Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tulnukas Rohaan Lellepitest: “Üks on loll ja teine laisk, mina pean üksi kanaldama!”

Lellepid ja Rohaan.
jagamist

Täna lahvatas skandaal, kui Triin Lellep väitis, nagu oleks nende seni kodustatuks peetud tulnukas Rohaan röövinud tema abikaasa Linuselt energia ja temalt endalt kirjutamistahte. Tulnukas Rohaan peab neid väiteid absurdseteks.

Skandaal lahvatas, kui Triin Lellep väitis meedias, et ta on viimased kuus kuud kooserdanud üksi mööda maailma ringi, sest Linus olevat Rohaani kanaldamisest ennast üle tõmmanud. Seetõttu olevat mõlemal häääääästi keerulised ajad ning eriti Linus oli väga üle töötanud. Millest?

„Rohaani kanaldamisest. See võttis kogu tema aja, pidev meditatiivses transiseisundis olemine väsitas ja ta kaotas igasuguse elurõõmu,“ avaldas Triin.

Tulnukas Rohaan, kes seni on väidetavalt ainult Linuse kaudu infot kanaldanud, tuleb aga kapist välja selle jutu peale.

“Jah, lits tulnukas olen,” ütleb ta meie toimetusele nüüd, kui skandaal lahvatas.

“Ei ole nii, et ainult Linusega räägin. Nagu näete, ei olnud mul tegelikult ka muud võimalust, kui teiega kui Eesti kõige tõsiseltvõetavama ja usaldusväärsema uudisteallikaga rääkima tulla, et ennast kaitsta Lellepite eest,” jätkab roheline mehike.

Küsimusele, et mis siis juhtus ja miks ta röövis Linuselt energia ja Lellepilt kirjutamistahte, vastab Rohaan nii.

“Persse käigu nad oma jutuga – mis kuradi energia ja mis kuradi kirjutamistahte?” purskab Rohaan läbi kanaldamise meile.

“Linus on päevad läbi savust või seentest pilves…oih, kas ma tõesti ütlesin selle välja, hehhehee, upsii…vabandust, Linus on pidevas meditatiivses transiseisundis (naerab, toim) ja vedeleb voodis ja käseb Triinul McDonaldsit voodise tassida, sest tal ise polevat maiste asjadega aega tegeleda. Muidugi lasi tal see eit pooleks aastaks üksi maailma peale kooserdama, kui selline jorss kodus vedeleb ja midagi “kanaldab” kogu aeg ja väidab, kuidas tal “energia” kogu aeg otsas on,” selgitas Rohaan.

Rohaan väidab ka, et tubli 99,9% Linuse “kanaldamise” aega kulub mehel tegelikult onaneerimisele. “Noh, eks omaette kanaldamine on ka see muidugi jah,” ütleb tulnukas.
Aga Triinu väide kirjutamistahte kadumisest, küsime.

“Ei saa tulla midagi sealt, kus midagi pole ega pole kunagi olnudki,” viitab Rohaan Lellepi põhupeale.

“Üks on loll ja teine laisk, mina pean üksi kanaldama,” võtab tulnukas Rohaan oma vastulause Lellepite kriitikale kokku.

SEOTUD LUGU:

Rohelise kiire peale saabunud tulnukas Rohaan naerab rohekonverentsi üle: “Need diiselgeneraatorid on ju vanad mudelid!”

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles