Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakiri.ee hakkab oma lugejaid nüüdsest veelgi rohkem endast välja ajama

Ohoh, mis siin veel leidub!
jagamist

Alates tänasest hakkab Lugejakiri.ee portaali avades ilmuma Sinu ekraanile pop-up aken, kus palume Sind, kallis lugeja, panna õlg alla meie tegevusele. Kõik ikka selleks, et kuhugi ei kaoks meie usaldusväärsus ega tõsiseltvõetavus!

Hea lugeja! Oleme nüüdseks tegutsenud juba kuus kuud ja peame ütlema, et teekond koos Sinuga on olnud suurepärane – üle miljoni külastuse kinnitab seda. Olgu see kõik siis kohe ära öeldud Sinu meelituseks.

Õun hoiab arsti eemal ühe päeva, Lugejakirja lugemine terve kuu

Sulle meeldib, mida me teeme ja loed meie uudiseid hea meelega? Sulle meeldib see, et räägime asjadest nii nagu need ka tegelikult on? Kui vastasid neile küsimustele jaatavalt, oleme Sinuga samal arvamusel. Ja meile meeldib seda teha.

Kui Sa tunned, et Sa ei saa hommikul ärgata ilma, et ei mõtleks, mida huvitavat nüüd Lugejakirjast lugeda saab või tunned lausa, et ei saa ilma meie uudisteta edasi elada, oleme meie siin elus midagi õigesti teinud.

„Põle õieti endalgi teist…“-tüüpi hullu juttu pole mõtet ajada

Kutsume nüüd Sind andma oma panust ja tegema meie toetuseks ühekordse või püsiannetuse summas, mis jätab peale Sinu ellu ka meid. Sinu antud toetust kasutame Lugejakirja edasiarendamiseks ja muidugi selleks, et hoida Soros, Putin ja illuminaadid eemal meist!

Seega, kui Sa leiad, et Lugejakiri.ee on toetamist väärt, pane oma õlg meile alla ja toeta. Selleks tuleb Sul VAJUTADA SIIA ja ainult mõned liigutused veel teha!

NB! Kui kõhkled, tuleta  meelde Lennart Meri öeldud kurikuulsad sõnad: „Toetades „Jõulutunnelit“, päästad võib-olla mõned elud, toetades Lugejakirja, päästad iseend!“

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles