Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kümned tuhanded eestlased joovad tänasest jälle halba kohvi

Kontoritööline uurib, mida kuradit ta just endale sisse kallas.
jagamist

Täna on esmaspäev ja kümned tuhanded eestlased vahetavad nädalavahetuse isetehtud mõnusa aurava tassikese kvaliteetkohvi taas viieks päevaks misiganes lürri vastu, mida kontori kohviautomaat parajasti suudab valmis teha.

Selleks, et end uue töönädala alguses käima tõmmata, on paljude eestlaste hommikujoogiks just kohvi. Hea kohvi võib su üles äratada ja anda mõnusa tõuke hea tööpäeva alguseks. Halb kohvi seevastu paneb kohe pea valutama, kolleegide peale kohe hommikust peale karjuma ja teeb sinise esmaspäeva veel sinisemaks.

Kontoritööline kaalumas, et kas teha enesetapp või juua ära tass automaadikohvi.

Kindlasti leidub ka mõningaid eestlasi, kel hommikul pisut rohkem aega ning suudavad vähemalt päeva esimese kohvi kodus ise valmis teha ja ka ära juua rahulikult. Aga nemadki ei suuda kaua vastu pidada ja kukuvad nagu kõik teisedki juba täna kella 11ks automaadikohvi lõksu.

Kontori kohviautomaat on palju enam kui lihtsalt automaat

Kõik ülejäänud aga peavad leppima juba esmaspäeva hommikust selle beežika lürriga, millele automaadi ekraan viitab järjekindlalt kui kohvile.

Kuigi ettevõtted panustavad oma töötajate heaollu järjest rohkem (loe: langevad järjekindlalt kohviautomaatide müügimeeste jutu lõksu), siis tõsisasi on see, et kuigi automaadid muutuvad järjest ilusamaks ja neile lisandub juurde üha rohkem vilesid ja kellasid, on „kohvi“ kvaliteet jäänud siiski samaks. Paljud ettevõtted on üha kaunimate kohviautomaatide tõttu loobunud jõulukuuse kontorisse toomisest, sest vilkuv automaat kööginurgas asendab juba väga edukalt ka jõulukuuske.

Kvaliteetkohvi saab tavaline eestlane alles selle nädala lõpus.

Uuringud on näidanud, et halba kohvi tarbivad eestlased keskmiselt viis päeva, esmaspäevast reedeni. Siis tuleb sisse väike paus ja kõik hakkab uuesti peale.

Ilusat sinist esmaspäeva, kallid kontorirotid!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles