Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kõik kroonilised hilinejad rõõmustage: Eesti saab esimese driftitakso

jagamist

Me kõik oleme olnud ajahädas ja tihti on selle põhjuseks uimased või oskamatud taksojuhid. Kuid see mure on nüüd murtud – tööd alustab Eesti esimene driftitakso.

„Driftitakso idee tuli mul ükskord lennujaama sõites. Istusin taksosse ja palusin end lennujaama sõidutada. Taksojuht oli nii uimane ja pidas kinni kõigist liiklusreeglitest. Lisaks valis ta sellise teekonna, kus olid totaalsed ummikud. Mind ajas see nii närvi, sest oleksin peaaegu lennukist maha jäänud,“ rääkis Driftitakso omanik Jaanus Torma.

„Siis tekkiski mõte, et mis oleks kui oleks olemas selline takso, keda ei huvita ei liiklusreeglid ega teised autojuhid ees. Sündiski mõte teha driftitakso. Ostsin siis ühe kasutatud ülivõimsa tuunitud Toyota Supra, värvisin selle kollaseks ja oligi esimene masin mu taksofirmal olemas,“ sõnas Torma.

Meie taksoga sõites saab klient olla kindel, et jõuab kohale õigeaegselt – esiteks auto sõidab kiiresti ja igas kurvis külg ees, mis aitab tal aeglastest autodest osavalt mööda sõita ning teiseks on see sõitja jaoks ka puhas fun – kogeda midagi sellist, mida igaüks naljalt ei saa,“ rääkis ta.

Jaanus lubab ka, et tema ettevõte ei hakka klientidelt küsima raha selle eest kui kiire ja hullumeelse sõidu tõttu auto täis oksendatakse. „Tagumised istmed on kõik kiletatud ja sellega muret pole, peale kliendi lahkumist laseb juht selle survepesuriga üle ja võib järgmise kliendi juba muretult peale võtta,“ on Jaanus oma äriidees kindel.

Jaanuse sõnul saab uue driftitaksofirma sloganiks „Tark ei torma, tark lendab madalalt!“

Kuid sellega Torma ideed ei lõpe. „Järgmisena teen ma Offroadtakso, mis on oma olemuselt lihtsalt üks korralik džiip. Sellega ei ole enam isegi autoteid vaja. Kui klient tahab näiteks sõita Mustamäelt lennujaama, siis võib masin lasta lause otse üle Ülemiste järve,“ selgitas Jaanus.

Lugejakirja toimetus soovib Jaanusele edu oma uue ettevõtmisega ning loomulikult palju oksendavaid kliente!

Hea lugeja – anna meile teada, kas sina valiksid sellise takso, kui sul on kuhugi väga kiire?

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles