Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

MAAILMALÕPP? Mitte keegi ei soovinudki nädalavahetusel näha Marilyn Jurmani tisse

Foto: Sander Ilvest
jagamist

NB Antud artikkel ei sobi lugemiseks alaealistele ega neile, kellele meeldivad tagumikud tegelikult!

Nädalavahetusel toimus Mustamäe vastavatud ElamusSpaas basseinipidu Tropical Meetup, kus juhtus midagi täiesti enneolematut – mitte keegi ei soovinudki näha Marilyn Jurmani tisse. Kas tõesti ongi tisside karjäär juba läbi?

Laupäeval toimunud Tropical Meetup peol kohtus mitusada spaatajat, teiste seas ka mitmed armastatud Eesti staarid. Pidu oli esinduslik – lisaks staaridele olid peol esindatud loomulikult wannabe-d, pervod, alakad, sponsorid, kullaotsijad, omasooiharad ning lambitiksujad.

Ühe pealtnägija sõnul ei suutnud ta oma silmi uskuda. „Nägin mina seal peol siis ka seda näitlejat Jurmanit ja ta polnudki paljas. Mul pidi kloorivesi kurku kinni jääma kui seda nägin, nii harjumatu vaatepilt lihtsalt,“ sõnas anonüümsust palunud pealtnägija Marilyn „Tissid või elu“ Jurmanit kirjeldades.

Üks pealtnägija on siiani haiglas

Teine pealtnägija viibib siiani šhokis Mustamäe haiglas. „Kõik oli tore ja ilus sinnamaani, kuni mulle kõndis peol vastu Marilyn Jurman ja ta tissid polnudki paljad! Tundsin kohe, kuidas silme ees hakkas alguses virvendama ja siis viskas täitsa mustaks – ärkasin alles PERHi intensiivis suure karjatusega ja alguses arvasingi, et tegemist oli lihtsalt halva unenäoga,“ meenutab teine anonüümsust palunud peolviibija,“ rääkis teine peolviibija oma kohtumisest  Marilyn „Tissid ikka ju võtame paljaks täna“ Jurmaniga.

„Päris kindlasti EI,“ vastavad mitmed peol viibinud kui uurime, kas peol võis olla keegigi, kes soovis Jurmani tisse näha. „100% EI!“

Jurmanil on korralik tissiajalugu

Kuid milles on siis täpsemalt nüüd probleem? Kas tõesti on rahval villand Jurmani tissidest? Sest ajalugu tema tissidega on tõesti väga kaugele ulatuv. Vaatame sellele siis peale:

Kümme aastat tagasi tuli välja film«Soovide puu», kus sees oli stseen naiste pesuruumist, kus peaosalised Elina Pähklimägi ja Marilyn Jurman ennast ihualasti küürivad. Naised võtavad end filmi jooksul paljaks paar korda veel. Eriti Jurman.

(Kuvatõmmis)

Umbes samal ajal tuli välja ka Rene Vilbre lavastatud film «Mina olin siin». Sellest filmist on pornolehele Pornhub sattunud ka näitleja Marilyn Jurmani alastistseen. Ülla-ülla, tissid.

(Kuvatõmmis)

Tissidel on ka oma blogi

Jurman peab ka oma isiklikku tissiblogi, kus ainuüksi käesoleva aasta jooksul on ilmunud kolm postitust, kus ta räägib oma tissidest ja nende seiklustest:

  • Kuidas tissid mu Pariisi-reisi rikkusid, 15.aprill 2018
  • Viimasel ajal on mul avalikus kohas tissid lambist paljaks tõmmatud, 29.aprill 2018
  • Mul ei ole vaja paljaste tissidega miinimumpalga eest nalja teha, 13.mai 2018

NB! Jah, selles artiklis oli tõesti palju tisse, kokku lausa 18 korda. Jurmani tisside auks ja mälestuseks loomulikult.

PS. Selle artikli galeriist saad kontrollida järgi, kas Jurman tõesti oligi riides või mitte sellel peol!

Hea Lugejakirja lugeja – mitu halli ajurakku sulle alles jäi peale selle artikli lugemist? Anna meile loo all kommentaarides teada!

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles