Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Koalitsiooniläbirääkimistel otsustati keelustada noorte eneserahuldamine kuni täisealiseks saamiseni

Kaktus ja sink.
jagamist

Esimene punane joon sai koalitsiooniläbirääkimistel ületatud: loodav võimuliit pani paika noorte eneserahuldamise reeglid ehk kui vanalt ja kuidas noored end ise katsuda võivad.

Kui eelmisel nädalal jäi Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ettepanek abortide osas koalitsioonikõnelustel Keskerakonna ja Isamaa toetuseta, siis täna anti roheline tuli selles osas, mis puudutab noorte masturbeerimise keelamist.

Läbirääkimistel on tunda Varro Vooglaiu karvast, kuid hella kätt

Eesti Ekspress kirjutas täna, et eriti just EKRE poliitikud jälgivad, kuidas Varro ühte või teist punkti vastu võtab. Abordi teemal Vooglaid juba väljendas oma negatiivset suhtumist ja nüüd ei soovi EKRE poliitikud enam riskida temaga tülli minemisega.

„Meil oli täna pikk vaidlus sellel teemal, et kui vanalt või noorelt oleks normaalne kui poiss või tüdruk end katsuda võib enesele heaolu tekitamise eesmärgil. Seeder ja Ratas arvasid, et võib-olla pole tegemist just kõige olulisema teemaga aga kuna meil hingab Varro pidevalt kuklasse, siis pidime talle ka ikka mingi lihakama vorsti hambusse andma,“ märkis Martin Helme.

See jama lõpeb nüüd ära.

Algatus saab nimeks „Iga seeme on püha!“

„Nii läkski läbi meie ettepanek, et noorte eneserahuldamine tuleb üldse ära keelata. Me oleks Varrole meeldimiseks olnud valmis isegi nii kaugele minema, et üldse kõigil seemneraiskamine ära keelata aga kahjuks täiskasvanud meeste isiklike tegemiste üle me veel mingit kontrolli ei oma, ainult laste ja naiste osas saame ja tahame otsustada, mida nad oma kehaga teha võivad,“ selgitas Helme.

„Noored, ja eriti naisinimesed ei olegi väga küpsed oma ihuvilja üle otsustama, parem ongi see otsustamine jätta vanade elukogenud meeste hooleks,“ sõnas ta.

Küsimusele, et millal noored end enam eneserahuldamise eesmärgil katsuda ei tohi, vastas Helme lühidalt: “Loodetavasti leiab viimane vaginaalse sihtmärgita seemnepurse ja tühi enesehõõrumine aset päev enne uue valitsuse ametisseastumist!”

Hea lugeja! Mida arvad Sina loodava võimuliidu uuest plaanist keelata noortel eneserahuldamine ära – kas see viib tegevuse põranda alla või jätkub avalik eneserahuldamine keset tänavat nagu seni? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kommentaarid (19)

 • Aare Tesaar

  20. märts 2019 - 19:40

  no selge see, et noored ei tohi ise eneserahuldamisega tegeleda. ikka vanemate sõprade valvsa pilgu all ja vajadusel nende kaasabil.

  Vasta
  • Peeter

   20. märts 2019 - 20:04

   Peab issi appi kutsuma

   Vasta
  • Liis

   23. märts 2019 - 21:23

   Fkn 9-year-olds…

   Vasta
 • Vambola

  20. märts 2019 - 20:43

  Muidu on minule need ekre mehed täitsa meelt mööda, aga seeme peab vabastatud saama!!

  Vasta
 • Pederast

  20. märts 2019 - 22:37

  Türa ausalt ka mdv kuidas on teie arust see normaalne kui eakad 60 aastased mehed otsustavad kunas noored poisid ja täiskasvanud naised ennast rahuldavad. See on üks kõige normaalsemaid asju mida noored inimesed teevad. Iga noor teeb seda ja see on nende keha teil ei ole mingit õigust seda piirata või keelata. See oleks nagu kui noored ei tohi valida missugust juuksestiili nad juuksuri juures tahavad. Sellised ahvid nagu see Varro ei tea noortest mitte midagi ja ei tohiks sellistest teemadest isegi osa võtta. Jätke noorte teemad noortele.

  Vasta
  • Pederast

   20. märts 2019 - 22:52

   Tra ma olen nii loll ma alles prg sain aru et see fake

   Vasta
 • Mauno

  21. märts 2019 - 09:02

  Kuuldavasti on loomisel ka eraldi üksus politsei juurde – relvastatud õigekeelsussõnaraamatu, piibli ja varro piltidega. Kui noorel inimesel tekib kihu või ta vanematel kahtlus selles osas, siis saab kiiresti üksuse kohale tellida ja ebaterved ihad maha suruda. Muul ajal peab loodav üksus vahti piiril koos relvastatud piirivalveüksustega.

  Vasta
 • Madis

  22. märts 2019 - 11:06

  Väga tore selline asi peaks olema ammu keelustatud.

  Vasta
  • Eestlane?

   23. märts 2019 - 19:52

   Ainult idioodid nõustuksid sellega.

   Vasta
  • Mv

   24. märts 2019 - 09:17

   Sa ise ka aru saad mis sa suust välja ajad?

   Vasta
 • Hillary

  24. märts 2019 - 12:15

  Pigem keelame oravatel varastamise ja Kallasel ülbitsemise ära.Las istuvad järgmised 25 aastat opositsioonis!

  Vasta
 • Inx(vist)

  24. märts 2019 - 23:01

  See on ju täielik ülgemöla mis need toodavad. Reaalselt nah se nende asi on kui palju noored ennast rahuldavad. Hea et veel lastele limonaadi vanusepiirangut ei pane, et ntx 7aastaselt tohivad alles limpsi juua.Mu arust see debiilsuste tipp et mis siin Eestis toimub viimasel ajal.😠

  Vasta
 • margus

  25. märts 2019 - 15:38

  1. April on ju allies nadala parast

  Vasta
 • Ülbitseja

  26. märts 2019 - 23:26

  Mis nad teha saavad, onan ikka edasi heh

  Vasta
  • Robert German

   23. veebr. 2020 - 04:38

   Peaaegu aasta möödas ning seadus pole veel rakendunud? Olen pidevalt ja progressiivselt onanud, kuid ühtki ettekirjutust pole siiani saanud. Jätkan samas vaimus ehk avalikult, demonstratiivselt, provokatiivselt, dekoratiivselt, innovaatiliselt, polaarselt ja akusatiivselt tegutsen edasi. Loodame, et aasta pärast ka mõni trahv või kviitung ette näidata on.

   Vasta
 • Olari Erik

  20. okt. 2021 - 21:40

  Olin kuuendas klassis, kui naissoost bioloogia ōpetaja seda ikka ja jälle klassiõpilastele kordas, tsiteerin: Tüdrukud, need on pühad ja puutumatud.Ja poisid, hoidke oma käed tüdrukutest eemale. Enestega tehke seda mis teile naudingut pakub ja tüdrukud,sama reegel kehtib ka teile.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles