolt võimalikult palju n-ö annetuste järelevalve vett sogada. Näiteks on hetkel plaanis ära kaotada Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjon ja anda see funktsioon üle Riigikontrollile, kellel päris kindlasti pole võimekust niivõrd suures mahus erakondade annetuste jälgimine.

Head Keskerakonna rahalist (mitte moraalset!) toetamist, kallid annetajad!

Igavesti teie,

Mihhail Korb

Keskerakonna peasekretär

Anno Domini 2020

Hea Keskerakonna rahaline toetaja (mitte moraalne siis)! Mida arvad Sina Mihhail Korbi palvest – raha küll vastu võtavad aga ise ei suuda isegi Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni ära kaotada – kas nii ikka on õiglane? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • siim

    7. juuni 2020 - 19:50

    Teeme nii! 50 tuhhi jagada 5 siimu vahel ja korrata.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mida ootad algavalt kevadelt kõige rohkem?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles