Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Luminor pank ähvardab oma kliente: täna öösel võib meie internetipank töötada

Harvaesinev vaatepilt - töötav Luminori internetipank!
jagamist

Luminor pank andis teada, et täna öösel ajavahemikus 01.00-2.00 võib juhtuda, et nende kliendid pääsevad sisse internetipanka ja osad tehtavad pangatoimingud ja -tehingud võivad ka reaalselt läbi minna.

Siiski paneb pank oma klientidele südamele, et nad oma lootusi liialt kõrgeks ei ajaks.

Ehk tõesti töötab?

„Ma olen olnud endise Nordea ja praeguse Luminori panga klient juba mitu head aastat,“ kommenteeris tallinlane Mati (54).

„Aga viimati käisin ma nende internetipangas eelmise aasta detsembris, just enne seda, kui nad oma uuele netipangale üle läksid,“ selgitas ta. „Ehk jah, natuke aega on möödas.2

„Pärast seda on pank mulle aegajalt teada andnud, et noh, nüüd äkki, võib-olla, ehk jne jne on võimalik korraks ka netipanka sisse saada ja oma rahaasju seal ajada aga puhtaks lubaduseks on see seni ka jäänud,“ ütleb Mati.

„Seega andke mulle andeks aga suhtun hetkel natuke skeptiliselt nende lubadusse, et täna öösel see nüüd lõpuks teoks saab,“ sõnab Luminori klient Mati.

Pangajuht optimistlik

„Vastab tõele, et täna me saatsime kõigile oma klientidele alguses välja pangateate, et täna öösel võib meie internetipank töötada,“  ütles alates 1. jaanuarist 2021 Luminori panka juhtima asunud austerlane Peter Bosek.

„Aga siis saime aru, et keegi ju ei saa sinna niikuinii sisse ja seega ka ei loe seda teadet ning pidime kogu kliendikommunikatsooni ümber korraldama ehk saatma oma klientidele e-maili, et noh, täna öösel võib siis juba teatud ajavahemikus proovida,“ selgitas Bosek.

„Kuigi me andsime oma teates klientidele teada, et täna öösel ajavahemikus 01.00-2.00 võib juhtuda, et meiekliendid pääsevad sisse Luminori internetipanka ja osad tehtavad pangatoimingud ja -tehingud võivad ka reaalselt läbi minna, tahaksime me siiski panna oma klientidele südamele, et nad oma lootusi liialt kõrgeks ei ajaks,“ sõnas Luminori juht Bosek.

„Tegemist on ikkagi tehnika ja tehnloogiaga ja see kipub aegajalt alt vedama,“ lisas ta.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles