Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

MEESTEPÄEVA ERI: 11 asja, milles mehed on paremad kui naised

No selline kohev lakk saab olla ainult meestel.
jagamist

Tänase rahvusvahelise meestepäeva puhul toome ära 11 asja, milles mehed on paremad kui naised ja miks just nendel põhjustel on maailm parem paik.

1.Meestel kasvavad vuntsid ja habe paremini kui naistel. On naisi, kellel kasvavad peaaegu sama hästi vuntsid ja habe aga need on pigem erandid. Sellel on maailmale kasulikum mõju kahes aspektis: 1) visuaalselt on habemekandjate nägu vaatajale hulga mõnusamad ja pehmemad vaadata kui korraliku meigikihi all teravate kontrastidega naisenägu. 2) Salle ei pea nii palju tootma, sest habe võib samuti edukalt külma eest kaitsta. Ehk siis võib julgelt väita, et tänu naistele tapetakse maailmas rohkem lambaid, et naised soojas olla saaksid.

2.Meestel on madalam hääl kui naistel. Madalam hääl on looduses alati parem hääl, sest see ei häiri kõrva ja ei pane kõrvu verd jooksma. Kõrge kile hääl, mis on enamikele naistele iseloomulik, on kohati eluohtlik isegi. Madalam hääl rahustab ja mõjub usaldusväärsemana.

3.Mehed räägivad vähem. Maailma mürareostus on tänu meestele väiksem. Kui keskkond on vaiksem, siis on inimesed vähem närvilisemad ja ka loomadel on rahulikum elu. Võib isegi julgelt väita, et naised ajavad peale meeste ka loomad ja taimed oma jutuga endast välja.

4.Meestel on suurem jalanumber. Kuna meestel on suurem jalajälg, siis nad lõhuvad Emakest Maad vähem. Naiste jalad on nagu sõrad, mis sõkuvad auke sisse maasse ja pikemas plaanis lõhub see meie planeeti kõvasti. Täpselt sama efekt on ka erinevate rehvide kasutamisel – meeste jalad on nagu lamellrehvid ja naiste jalad on nagu naastrehvid – lamell ei lõhu midagi aga naastrehvid lõhuvad maanteeid ja linnatänavaid ja tekitavad kahjulikku tolmu. Sama on naiste jalgadega.

5.Mehed ei raseeri end nii palju. Tänu sellele toodetakse vähem žilette ja erinevaid raseerimisvahtusid ja kreeme ja muud sellist jama. Enamik neist on veel ühekordseks kasutamiseks ka ning jäävad loodusesse lagunema tuhandeteks aastateks. Tänu meestele on meie planeet puhtam ja rohelisem.

6.Mehed kannavad alkoholi paremini. See tähendab, et mehed kaitsevad naisi ja lapsi selle maailma mürkide eest, võttes suurema kahju nö enda peale. See on äärmiselt altruistlik tegu ja võib julgelt väita, et a) mehi ei hinnata selle eest piisavalt ja b)naised aitavad antud küsimuses üldse kõvasti vähem kaasa.

7.Mehed lähevad paremini ja kiiremini kiilaks. Tänu sellele on maailm parem paik, sest mehed lõpetavad kõvasti varem ära kammide tarbimise (plastik jälle!), shampoonide kasutamise (mürgine loodusele) ning mehed ei raiska energiat föönide ja sirgendajate peale (elektrikokkuhoid!).

8.Mehed saavad kiiremini alati valmis. Olgu selleks siis seks, eneserahuldamine või valmistumine väljaminekuks – mehed lõpetavad alati kiiresti, efektiivselt ja mõttetult energiat raiskamata. Naised seevastu raiskavad aega(see on ju raha!), energiat (mida kauem meigivad ja riietuvad, seda rohkem kulub nt valgusenergiat) ning palju rohkem kulub mõlemal poolel ka närvirakke. Võib isegi väita, et kui naised nii kaua end ei meigiks, oleks meestel alles veel rohkem närvirakke ja maailm oleks veel parem paik.

9.Mehed urineerivad püsti paremini. Teadlased pole veel kindlaks teinud, mis kasu maailmale ja Maale sellest on, et mehed püsti urineerivad aga ilmasjata loodus nii sättinud kindlasti pole – seal peab mingi kasu olemas olema.

10.Mehed on shoppamises paremad. Mehed on poes käimises ca 99% efektiivsemad kui naised. See on universumi universaalne tõde. Mehed lähevad poodi, sirgelt vajaliku ostuni, sealt kassasse ja sealt poest minema. Naised sõkuvad läbi terve poe, käivad vahepeal söömas, siis tulevad tagasi ja käivad uuesti terve poe läbi. Sel viisil kulutatakse poe põrandat, raisatakse poes olevat hapnikku ning tekitatakse ummikuid kassades.

11.Mehed vananevad paremini.  Ilmaaasjate pole kurikuulus ütlus, et mehed on nagu vein – lähevad vananedes aina paremaks, naised on nagu majad, mis vajavad vananedes järjest rohkem hooldust. Hea vein seisab ilusti kuskil keldris, vaikselt ja kuludeta, vananev maja on lihtsalt üks suur peavalu ja pidev rahamatmise koht.

NB! Ära maga maha – kliki siia ja saa teada, kes või mis on MEES!

Hea Lugejakirja lugeja – anna loo all kommentaarides märku, kas meil jäi miskit kahe silma vahele?

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles