Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Modellide kupeldamisskandaalist väljus ainukese võitjana Apple pood

Antud iPad ja seda hoidev naisterahvas ei pruugi looga seotud olla.
jagamist

Eesti missi- ja modellimaailma raputanud noorte naiste kupeldamise uurimine lõppes kellelegi süüdistust esitamata. Ainukese võitjana väljus kogu skandaalist Apple pood, kust modellidele teenuste eest meelehead osteti.

Eesti modellinduses aset leidnud väidetava kupeldamise uurimisel selgus, et meelehea eest nõustus seksuaalsuhtesse astuma umbes 40 noort naist. Viimase viie aasta sündmuste kohta kogutud andmetel toimus kõik täisealiste inimeste vahel siiski kokkuleppeliselt. Seksiga nõustumise eest said nad erinevaid hüvesid nii raha kui asjade näol.

Meelehead osteti peamiselt Apple poodidest

„Umbes viis aastat tagasi märkasime me, et meie Tallinna poodidesse satuvad üha tihedamini soliidses eas härrasmehed, kes tulid poodi, küsisid kõige odavamaid tahvelarvuteid iPad-e ja muid meie tooteid ja ostsid neid igakuiselt lausa hunnikute viisi. See tundus meile imelik küll aga klient on ju kuningas ja hulgi midagi osta pole ju kuritegu,“ rääkis meile ühe Apple poe tundmatuks jääda soovinud rohkeakneline klienditeenindaja Madis (23).

„Mina poe täpseid majandustulemusi muidugi ei tea aga ma olen enam kui kindel, et just need härrasmehed hoidsid Apple poodide kasuminumbrid vähemalt viis aastat uskumatult kõrgel,“ arvas Madis.

“Võib jah vist julgelt öelda, et ainukese võitjana väljus kogu sellest skandaalist Apple pood, kust kogu see meelehea kraam missidele ja modellidele kokku osteti,” märkis asjaga tegelenud prokurör. “Teised said ikka külge mingi pleki või vähemalt pidid aru andma oma tegevuse kohta.”

Selleks, et saada ise hiljem kvaliteetsetest kõrvaklappidest nn eargasmi, tuli modellidel enne ise pakkuda vabastust klappide omanikele.

Võitjaid oli kupeldamisskandaalis veelgi

iPad-e müüvad Apple poed polnud skandaalis siiski ainukesed võitjad. Näiteks selgus, et ka Keskturul odavaid Hiina tahvelarvutite kaitsvaid ümbriseid müüv Tamara S. sai selle äriga üleöö rikkaks.

„Ma ei tahaks küll kellegi peale siin kaevata või näpuga näidata aga Tamara S. oli veel viis aastat tagasi vaene tururott nagu me kõik teisedki siin. Ühtäkki hakkasid tema juures käima mingid ärimehed, kes ostsid just tema kraami kokku. Hiljem selgus, et Tamara oli kogemata Hiinast tellinud tõelise kullaaugu – tonni roosasid tahvelarvutite ümbriseid. Just neid ostsidki need ärimehed massiliselt kokku ja Tamara S. sõidab praegu Bentleyga ringi,“ rääkis Tamara S.-i kõrvalletis kõblaste teritusvahendeid ja suitsuandurite varuosi müüv Anne (55).

Uurimise võtab nüüd üle Maksuamet

Kupeldamisskandaali kriminaaluurimine küll lõpetati, kuid nüüd hakkab asjaosalisi pitsitama Maksuamet, sest antud/saadud kingitused osutatud teenuste eest on asjaosalistel deklareerimata.

Uurimise käigus tuvastati kahetsusväärselt palju noori naisi, kes teadlikult ja vabatahtlikult olid erinevate kingituste eest nõus ennast müüma ja said seeläbi valusa õppetunni. Kahjuks ei deklareerinud ükski neist noortest naistest oma saadud töötasu ja seetõttu hakkab neid nüüd pitsitama Maksuamet. Seega saaga pole nende jaoks veel täielikult läbi.

Samuti on jätkuvalt uurimise all asjade eest seksi ostnud ärimehed, kes samuti peavad Maksuametile nüüd oma tegevust selgitama.

SEOTUD LOOD: I.J. Zand nõuab Katrin Lustilt kohtu kaudu miljon eurot kahjutasu või 72 neitsit

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles