Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kihlveo nimel endale kätte tulistanud kolmest mehest saab Eesti uus idioodistandard

jagamist

Haridus-ja Teadusministeerium andis teada, et alates sellest sügisest hakatakse Eesti koolides juurutama uut intelligentsistandardit, mille aluseks võeti kihlveo nimel endale kätte tulistanud kolme mehe keskmine IQ.

Haridus- ja teadusminister Liina Kersna sõnul ei tohiks ühelgi lapsel ega ka täiskasvanul peale nende kolme olla probleemi selle lati ületamisega.

“Uut intelligentsistandardit on haridusministeerium otsinud juba kaua aega, nüüd mängis elu ise meile selle ette,” märkis haridus- ja teadusminister Liina Kersna.

Tema sõnul saab uueks standardiks 26. juunil Valgamaal kihlveo nimel endale õhupüssist kätte tulistanud kolme mehe keskmine IQ, mille lõpptulemus vastab tavaliselt amööbi omale.

Ministri sõnul on intelligentsistandardil võimalikke kasutusalasid mitmeid. “Näiteks võivad kõik need inimesed, kes midagi kahtlast tehes kõhklevad, korraks mõelda, et kas need kolm Valgamaa meest teeksid seda. Kui vastus on jah, siis oleks mõistlik see tegevus pooleli jätta,” tõi minister välja ühe kasutusvaldkonna.

Uus intelligentsistandard, mida rahvasuus kutsutakse juba ka Eesti uueks idioodistandardks, võetakse kasutusele juba käesoleva aasta sügisel.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

1 kommentaar

  • Ëspanjol

    7. juuli 2021 - 15:03

    Nali naljaks, aga sellist viisakalt öeldes idiootsust, mida Reformierakond koos Eesti 200-ga sepitseb, ei küündi kaugeltki selleni, et kaks debiilikut lasid endale kätte. Kusjuures – ma isegi ei kutsuks neid debiilikuteks, sest nood idioodid ei sunni inimesi muru sööma, vaid lõbutsevad enda kulul.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles