Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Keskerakond premeeris rahva raha varastanud Repsi vähemstressirikka töö ja 4500 eurose kuupalgaga Riigikogus

jagamist

Keskerakond andis teada, et rahva raha väärkasutamise skandaali sattunud Mailis Reps ei jätka keskerakondlaste saadikurühma juhina riigikogus ega erakonna aseesimehena, mis lihtsamalt öeldes tähendab see seda, et Keskerakond premeeris Mailis Repsi vähemstressirikka töö ja 4500 eurose kuupalgaga riigikogu lihtliikmena.

Samuti pääses Mailis Reps antud otsusega meediapäringute eest, sest nüüd saab ta viidata uurimisele ja sellele, et tema on nüüd ainult Riigikogu lihtliige ja ei pea seega midagi kommenteerima.

Erakond hoolitseb omade eest

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et fraktsiooni ja juhatuse ühisarutelu tulemusena leiti, et Mailis Repsil tuleb keskenduda enda tehtu varjamisele ja vassimisele käimasolevas uurimises ning erakond tervikuna saab keerulises olukorras edasi liikuda raskete, kuid vajalike muudatustega.

“Tänan Mailist, kes on väga teeneka ja võimeka poliitikuna märkimisväärselt panustanud Eesti elu arengusse ja Keskerakonna tegevusse nii erakonna aseesimehe kui ka riigikogu fraktsiooni juhi ja mitmekordse ministrina,” ütles Ratas.

“Jah, Mailisele ei piisanud ministri palgast ega boonustest ja ta premeeris end eelpoolöeldu eest rahva rahaga, aga nüüd on see jäetud meie poolt seljataha vähemalt seni, kuni Õhtuleht ei tule välja järjekordse Maili Repsi rahva raha väärkasutamise juhtumiga,” sõnas Ratas.

“Keskerakonna esimehena soovin Mailisele edu Riigikogu lihtliikme töös ja loodan, et 4500 eurone kuupalk aitab tal raskemad ajad üle elada,” lisas Ratas.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommentaarid (2)

 • Kapten Schults

  22. juuli 2021 - 08:25

  Töölistel, kel õnnestus mõned head aastakümned tagasi võim riigis omakasuks pöörata, tuleb paraku leppida sellega, et ka kolhoositarid tahavad sellest oma osa saada.

  Vasta
 • tapeedimuster

  22. juuli 2021 - 13:08

  Ega veneaegsest sundkleptomaaniast on raske loobuda. Ja kui seda käsitleda kui haigust, pole ju midagi laiduväärset juhtunudki.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles