Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kontoritöötaja leidis viimaks ometi piisavalt usutava põhjenduse, miks ta sel aastal suvevormi ei jõua

jagamist

37-aastane Katrin, kes töötab ühes pealinna kontoris, on enda hinnangul leidnud viimaks ometi piisavalt usutava põhjenduse, miks ta ka selleks suveks bikiinivormi ei saavuta.

„Loomulikult andsin ka mina aastavahetusel lubaduse, et sel aastal söön vähem, pean dieete, hakkan trennis käima ja panin eesmärgiks minna suvele vastu ideaalses bikiinivormis. Trenni lõpetasin ma ära juba jaanuari keskel, kui sain aru, et mingit tulemust see ikkagi ei anna,“ selgitas Katrin.

Dieedid ei aidanud

„Dieediga läks asi lihtsamalt, sest enamik neist ütleb, et ära söö nii palju. Aga söömist ma muidugi jätkasin, sest seda on ju vaja meie kliimas ellujäämiseks,“ selgitas naine.

„Kuna ma lubasin kontori aastavahetuse peol suure häälega, et nüüd võtan ma end käsile, siis oli pinge kohe algusest peale peal. Täna on käes juba märtsikuu ja mul tekkis hirm, et ma ei leiagi head põhjendust, miks ma ikka veel vormis pole,“ rääkis Katrin.

Isuäratavad vastlakuklid, mida saab kasutada ka isiklike probleemide lahendamiseks.

Naine süüdistab täna ära söödud vastlakukleid

„Aga nagu jumala õnnistusena tuli maha suur lumi uuesti ja meie kontor tellis tööle hunniku vastlakukleid. Ülemus veel ütles, et kes vastlapäeval kuklit ei söö, selle linad jäävad sel aastal lühikeseks. Sellest mõttest ma päris aru ei saanud aga koheselt oli mulle selge, et olin leidnud piisavalt hea põhjenduse, kuidas end välja keerutada kui keegi suvel minu lubaduse ja reaalse vormi vahel erinevusi leiab,“ selgitas Katrin rõõmsalt.

„Jah, süüdistan selles täna ära söödud vastlakukleid. Selleks, et asi usutavam oleks, söön neid täna sisse nii palju kui mahub ja räägin kõigile, et kui nad kuklit ei söö, siis linad jäävad neil sel aastal lühikeseks,“ põhjendab Katrin.

“Olen kindel, et keegi ei vaata mind viltu kui ma suve hakul üleliigse vastlakuklite söömise trumbina lauale löön,” lisas naine.

Head vastlapäeva, pikka liugu ja vahukoorest kuklit teilegi, kallid lugejad!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles