Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Mart Helme rahustab valijaid: kui keegi minust päriselt lahti tahaks saada, oleks paber juba laual

Siseminister Mart Helme ei aja taga mõrvareid - tema võitleb geidega. (foto: ERR)
jagamist

Siseminister Mart Helme avaldust, et et geid jooksku Rootsi, taunisid nii peaminister kui ka teised EKRE koalitsioonikaaslased. Helme aga rahustab oma valijaid tõega, et kui temast päriselt lahti tahetaks saada, siis oleks paber juba laual.

Siseminister Mart Helme sõnul võib ta suust välja ajada seda, mida tahab, sest nii munadeta Isamaa kui Keskerakond on võimu külge nii klemmardunud, et nad ei võta tegelikult ette mitte midagi, et asi ära lõpetada.

 Uhkus hoiab paigal?

„Ma ütlen teile kohe ära, et kui keegi minust päriselt lahti tahaks saada, siis see oleks juba ammu juhtunud, juba ammu juhtunud,“ ütles Helme. “Ei ole mune Ratasel ja ei ole mune Seedril – mõlemad on nii kinni oma võimujanus, et see on juba lihtsalt liiga lihtne.”

„Vaadake, ma olen vana mees juba ja mida vana mees tahab? Vana mees tahab koju, vana mees tahab oma riigi rahade eest remonditud koju,“ selgitas Helme.

„Aga mul on uhkus, suur uhkus. Mina ei lähe ise minema ega lähe ma minema ka vanaduse pärast. Ehk siis minust saab lahti ainult siis, kui mulle pannakse konkreetne paber lauale ja mind aetakse minema,“ ütles siseminister Mart Helme.

Suur vorst on Helme käes

 „Suur vorst on minu käes ja mitte ükski sinine ega roheline koer seda minu käest niisama küll ära võtma ei tule,“ sõnas ta.

„Ja nüüd siis nõuavad mingid inimesed minu tagasiastumist? Kas te ikka lugesite, just nimelt lugesite sotsiaalmeediast meie koalitsioonipartnerite südanlõhestavaid avaldusi, et ma ikka ei tohiks geide kohta öelda nii ega naa?“ küsib siseminister.

„No kuulge, kui Jüri või Helir-Valdor tahaksid minust päriselt ja tegelikult lahti saada, siis oleks paber juba ammu laual. See, et mind sotsiaalmeedias pisut hurjutati käib ju mängu juurde,“ ütleb siseminister Mart Helme.

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (3)

 • Luule

  18. okt. 2020 - 10:16

  Kas muud ei ole teha kui vana Helme kallal võtta? Helme on täpselt nagu Ameerika Trump. Elukogemusi ja elutarkusi on niipalju, et nad võivad jagada oma praktikalaekast iga päev midagi. Mida küll noored lahkujad ei peaks tegema, sest neil ei ole veel nii palju tarkusi. Ja põhiseaduses on kirjas, et veendumuste tõttu ei tohi inimesi taga kiusata. Üle 60a. on juba omale selgeks teinud elu eesmärgid ja põhimõtted ning peavadki rääkima julgelt tõde. Eestis on neeger alati neeger, moslem on ikka muhameedlastel, gei on ikka gei ja lesbi on ikka lesbi. Ja Eestis ei tohi mitte kunagi hakata elama nende nõudmiste järgi. Eestis tuleb elada nii nagu on normaalne, mitte nii nagu silmakirjalikud sotsialistid käsevad,sest neid huvitab ainult raha! Neid ei huvita, kuidas elab eesti inimene. Nii et te ei tohi diskrimineerida mind ega teisi eestlasi meie veendumuste ja rahvuse pärast. Mida te just teete Mart Helmega!

  Vasta
 • Ülle

  19. okt. 2020 - 10:20

  Järjekordne lõbus lugemine! Tänan hea tuju tekitamise eest!

  Vasta
 • Ervin

  22. okt. 2020 - 13:40

  Jüri loe selle ülbiku juttu ja tee see paber ruttu valmis.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles