Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

MUPO ametnikud saavad suvel nudistide püüdmiseks spetsiaalsed töövormid

MuPo uus suvevorm nudistide püüdmiseks.
jagamist

Kuigi Tallinnas pole ühtegi nudistide randa, harrastatakse seda massiliselt nii Pirita kui Pikakari rannas. Nüüd võtab Munitsipaalpolitsei nende ohjeldamiseks ja neile ohutult liginemiseks kasutusele tuliuued suvevormid.

Kahjuks on tänane reaalsus see, et neis randades ei paku silmailu noored trimmis kehad, vaid oma füüsist eelistavad seal eksponeerida eelkõige küpsemas eas meesisendid. Nüüd see lõpeb.

Nuhtlus nimega nudist

„Kuumade ilmadega ilmuvad laste ja ujujate kõrvale randa alati ka inimesed, kes peavad loomulikuks päevitada avalikus rannas nii nagu jumal nad loonud on. Kahjuks või õnneks on see illegaalne ja meie peame nendega tegelema,“ selgitas MuPo sisekontrolli peaspetsialist Peeter Perv.

„Meie töö on seni olnud üsna ebaefektiivne, sest tegelikult nähakse meid juba kaugelt ära – saabume me sinna ju oma uhkete ATVde ning läikiva töövormiga. Kahjuks on kogu sellel uhkel kraamil oma hind – me ei jää märkamatuks ja see on probleem,“ sõnas Perv.

Pigem harukordne vaatepilt, kus MuPo ametnik on saanud palja persega nudistile nii lähedale. Tavaliselt jõuavad nad endale midagi enne ümber mähkida. (foto: piilurlugeja)

„Tükk aega otsisime lahendust, et kuidas neile ligi saada nii, et saaksime teha selge pildi ja loomulikult ka trahvi. Proovisime põõsaks maskeeritult läheneda aga siis kusesid rannas olevad koerad meid tihti täis. Proovisime läheneda merelt aga siis jäid mitmed ametnikud salavõrkudesse kinni. Igavene häda,“ kommenteeris mees, kelle igapäevatööks on keskaealiste paljaste meeste jahtimine.

Uus vorm aitab paremini nudistidele ligi hiilida

„Kuid lahendus saabus sealt, kust poleks seda oodanudki – internetist. Nimelt on meil hea koostöö lähinaabrite munitsipaalpolitseidega ja me haldame koos isegi kinnivõetud nudiste andmebaasi, kus saame omavahel ka parimaid praktikaid vahetada,“ märkis Perv.

„Sealt siis saime ka idee oma uuteks suvevormideks – rannariided, mis imiteerivad alastiolekut. Me ei saa siiamaani aru, kuidas me varem selle peale ei tulnud,“ vangutab Perv pead.

Üsna pea jõuavad MuPo arsenali ka meestele mõeldud nudistipüüdmisvormid.

„Igatahes oleme nüüd oma uusi kostüüme üle nädala testinud ja meie tulemused ehk siis nahaalsete nudiste kättesaamisprotsent on tõusnud kõvasti. Uue kostüümiga ei tee pahaaimamatud nudistid vahet, kas neile ligineb kaasalastuseeelistaja või meie ametnik,“ rõõmustab Peeter Perv.

MuPol on hetkel enda käsutuses suvevormid ainult naissoost ametnikele, kuid kuna nudistide püüdmise tiimis on ainult mehed, on nad seni olnud sunnitud kandma naistele mõeldud trikoosid.

„See pole siiski olnud takistus – päikesest uimased nudistid pole ikkagi vahet teinud ja oleme kõigile saanud rasvase trahvi ära väänata,“ lisas MuPo sisekontrolli peaspetsialist Peeter Perv.

SEOTUD LOOD:

SUUR LUGU! Hooletud koeraomanikud võetakse kevadel vastutusele moodsa tehnika abil

Mupo tegi valel üritusel protestinud ornitoloogile 400 eurot trahvi

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

1 kommentaar

  • Marx

    16. juuli 2020 - 08:12

    Ainult nõmedad ja vähe rumalad otsivad alasti päevitamise võimalust Tallinna. Targad sõidavad Läti randa seda suurepärast võimalust alasti päevitada näutima.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles