Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Mustamäe uus tervisekeskus on hädas pervertide ja piiluritega

Foto ei pruugi olla üldse illustratiivne!
jagamist

Eelmisel nädalal avati Mustamäel Elamuste Keskus, kus on Eesti suurima spaa- ja saunakeskus ning mitmed spordiklubid. Nüüd on keskus hädas sinna tööle kippuvate pervertide ja piiluritega.

Põhjust ei tule kaugelt otsida – nimelt ilmus eelmisel nädalal uudisteportaalis Delfi uudis (loe siit!), kus muuhulgas anti teada, et terve keskuse spaa ja riietusruumid on kaetud valvekaameratega.

Ööpäevaringsest videovalvest teavitatakse külastajaid välisuksele joonistatud kaamerapildi ning hoiatussildiga. Keskus ise ütleb, et turvakaamerad on üles pandud hoone igasse nurka külastajate endi turvalisuse huvides.

Nüüd, peale Delfi artiklit, on Elamuste Keskus hädas, sest nii öösel kui päeval luuravad ümber keskuse perverdid ja piilurid, CV näpus ja püüavad kuidagi keskusesse tööle end sokutada.

(Turvakaamera. Antud kaamera ei pruugi otseselt seotud olla selle looga)

„Olen keskust külastanud juba kolm korda ja olen kaameratest ja nende asukohtadest täiesti vaimustunud,“ rääkis pervert Anti (52), kellega Lugejakiri täna jutule sai. „Need on seal absoluutselt igas ruumis ja salvestavad kõike ja kõiki kõikvõimalike nurkade alt – see on ju iga minusuguse perverdi ja piiluri unistus,“ selgitas kodanik pervert.

„Nüüd olengi juba kolm korda oma CV siia valvelauda toonud ja palunud end turvameeskonda tööle võtta, eriti huvitab mind töö kaameratega. Keskuse külastajate turvalisus on mulle prioriteet number 1,“ kinnitab pervert Anti.

Täpselt Elamuse Keskuse kõrval paneelmaja esimesel korrusel elav Linda (78) on samuti pervertidega hädas. “Alguses olin muidugi meelitatud, et noored kenad mehed veel minusugust mutti piiluma ronivad rõdule aga kui nad iga kord uurisid, et kas see on see kaameratega spaa, siis sain ma aru, et tegelikult ei piilu nad mind, vaid otsivad ikkagi seda spaad, mis on kohe minu maja kõrval,” rääkis Linda pettunult Lugejakirjale.

Mustamäe Elamuste Keskus ei soovinud pikka kommentaari Lugejakirjale anda, kuid andis telefonivestluses põgusalt mõista, et turvameeskonna kaameraoperaatori töökohale on tõepoolest laekunud juba sadu töölesooviavaldusi.

Lugejakirjale teadaolevalt on Andmekaitse Inspektsioon (AKI) algatanud järelevalvemenetluse Elamus Spa videovalveseadete kasutamise õigsuse suhtes.

1 kommentaar

  • Angus

    7. nov. 2018 - 14:39

    ei tea mis ka palka makstakse? Ma päris pro-bono ei saaks. Trollipiletid na kalliks läinud, ma ju maalt pean tulema, ega minul sellist luksust pole, et tasuta saab sõita. Aga tööle tahaks küll sinna. Ma seda Näosaadet olen vaatanud küll, ma oskan end mõneks tuntumaks naiseks ka teha..no mõneks, kes ikka tissi näitab ja…ja siis saaksin ju turvlisuse ennetustööna ametlikult sisse inflitreeruda mõnda naiste sauna või kuskile. Puhtalt selle pärast, et veenduda teiste turvaliseses.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles