Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Mart Helme lõi jälle Kaja Kallasele külge: “Ma ei saa teda oma peast välja!”

EKRE aseesimees Mart Helme ei suuda, vähemalt verbaalselt, oma käsi Kaja Kallasest eemal hoida.
jagamist

Kirelõõmad Riigikogus: tänasel Riigikogu istungil kutsus EKRE aseesimees Mart Helme peaminister Kaja Kallast ülbeks nähvitsaks ning nõudis, et Kallas paneks telefoni käest ja pühendaks end 100% temale.

EKRE aseesimehe sõnul ei saavat ta Kaja Kallast kuidagi oma peast välja ning probleem näib ainult süvenevat.

Pikk flirdiajalugu

Mart Helme ja Kaja Kallase omavaheline…või noh, vähemalt ühepoolne flirt, on kestnud juba pikemat aega.

Detsembris 2020 astus vahepeal Riigikogu liikmeks saanud Mart Helme Toompeal toonase opositsioonijuhi Kaja Kallase juurde ja teatas, et nägi teda öösel unes, ja pidas vajalikuks rõhutada, et Kallasel olnud seljas üliseksikas napp nahkjakk.

Jaanuaris 2021 toimunud riigikogu infotunnis üllatas Helme Kallast aga taaskord ootamatu komplimendiga:

“Lugupeetud peaminister! Lubage, ma teen kõigepealt ühe väga ebakonventsionaalse märkuse. Mulle väga meeldib teie jakk. Sellel on hästi toredad tumedad mustad nööbid ja need meenutavad minu koera ilusaid musti silmi,” ütles Helme.

Toona rääkis Mart Helme meediale, et tegu olevat ainult süütu flirdiga, kuid sellest olevat tal kodus siiski ka probleeme, sest ta olevat kodus kirehetkel hüüdnud korduvalt Kaja nime.

Sotsiaalmeedias soovitatakse vanemal Helmel oma kirelõõma leevendamiseks rahusteid võtta.

Flirt jätkub endise hooga

Tänasel maikuu viimasel päeval toimus riigikogus korraline istung, kus arutati muu hulgas EKRE esitatud teemat, kas politsei kasutas märtsi- ja aprillikuistel protestidel rahva vastu ebaproportsionaalset jõudu ning taas ei suutnud Mart Helme oma käsi, vähemalt verbaalselt, Kaja Kallasest eemal hoida.

Kui varem on EKRE aseesimees Mart Helme lähenenud Kaja Kallasele küll meelitustega ja komplimentidega, siis seekord otsustas Helme “kes lööb, see armastab”- taktika kasuks.

“Lugupeetud peaminister, ma pean küll ütlema, et peaministrit me ei näinud siin, ei kuulnud siin. Me kuulsime siin üht ülbet nähvitsat,” ei suutnud Helme oma kirge varjata.

Edasi läks asi ainult hullemaks, sest Helme märkas, et Kaja Kallas ei pööranud talle suurt tähelepanu ning näppis Helme imetlemise asemel oma telefoni.

“Olge hea, pange see telefon ära ja kuulake, mis mul on öelda,” ei varjanud Helme oma pettumust kireobjekti külmuse kohta.

Ühel hetkel EKRE aseesimees siiski leebus, ning asus Kaja Kallase teemal taas komplimente jagama, seekord lausa armastuse keelt ehk itaalia keelt appi võttes:

“Itaalia keeles on vanasõna – nii hea, et ei kõlba mitte millekski! Vot mul on teid vaadates ja kuulates vahel täpselt sama tunne – te olete niii hea, et ei kõlba mitte millekski, igatahes mitte kindlasti peaministriks,” lõpetas Mart Helme oma “kes peksab, see armastab” flirdi peaminister Kaja Kallasega.

Toimetusele teadaolevalt pole peaminister Kaja Kallas EKRE aseesimehe Mart Helme flirdile seni veel positiivselt vastanud. Mart Helme on abielus riigikogulase Helle-Moonika Helmega.

SEOTUD LOOD:

Mart Helme: olen kirehetkel hüüdnud Kaja nime ja sellest on tulnud kodus probleeme

HUMOORIKAS KLÕPS | Aus põhjus, miks Kaja Kallas palus “Aktuaalsel kaameral” jalad kaadrist välja jätta

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • Kapten Schults

  1. juuni 2021 - 08:57

  Kaja Kallas on tubli kolmekümnele protsendile valijaist pähe pugenud. Ei tea küll, kust kaudu?
  Kui teaks, poleks muret.

  Vasta
 • Tapeedimuster

  1. juuni 2021 - 12:56

  Kui ikka tähelepanu- ja ahistamisvajadus on geenides, siis tulebki igapäevaselt palehigis vaeva näha ja klounid meeldivad ju paljudele.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles