Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

LENNUREISIJA VÄLIMÄÄRAJA: 5 tüütut inimtüüpi, keda sa kohtad igal lennureisil

No vaata seda reisijat istumas nii rahulikult - ta on kindlasti megatüütu tegelane sellest hetkest kui ta lennukisse istub.
jagamist

Reisimine on tore, vist üks toredamaid tegevusi üldse. Mis aga nii tore pole, on reisisihtkohta lendamine, sest lennuk on täis idioote, kes püüavad su lennureisi põrguks teha.

Toome teieni 5 inimtüüpi, keda sa kohtad absoluutselt igal lennul. Kui läheb eriti halvasti, on nad kõik sinuga koos ühel lennul.

1.“Täna kukub lennuk kindlasti alla“- tüüp.

Tema on see inimene, kes loeb välja olematuid märke kõikvõimalikest kohtadest, kust aga saab. Ta tuleb istub sinu kõrvale ja küsib esimese asjana, et noh, tulid ka surmalennule jah? Ise siis vaatab rahulolevalt sinu šokeeritud nägu ja prantsatab istuma. Kõik võiks sellega ju lõppeda aga siis hakkab ta sulle selgitama, miks ta arvab, et lennuk alla kukub. Põhjendused on väga erinevad, alustades sellest, et kui ta kodust välja tuli hommikul, siis naabri koer haukus ainult kaks korda tema peale tavalise kolme korra asemel. SELGE MÄRK! Või siis nägi ta lennujaamas kohvi juues kohvipaksu sees oma ammu siitilmast lahkunud onu vaimu, kes püüdis teda peatada. Või tundus talle, et lennukisse saabunud pilootidel oli müts peas viltu vasakule poole ja hops, kindel laks, see lennuk sihtkohta ei jõua. Tema on ka see, kes äratab su üles kohe kui lennuk ükskõik, mis häält teeb. Temale omaselt on see muidugi stiilis a la kas sa kuulsid seda häält, mis just oli – seda häält teeb ainult küljest murduv tiib! Üks on kindel – erinevaid teooriaid kuuled sa täpselt maandumiseni ja siis ta ühmab sulle, et noh, seekord vist ikkagi jumalad hoidsid seda lennukit aga järgmine kord on jama majas.

2.“Ma ei tea, mis mu maimukesel täna viga on, muidu on ta Xanaxi reklaaminägu“- tüüp.

Tavaliselt on need muidugi emmed, kes on oma vastsündinud lennukisse kaasa võtnud ja viimane karjub nagu ratta peal. On täiesti kummaline, et absoluutselt igal lennul on selline inimene peal oma karjuva järglasega. Tõenäoliselt on lennujaamas mingi sünnitusosakond, kuhu siis viimase vindi peal rasedad kokku kogutakse, seal nad sünnitavad ja kohe pannakse nad siis ka lennuki peale mingil põhjusel. Igatahes on alati nende emmede teema see, et last nad püüavad rahustada ainult paar esimest minutit ja ülejäänud aja pühendavad nad sellele, et selgitada, et kuidas nende lapse on tegelikult praktiliselt frequent flyer, kellel 100 000 lennutundi selja taga. Laps olevat muidu lendudes vana rahu ise, võib isegi cargolastis lennata ja üles ei ärka aga vot jah täna on mingi jama ja karjub vahetpidamata. Laps suikub sügavasse unne täpselt sel hetkel kui lennukirattad maad puudutavad. Ema siis vaatab rõõmsalt ringi ja näitab kõigile, et kui rahulik tulevane piloot tema süles on.

3.“See pahur stjuuardess, keda sa julged tülitada ainult ühe korra“- tüüp.

Tavaliselt on see naisterahvas kuskil seal 40ndates aga on ka nooremaid eksemplare, sest see amet teeb ruttu vanaks ja on raske aru saada. Igal juhul on tema see, kellelt sa tasuta snäkke või alkoholi küsides saad mõrvaripilgu, mis paneb sind ennast niimoodi istmesse suruma, et mingil hetkel sa saad tooliga üheks – peaasi, et sa ei jääks enam sellele stjuuardessile silma. Tal on tavaliselt ka väga range välimus, mis oleks justkui joonlauaga veetud – kõik on sirge ja kandiline. Tema juuksed on pea peale krunni tõmmatud ilmselt vintsiga, sest pole võimalik, et mingi asi nii pinge all oleks. Juuksed on lausa nii kõvasti kinni tõmmatud, et silmnähtavalt on näha juustejuurte väljatulemist peanahast. Reisi vältel käib ta seda ilmselt korduvalt ka pingutamas. Kui sa teda tülitada julged, siis ole parem valmis fataalseteks tagajärgedeks – iga kord kui sa temalt abi palud, siis on tema silmadest näha, et ta võtaks sinult hea meelega kratist kinni, tassiks lennukiukse juurde, avaks selle, pistaks sinu pea lennu ajal sealt välja ja karjuks sinu peale, et noh, veel tahad lonksu vett saada või? Kummalisel kombel taltub ta kohe kui lennuk maandub ja sa saad temalt võibolla isegi naeratuse, kui lennukist väljud. Tal on lihtsalt hea meel, et elas üle järjekordse satsi idioote, keda ta tegelikult silmaotsaski ei salli.

4.“Ärge palun segage mind – mu lennukisse kaasavõetud sektsioonikapp mahub ilusti ära siia väiksesse pagasikappi“- tüüp.

Kui keegi on absoluutselt igal lennul kohal, siis on see tema. Juba enne lennukile minekut märkad sa teda ootesaalis, kuhu ta saabub tõstukiga, millel on tema lennukisse kaasavõetav käsipagas. Kuidas on ta saanud mööda check-in-ist nii, et ei pidanud seda üleelusuuruses pagasit ära andma, on müstika. Loomulikult tekib tal kohe sõnelus pardameeskonnaga, kes arvavad, et tema kott ei mahu lennuki käsipagasi kohta ära. Ta vaidleb alati tuliselt vastu ja loetleb üles iga lennu, mis ta kunagi koos oma käsipagasis sektsioonikapiga teinud on. Lennukisse pressib ta muidugi esimesena ja kuna tema koht on kohe ees, siis ootab terve lennukitäis inimesi kannatlikult, kuni tema oma 2 meetrit korda 3 meetrit suurt sektsioonikappi üritab käsipagasi kappi suruda. Loomulikult ei õnnestu see tal, kuid kui tahad näha eriti visat idiooti midagi võimatut üritamas, siis see on just see koht. Kõige haigem on, et tavaliselt see tal ka kuidagi õnnestub ja siis vaatab ta võidurõõmsalt ringi ja on kohe ka pettunud kui keegi talle ei plaksutagi. Lennuki maandudes kordub kõik vastupidises suunas – seekord on ta appi kutsunud terve pardameeskonna, et siis üksteise ümbert kinni hoides ja koos tõmmates see pagas sealt nüüd uuesti kätte saada.

5.“See värdjas, kes leitakse ka allakukkunud lennukirusude seest magusasti magamast“-tüüp.

Absoluutselt kõik teised reisijad peavad tegelema saja tüütu asjaga lendamise ajal aga alati on see üks tüüp, kes magab koti otsas juba check-inis. Siis magab ta ootesaalis. Lennukisse jõudes istub ta maha ja kui sa pilgu korraks kõrvale pöörad ja siis teda uuesti vaatad, siis on ta suutnud turistiklassi kitsast istmest teha endale mingitmoodi esimese klassi luksusvoodi, kus ta paistab magavat maailma kõige sügavamat ja mõnusamat und. Ja muidugi ta norskab alati, et anda kõigile teistele teada, et noh tropid, kannatate jah – no mina ei kannata, mina tantsin praegu pilve peal inglitega ja õppisin just harfimängu ära! Ja kõik vihkavad teda selle eest. Teda ei huvita mitte miski – turbulentsiga lendavad kõik teised reisijad peaga lakke aga tema on ikka magusasti unes oma koha peal. Stjuardess sõidab toidukäruga tema peast üle – ikka uni. Kedagi pussitatakse tema kõrval – ikka unes. Imekombel ärkab ta üles täpselt siis kui rattad maad puudutavad – sirutab end rõõmsalt, haarab koti ja kõnnib vilet lastes lennukist välja. Milline tropp!

Hea lugeja! Kas tundsid ennast ära? Kas tead veel tüütuid inimtüüpe, keda lennureisil kohtab? Pane aga oma kogemus loo alla kommentaaridesse kirja!

SEOTUD LOOD: Mees üritas Tallinna lennujaamast lennata reisile selfit tegemata

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles