Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Korobeinik: “20 000 sammu soovitus oli mõeldud sellele paksule juhmardile Höövelsonile!”

Andrei Korobeinik on idioot.
jagamist

Täna šokeeris tervet Eestit kirjavahetus, kus riigikogu liige Andrei Korobeinik soovitas kellelegi kõndida päevas 20 000 sammu, lugeda ilukirjandust ja järgida muid idiootseid reegleid. Nüüd väidab Korobeinik, et sõnumid olid mõeldud erakonnakaaslasele Kaido Höövelsonile.

Andrei Korobeiniku sõnul polevat ta rahul Höövelsoni füüsilise ega vaimse seisundiga.

Karmid reeglid

Täna lahvatanud skandaalis väidetakse, et Korobeinik ahistas ühte naisterahvast, kuid Korobeiniku sõnul ei vasta see tõele.
“Ei, see polnud mingi naine. Need mind ei huvita,” kommenteeris kunagi pedofiilide portaali rajanud Andrei Korobeinik.

“Kõik ajakirjanduses avaldatud sõnumid olid mõeldud sellele paksule juhmardile, kes minu selja taga istub,” selgitas ta.

“Jah, Kaido Höövelsonile,” lisas ta.

Vaatame siis peale, millised reeglid kehtestas üks keskerakondlasest riigikogulane teisele keskerakondlasest riigikogulasele:

· Kaido, sa ei edasta sinu kohta (Andrei kohta – toim) ega sinu poolt saadud infot teistele inimestele, sealhulgas isegi kõige väiksemaid detaile.

· Igapäevased ülesanded Sulle, Kaido: lugeda päevas vähemalt 20 lehekülge ilukirjandust. Mis raamat? Mitu lehekülge päevas? Võin igal ajal küsida sisu kohta, nii et kui sa tekstist esimesel korral aru ei saanud, pead selle uuesti läbi lugema.

· Kaido, sa oled paks: kõnni päevas vähemalt 20 000 sammu. See on kolm tundi kõndimist. Mahtu saab vähendada, aga kindlasti mitte esimesel kahel nädalal. Nutikella puudumisel saad telefoniga mõõta. Mitu sammu? Iga päev võin küsida kuvatõmmist, mille pead kohe tegema. Trennid seda kohustust ei tühista.

· Kaido, esita koos tööavaldusega vähemalt üks CV. Kinnita see kirjale.

· Kaido, enne suurema finantsotsuse tegemist konsulteerid minuga. Sellised otsused on, kuid mitte ainult: võtta laenu, investeerida rohkem kui 100 eurot kuus, sooritada oluline (üle 500 euro) ost, sealhulgas järelmaksuga.

· Kaido, sa hoiad kõiki oma rahalisi vahendeid, sealhulgas sularaha, aktsiaid ja muid investeeringuid oma kontodel, millele on juurdepääs ainult sinul. Sa ei anna oma kontodele ligipääsu teistele inimestele (sh mulle) ega kanna sealt raha teiste inimeste kontodele ilma minu loata.

· Kaido, alates juunist koostad iga kuu alguses eelmise ja järgmise kuu eelarve. Mõlemad aruanded saadad mulle e-postiga hiljemalt 10. kuupäevaks. Vajadusel saad muuta aruande vormi vastavalt minu soovile.

· Kaido, kolm halba asja, mis juhtusid päeva jooksul (võib olla pisiasju, kui tõsiseid pole, võib olla rohkem kui kolm, kuid mitte vähem).

· Kaido, kolm head asja, mis juhtusid päeva jooksul (võib olla pisiasju, kui tõsiseid pole, võib-olla rohkem kui kolm, kuid mitte vähem).

· Kaido, kirjuta üksikasjalikult, kuidas sinu päev möödus. Lisa kirjale foto, mis tundub olevat päeva kõige olulisem. Tee ka selfie ja kinnita see kirjale. Selfie tuleb teha enne kirja saatmist, mitte varem.

· Kaido, sinu eesmärgid homseks: vähemalt kolm, võib olla rohkem.

· Kaido, Su päeva kokkuvõte e-kirjaga tuleb saata järgmise päeva kella kuueks hommikul Austria aja järgi (kuid mitte enne kella 21.00 eelmisel päeval). Mõni päev vastan meilidele, mõni päev mitte. Kirja formaat võib muutuda, sellest saad teada minu kirjadest.

Reeglite lõppu kirjutas Korobeinik karmilt: „Kaido, nende reeglite mis tahes rikkumine toob viivitamatult kaasa meie suhtluse täieliku lõpu.“

Kaido Höövelson on oma Instagrami ja Facebooki konto kustutanud. Kas ta Andrei määratud reegleid täidab, pole teada.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (4)

 • Oioi

  14. okt. 2022 - 16:06

  Selle asemel meeldib Kaidol hoopis Karilaidi süles istuda.

  Vasta
 • nojah

  14. okt. 2022 - 16:23

  Kaido poolt selge allumatus. Ta vist teab, et venemaa kaotas sõja Jaapaniga.

  Vasta
 • Lolita

  14. okt. 2022 - 18:22

  Jüri soovitab: “Tantsima mehed, tantsima. Pärast suudlete andunult.”

  Vasta
  • Jutumoor

   15. okt. 2022 - 16:34

   Kroonika teeb teist pilti ka ja valijad valivad ainult teid.

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles