Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

LÄHME KÜLLA: Ärimees Jaan Toots kavatseb märtsivalimisteni oma tuuribussis elada

Ärimees Jaan Toots vurab mööda Eestit ringi oma uue ajutise koduga - valimistuuribussiga!
jagamist

Ettevõtja Jaan Toots, kes on oma pulmadest saadik resideerunud oma kallis luksussõidukis Maybach, teatas, et kuni valimisteni kolib ta ümber oma mitte vähem luksuslikku valimistuuribussi. Nüüd kutsus mees meid oma bussi uudistama.

„Vastab tõele – olen tegelikult juba mõnda aega mööda Eestit ringi vuranud Mercedes-Benz mikrobussiga, kus peal on uhkelt ja suurelt ka minu valimisreklaam. Ma ise kleepisin,“ uhkeldab Keskerakonna nimekirjas kandideeriv ärimees Jaan Toots bussi kõrval.

Toots pole Eesti ringtuurile veel uue bussiga jõudnud

„Peale bussi ostmist olengi tegelikult jõudnud kahe asjaga tegeleda – bussi sisustamise ja klepsude kleepimisega. Suurt ringi sõitmist veel teha polegi jõudnud, mõned tiirud ainult ümber oma Maybachi. Aga see on ju väga suur auto, nii et ringidki on mul üsna pikad olnud,“ naerab mees.

Tootsi põhiline elukoht on pildil olev luksussõiduk Maybach. “Hakkas nii meeldima pulmade ajal, et kolisin sisse,2 kommenteeris mees ise. (foto: Karli Saul).

Teatavasti soetas Toots endale aasta esimeses pooles luksussõiduki Maybach, kuhu ta kolis elama koheselt peale pulmi. „See jääb nüüd mõneks ajaks tühjaks, loodan, et mingid kodutud sinna sisse ei koli sel ajal kui ma ära olen.“

Toots kandideerib Tartus

„Võtan tõsiselt kandideerimist ja minu stiil on see, et ma tahan väga palju rahvaga kohtuda -rääkida. Selleks sai ka buss tegelikult soetatud. Ma leian, et mul on selleks aeg küps, olen selles vanuses, kui mujal maailmas ikka minnakse alles riigiasju ajama,” põhjendas Toots oma otsust riigikogu valimistel kandideerida.

Tootsi bussi märgati sel nädalal Tallinna kesklinnas seismas keset Narva maanteed – ilmselt otsustas Toots keset sõitu väikse uinaku bussi tagumises osas teha.

„Olen Tartus sündinud ja viimased kolm ja pool aastat samuti poole ajast Tartus viibinud. On igati loogiline, et kandideerin just seal,“ sõnas mees.

Bussis on Tootsil olemas kõik elamiseks vajalik – väike lahtikäiv diivan, telekas, külmkapp, baarikapp, kööginurk ja dushiruum. „Mida muud ühel mehel veel eluks tegelikult vaja on? Mul on täpselt sama sisustus Maybachis ka,“ rääkis ärimees.

Jaan Toots tutvustamas oma uue valimisbussi sisustust. Siia hakkab ta pahaaimamatuid Tartu turukülastajaid sisse tõmbama oma tähtsat juttu kuulama. Mees ise on rahul tulemusega.

Tartu turg saab Tootsi põhiliseks häälteõngitsemise kohaks

Küsimusele, et kus ta kavatseb oma valijatega kohtuda, vastas Toots, et hakkab hommikuti hästi vara parkima Tartu turu värava juures,. „Seal saan bussi tagumised uksed lahti lüüa ja siis huvilisi lähemale hõikuda ning bussi oma arukat juttu kuulama kutsuda. Miks peaks keegi sellest keelduma kui mingi võõras onu neid oma kahtlasesse bussi kutsub?“ küsib mees.

„Seda, kas see ootamatu taktika ka ära tasub, näitab juba aeg. Tulemused tulevad 3. märtsil, siis saab edasi rääkida,” lisas Jaan Toots.

Soovime Jaan Tootsile toredaid kohtumisi valijatega ning edu valmimistel ja Jaan, ole siis hea mees, kanna selle sisuturundusartikli/varjatud valimisreklaami raha ka selle nädala lõpuks meile ära, onju!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles