Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Lugejakirja suur nädala armu-ja suhtehoroskoop!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Oled sel nädalal ja ka muidu üsna elurõõmus inimene. Sind paeluvad huvitavad uued inimesed ja tegevused ning kui sul veel pole kaaslast elus, siis just selle kaudu on sul suur lootus leida ka endale armastus. Kuna Jäärad on oma iseloomult üsna võistlushimulised ja neile meeldib seigelda, siis võib jäär leida oma eluarmastuse kas mõnelt spordivõistluselt või siis näiteks jooksurajalt metsast, kus mõni vägistaja neid taga ajab. Jäära jaoks pole sellises situatsioonis siiski midagi hirmutavat, ta teab, et on tugevam ja kiirem ja võib vajadusel eest ära joosta. Kuid kuna Jääradele meeldivad seiklused, siis lippab ta tavaliselt ka sellistes olukordades kasvõi mitu tundi järel jooksva vägistaja ees, enne kui otsustab, kas jääda seisma või joosta koju ikkagi ära.
Jääral on kõrgelt arenenud ilumeel ja seega ei jää ta kindlasti seisma enne kui on kindel, et teda jälitava maniaki välimus on talle vastuvõetav - selleks kasutab ta oma head vormi, tehes jäneslikke siksakke, et näha jälitajat lähemalt. Kuid kallis Jäär, sa tead ise ka, et igavesti sa joosta eest ära ei saa - elu läheb muidu sinust lihtsalt mööda ja ühel hetkel avastad, et oled täiesti üksi. Lase vahel elul ja saatusel ka natuke oma elus rolli mängida, kunagi ei tea, mida see sulle tuua võib - olgu selleks siis kas uus suhe või taas metsas juhtunu kohta protokolli kirjutamine politseis. Soodne aeg juuksed lühikeseks lõigata.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnidele meeldivad ilusad asjad ja raha. Seega need Sõnnid, kes on juba suhtes, palju õnne, olete leidnud oma suhkruissi või suhkruemme. Hoidke neid nagu kullateri. Sõna otseses mõttes. Neile, kes Sõnnidega suhtes on, ka "palju õnne" - sinna teie pereeelarve tegelikult kogu aeg kaobki.
Vabadel Sõnnidel on seevastu meel pidevalt must, sest kuigi nad ise arvavad, et nad on maailma kõige meeldivamad ja naljakamad inimesed, ei kipu teised seda arvamust tihti jagama. Sõnni ajab see muidugi alati maruvihaseks ja sealt on allakäigutee kiire tulema. Püüa olla uutele tutvustele avatum ja katsu mitte mõnele sinuga tutvust sobitada proovivale inimesele näkku plahvatada kõike seda, mida sa tegelikult kohe talle öelda tahad - et sa oled tegelikult üsna kitsi ja et sulle ei meeldi kiired muutused elus. Usu tähti, see peletab ka kõige tugevamad eemale! Soodne aeg kanda burkat.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on sel nädalal hästi kirglikud. Nad on muidu ka hästi kirglikud aga sel nädalal lööb see eriti välja. Sa ärkad üles kirega, sa pesed hambaid kirega ja sa klõbistad kontoris arvuti klaviatuuri kirega. Need töökaaslased, kes sind võibolla nii hästi ei tunne, võivad arvata, et oled mõistuse kaotanud või kohe kaotamas. Võta pisut rahulikumalt. Kui sa oled suhtes, siis tasuks sel nädalal oma kirge suunata mõnda muusse tegevusse kui oma suhe. Kaksik ise arvab, et ta on oma suhtes eriti kirglik ja eriti andja sel nädalal aga kahjuks võib see kaaslasele vastupidisena näida - sa tundud kiuslikuna ja iga sõna, mis su kaaslane sulle ütleb, pöörad sa otsekohe vaidluseks. Kaksikud ise arvavad muidugi, et vestlus lihtsalt on kirglik. Ei ole, sina oled lihtsalt megatüütu.
Vabadel Kaksikutel on elu pisut lihtsam, nad meeldivad inimestele, sest keegi pole nendega suhtes. Tihti otsustavadki paljud Kaksikud valida töö stripparina, sest ei ole oluline, millised nad välja näevad, nad meeldivad inimestele niikuinii. Tähed näitavadki sel nädalal, et vabad Kaksikud jäävad vabadeks ka sel nädalal. Aga sellest pole üldse hullu midagi, pakkuge siis vastassoole parimat endast ja tehke näiteks strippi - neile meeldite te igal juhul, miks mitte seda siis ära kasutada. Soodne aeg strippi teha.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk on sel nädalal äärmiselt tundlik. Peaksite olema ettevaatlik temaga suheldes, võiks lausa öelda, et kohelge Vähke sel nädalal siidikinnastega. Kuigi Vähk ei plahvata nii nagu Sõnn seda teeb, võib Vähk ka pisemagi ja mõttetumagi sinu öeldud lause peale enesesse tõmbuda ja seal oma koore sees nädala lõpuni rahulikult mossitada ja mitte isegi enese pesemiseks sealt välja tulla. Seega kui te sel nädalal Vähki ükskõik, mis teemaga ärritate, siis te saate endale kas suhte-, kodu- või töökaaslaseks ühe räpase haisva vaikselt podiseva Vähi, kes solvus lause peale a la noh, kuidas töölesõit ka täna oli?
Vabad Vähid, kes saavad oma suurest tundelisusest kuidagi üle, võiksid sel nädalal astuda selle esimese sammu ja minna selle meeldiva inimese juurde ja öelda neile näkku, et tahate nendega tatti panna. Sa oled oma olemuselt võitlejahing ja võitle siis selle eest, mis sulle meeldib või mida sa tahad. Kuid neid vabasid Vähke, kes end sel nädalal ei pese suure nädala alguses toimunud solvumise tõttu, ei oota kindlasti edu ka uute tutvuste sobitamisel. Pese end ja kasi end ikka enne. Soodne aeg enese pesemiseks ja näiteks uue seebi ostuks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvid on väga edevad. Nad ise arvavad, et on suurepärased inimesed nii suhetes kui ka tööl. Nad peavad end naerupallideks ja seltskonna hingeks. Kui Lõvi ärkab, siis tunneb ta tihti isegi pisikest pettumust, et kõik teised tähtkujud pole põlvili tema voodi ees, oodates ometi tema ärkamist ja nendegi ellu rõõmu toomist. Nende Lõvide kaaslased, kes on nendega suhtes või olnud nendega suhtes, teavad siiski tõde - Lõvid on kõige hullemad ja halvemad kaaslased, keda suudab üks inimaju genereerida. Ka väikseimast ja mõttetuimast probleemist võib Lõvi looma moodi arutult möirates teha suurima ja veel mõttetuma probleemi. Suhtes Lõvidel soovitame sel nädalal pisut oma lakka ja suurt suud koomal hoida - kõik kodurahu huvides.
Vallalistel Lõvidel on olukord vastupidine - lööge karv läikima, puhvige oma lakk nii kohevile kui võimalik, keerake saba korralikult krussi ja minge võtke oma. Te olete julged ja ei karda midagi - miks peaksite siis kartma mõnele teile meeldivale inimesele lähenemist ja tema kiskumist kõige hullemasse suhtesse, mis tal elus kunagi kogeda on õnnestunud. Kui ta muidugi pole juba elus Lõviga suhtes olnud, sel juhul jookseb ta teist eemale kiiremini kui gepard ja teie saate rahulikult oma jahti jätkata mõnele sellisele, kes varem Lõviga kokku puutunud pole. Soodne aeg lasta oma küünised korda teha pediküüris ja maniküüris.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid on oma iseloomult perfektsionistid. Kõik, mis nad teevad, peab olema perfektne ja samamoodi peavad olema perfektsed nende kaaslased, vanemad, lapsed, sõbrad, töökaaslased ja koduloomad. Ainukesed, kes perfektsed pole, on Neitsid ise. Vaatamata sellele, et nad nõuavad perfektsust ise seda olemata, on Neitsid parimad kaaslased, kes sul olla saavad. Nad on ausad ja õiglased ja tõelised sõbrad. Seda muidugi kõike hetkeni kui sa nad närvi ajad ja närvi nad lähevad. Siis hakkavad nad teiega manipuleerima ja korraldavad selliseid asju, mida hiljem ei suuda ära kahetseda. Suhtes Neitsidel tasuks kodurahu huvides sel nädalal olla vähem kriitilised oma kaaslase suhtes. No kui ta ei pannud seda taldrikut õigesse kohta, vaid 2,3 cm eemale, siis ära veel sellepärast tervet serviisi ära lõhu - pane ise see taldrik perfektsesse asukohta. Sel viisil talitades võib Neitsi suhe veel ühe nädala vastu pidada. Aga karm statistika näitab siiski, et enamik Neitsisid üle nädala vastu ei pea normaalseks olemist ja oktoobri kolmandal nädalal enamik Neitside kaaslasi suhte ka lõpetab. Vabadel Neitsidel sel nädalal mingeid muresid ei ole - neid ei taha keegi. Soodne aeg osta uued kodukoristamise vahendid.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalusid peetakse üldjuhul meeldivateks inimesteks. Nad on tihti spontaansed, ausad ja viisakad. Sa tunned Kaalud kaugelt ära selle järgi, et neile meeldib jubedalt teistele meeldida. Kuid siin ei tasu sassi ajada lipitsemist teiste ees, oh ei. Kaalud lihtsalt teevadki kõike seda siiralt, sest nad tahavadki teistele meeldida päriselt. Suhtes Kaalud on muidugi teine teema - nad on juba ammu ammu teile meeldida üritamise mõõdu täis andnud ja nüüd nad lihtsalt vegeteerivad. Kuid elavnevad kohe, kui teile tuleb ükskõik, kes teine külla, näiteks naabrikass, kes kogemata rõdult teie juurde hüppab - siis võimlevad Kaalud ennast lolliks, et kodu oleks puhas ja värskele ootamatule külalisele oleks laual head-paremat pakkuda. Katsu sel nädalal meeldida ka neile, kes pole naabri kassid.
Vabadel Kaaludel on sel nädalal samuti lihtne armu- ja suhtenädal tulemas. Isegi kui teil on olemas see üks silmarõõm või kohtute alles sel nädalal temaga, siis pole niikuinii vahet - teie otsustusvõime on nullilähedane ja kui te kohtute kellegagi näiteks esmaspäeval, siis alles laupäevaks suudate te välja mõelda esimese sõna, mida sellele võõrale tegelikult öelda tahate. Soodne aeg käia poodides ja kalibreerida üle poekaalud.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpionid on oma loomult väga salapärased ja tugevad. Neil on kõrgelt arenenud ilumeel ja nii võib neid tihti leida näiteks ka kunstisaalist või mõnelt moeetenduselt. Suhtes Skorpionid tunduvad kõigile ümbritsevatele inimestele kui ideaalsed suhteinimesed - nad on kirglikud, temperamentsed, spontaansed ja võivad teha täiesti pööraseid asju. Kuid see kõik on ainult väline fassaad ja suitsukate- suhtes Skorpionid viskavad kiirelt kõrvale esialgu näidatud pehme ja kena kesta ja välja tulevad teravad mürgised küünised, käpad ja mis kõik koledad asjad veel - aga igal juhul on need sulle ohtlikud asjad. See kõik võib lisada neil salapära, kuid nendega suhtes olevad inimesed teavad väga hästi, mis tegelikult toimub. Kõik enne romantiline tundunu muutub 180 kraadi - nad on armukadedad, võimukad ja kohe kindlasti kontrollifriigid. Ehk siis täielikud bitchid, nii meessoost kui naissoost Skorpionid. Kuna suhtes Skorpioneid ei ole olemas (kammoon, lugesite ikka kõike eelnevat?), siis neile midagi sel nädalal soovitada polegi. Vabadele Skorpionidele soovitame oma tõelisi iseloomuomadusi varjata vähemalt esimese seksuaalvahekorrani - nii saate mõlemad vähemalt midagigi sellest. Soodne aeg aias taimede mürgitamiseks. See on sul ju omast käest võtta.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on hea huumorisoonega, energiline ja tal puuduvad igasugused eelarvamused. Tihtipeale peetakse Ambureid seiklushimuliseks ja suureks vabaduseihkajaks. Tal on üldiselt täiesti suva, mida teised temast arvavad ning see laseb tal teha asju, mida ta ise aga soovib. Hüppab näiteks suhtesse ja hüppab sealt ka kohe välja. Ta on suur proovija ja katsetaja. Neid inimesi, kes on Amburitega suhtes, ajab see muidugi väga närvi. See on täpselt võrreldav elamisega lekkiva tuumapommi kõrval - sa ei tea kunagi, kas see asi seal podiseb niisama või plahvatab kohe, pühkides platsi puhtaks kilomeetrite raadiuses. Suhtes Amburid peaksid natuke võtma tuure maha oma üliemotsionaalsusega ja kogu selle keeva verega - kellelegi peale sinu enda ei meeldi sinu nähvamised, olgu nad ükskõik kui vaimukad või intelligentsed!
Vabasid Ambureid ootab sel nädalal ainult: 8 deiti, 28 vastamata kõnet neilt, kellele meeldid, 372 Tinderi matchi, 600 smsi sinu austajatelt ning lugematu arv komplimente tänaval. Kõik need asjad juhtuvad muidugi ainult siis kui Ambur on ise vait ja apaatne. Niikui ta suu lahti teeb, siis see lapsesuu rikub enamiku neist headest diilidest ja oled kõigest ilma. Seega tasub rohkem vait olla ja nautida seda, mida tähed sulle sel nädalal toovad. Soodne aeg filosofeerimiseks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kõik Kaljukitsed olid eelmisel nädalal surmaohus, kuid see on nüüd möödanik. Sul puhuvad elus uued tuuled ja ole ainult ise tore sarviline ja võta nad vastu. Suhtes Kaljukitsed on alati toetavad ja abivalmid inimesed, välja arvatud neil kordadel, kui nad seda pole. Ja seda juhtub tihti, sest neil on alati miskit endal pooleli ja vajavad alati teiste abi selleks. Seega on Kaljukitsed suhtes üsna nõudvad ja needy-id ja glingy-d. See võib teie kaaslaste jaoks üsna koormavaks osutuda. Tähed soovitavad võtta pisut rahulikumalt ja teha vahel midagi ka oma kaaslase heaks. Ainult nii talitades leiab ka teie kaaslane mõneks minutiks, et võib-olla ta eksib teis ja te polegi täielik sarvedega lammas. Halvimas mõttes üldse. Fakt, et sulle kui Kaljukitsele meeldib tohutult vaielda, ei tule samuti kasuks. Kui sa kodus selle kõigega hakkama ei saa, siis mine pühenda end tööle selleks nädalaks - vähemalt väldid suuremaid konflikte nii.
Vabad Kaljukitsed naudivad seda nädalat täiega. Väljas on värske õhk ja nad kepsutavad sõna otseses ja kaudses mõttes täiega ringi aasal. Laske aga käia - te vajate seda pärast seda karmi surmanädalat, mis teil eelmine nädal oli. Soodne aeg sarvede mahalõikamiseks ja uute kasvatamiseks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad on sel nädalal hästi energiat täis. Neile meeldib hästi palju teistega suhelda ja uute inimestega tutvuda. Suhtes Veevalajate kaaslased peaksid olema sel nädalal ettevaatlikud - teie kaasad võivad lihtsalt uue leida ja teie juurest minema voolata. Kui te tahate, et seda ei juhtuks, siis tehke Veevalajaid kodus täiega maha, siis on tal tuju paha ja ta vedeleb ainult teki all ja keeb seal vaikselt. Aga vähemalt ei jää te neist ilma. Veevalajad kipuvad sel nädalal ka palju vinguma, kurtma ja hädaldama, mis võib omakorda teie kaaslastele närvidele käia ja nemad võivad omakorda teie juurest minema voolata. Hoidke end sel nädalal siis kuidagi balansis - ärge flirtige nii palju võõrastega ja ärge kodus liiga palju vinguge. Nii saab teie hall ja mõttetu senine suhe jätkuda omasoodu ja valitud kindlat rada.
Tähed näitavad, et vabad Veevalajad ei erine palju oma suhtes tähemärgikaaslastest sel nädalal. Kui nad kohtuvad mõne uue inimesega, siis lendavad nad peale neile sellise intensiivsusega, et viimane jookseb lihtsalt karjudes minema. Mitte keegi ei pea vastu sellele emotsioonide virvarrile ja ameerika mägedele kui te samal ajal flirdite ja hädaldate selle uue tutvusega. Inimestel võib teist jääda mulje kui äärmiselt labiilse närvikavaga persoonist. Soodne aeg mitte olla labiilne.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalade tähtkujus sündinud inimesi peetakse tihti kõige õnnelikemaks inimesteks - neile on omane suur laiskus ja see on atraktiivne kõikidele teistele, kes teevad tööd või peavad tööd tegema. Kalad on ka loomingulised inimesed ning tihti võib neid näha ette kujutamas end suure kunstniku või artistina. Kuid loomulikult nad ei jõua kunagi sellise tasemeni, mida nad ise loodavad, sest nad on liiga laisad. Laisad on ka suhtes Kalad - neile võib tunduda, et lihtsalt suhtes olemine ja seal tuima kalanäoga vedelemine ongi see, mida kaaslased neilt ootavad. Suhtes Kalad võiksid sellega arvestada sel nädalal ja selleks, et suhe püsima jääks, võiksid natuke ka pingutada - liigutada näiteks uime või paari.
Vabad Kalad tunnevad end sel nädalal hästi - kui sa oled laisk ja vedeled suvalistes kohtades tuima näoga, siis tundud sa nii mõnelegi salapärane ja ligitõmbav. Katsu seda joont jätkata, et sinu tõeline loomus ei paljastuks ja inimesi eemale ei peletaks. Kui sa oled halvas tujus, siis käitud sa tihti ohtlikult ja ettearvamatult. Ka see on osade vastassoo esindajate jaoks ligitõmbav ja atraktiivne. Nii et vabade Kalade jaoks on see nädal igati soodne nädal näkkamiseks - viska aga landid välja ja jää vilju nautima. Soodne aeg suuremat sorti laisklemiseks.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles