Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Maruvihane mees: “Mind peeti Verekeskuses vampiiriks!”

Kodutuelu elav Toomas, kes aeti Verekeskuses sassi vampiiriga.
jagamist

Täna pärastlõunal leidis aset kurioosne vahejuhtum, kus Verekeskusesse verd annetama läinud mees aeti puust ristide ja küüslauguga hoonest minema, sest teda peeti vampiiriks.

Vahejuhtum leidis aset kella 14 paiku Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskuses Ädala tänaval, kust politseisse ka esimene hädakõne tuli.

„Politsei sai Verekeskusest äreva kõne nagu üritaks keskusesse tungida kummaline mees, kes nõudis verd. Koheselt reageerisid kõnele mitu patrulli, kes jõudsid sündmuskohale paari minutiga,“ sõnas politsei pressiesindaja.

„Kohale jõudes leidsid patrullid hoonest seest hirmunud Verekeskuse töötajad, kellel olid kaelas isemeisterdatud küüslaugukeed ja käes puust ristid ning kes väitsid, et hoonesse üritas siseneda päris vampiir,“ selgitas politsei esindaja.

Algas jaht vampiirile

Patrullid alustasid koheselt ümbruskonna läbikammimist ning paar maja eemalt kirjeldustele vastav mees kohe ka leiti.

„Leitud mees oli samuti endast väljas ja ta kutsuti politseibussi asjaolude selgitamiseks. Kiiresti selguski, et tegemist polnud mitte päris elus vampiiriga, vaid igapäevaselt kodutuelu elava Toomasega (48), kel puudusid esihambad ning kes tõepoolest oli tulnud Verekeskusesse sooviga verd annetada,“ rääkis politsei esindaja.

Mees viidi tagasi Verekeskuse juurde ning juhtunu räägiti lahti ka Verekeskuse töötajatele, misjärel lasti mehel ka verd annetada.

„Ma olen maruvihane, et inimesed seal keskuses tegid kohe mingid kaugeleulatuvad järeldused puhtalt minu välimuse põhjal. Ega mina sinna midagi parata ei saa, et ma oma esihammastest ilma olen jäänud ja näen välja nagu vampiir või kelleks nad mind seal pidasidki,“ märkis Toomas.

Verekeskus ootab uusi doonoreid

Verekeskus palus omalt poolt mehelt vabandust ning ütles ka, et vajab hetkel hädasti kõikide veregruppide verd, sest seoses haiglate järsult tõusnud vajaduse ja doonorite vähenenud aktiivsusega on verevarud väga madalad. Eriti oodatud on 0-reesusnegatiivsete doonorite veri, kuid oodatud on ka teiste veregruppide doonoreid ja esmaseid vereloovutajaid.

„Võibolla läksime tõesti pisut liiale kogu selle küüslaugu ja puust ristide asjaga, püüame edaspidi hoolikamalt oma annetajate tegelikke soove hinnata,“ lisati Verekeskusest.

Verd saab annetama minna Verekeskusesse, mis asub Tallinnas, Ädala 2. Rohkem infot leiad siit!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles