Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala endiselt täpseim ja konkreetseim horoskoop, 6. – 12. aprill

Tähed teavad, mis sind ees ootavad - usalda neid piiritult!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et saad sel nädalal haiget kellegi ebasiira viisakuse pärast, kuid kuna kedagi sul kodus pole, siis ilmselt on see halvastiütleja sina ise. Tähed ütlevad, et mitte ilmselt, vaid kindlasti sina ise.

Soodne aeg kõik peeglid kodus puruks peksta, sest 7 aastat kehva armastusõnne on nohu selle kõrval, et endaga tülli lähed.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et pead ennast nüüd kokku võtma ja mõistuse abil omale selgeks tegema asju, mida sa parema meelega endale ei tunnistaks. Sõnni probleemiks aga on mõistuse puudumine, seega saab see olema üliraske ülesanne.

Soodne aeg kuskilt mõistust hankida, edu sellega.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Sul võib tulla sel nädalal kokkupuuteid mingi kollektiiviga. Arvestades Kaksikute üleüldist juhmust ja mittearusaamist teda ümbritsevast, siis ilmselt on tegemist politseipatrulliga, kes püüab Kaksikutele selgeks teha, et ta koju läheks.

Soodne aeg uurida internetist, millised Eesti politseinikud üldse välja näevad ja endale see selgeks teha.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Oled tavalisest hajameelsem ja seetõttu lihtne langeda näiteks internetipetturite ohvriks. Aga kuna Vähk loeb hajameelsuse ja juhmuse tõttu oma horoskoobi asemel niikuinii praegu Lõvi või Kaksikute oma, siis suva - las saab oma vitsad kätte sel nädalal siis.

Soodne aeg petturitele raha vabatahtlikult ära anda.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et puutud ootamatult kokku probleemiga, mis käib üle jõu. Kuna Lõvid ei ole kunagi hiilanud erilise mõttetegevusega, siis tõenäoliselt on probleemiks piimapaki lahtisaamine, mis jääbki nüüd joomata.

Soodne aeg minna poodi küsima lahtist pakendamata piima. Head küsimist.

Neitsi

23. august – 22. september

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Oled sel nädalal hooletus ja optimistlikus meeleolus ning tekib tugev tõmme pidutsemise ja seltskonnaelu poole. Kahjuks ei arva mitte keegi teine, et nemad sinuga sama teha tahaks. Ja seda mitte liikumispiirangute tõttu, vaid juba enne oli nii ja kindlasti ka pärast liikumispiirangute lõppu on nii.

Soodne aeg endale kassid võtta.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et tunned ennast maa küljest lahti rebituna ning kindel pinnas on jalge alt kadunud. Ära muretse - varsti läheb sissehingatud kodupuhastusvahendite mõju üle ja alles jääb ainult ilge peavalu.

Soodne aeg Ibuprofeeni osta.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Sinu meeleolud muutuvad sel nädalal väga kergesti, eriti, kui oled mures perekonna või sõprade parast. Aga ole täiesti mureta - nad saaksid ilma sinuta hulga paremini hakkama.

Soodne aeg erakuks hakata, et teistel parem oleks.

Ambur

22. november – 21. detsember

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Sel nädalal kerkivad sinu huviorbiiti sõbrad, mõttekaaslased, pere, heategijad ning abilised. On äärmiselt kahju, et sina nende huviorbiiti ei täna, sel nädalal ega ka lähitulevikus ei kerki.

Soodne aeg jätkata teesklemist, et lähed teistele korda.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Sinu usaldusväärsus, kohusetunne ning töökus teevad sel nädalal kõikidele teistele tähemärkidele silmad ette. On äärmiselt kahetsusväärne, et mitte keegi teine seda ei märka, sest mitte kedagi ei huvita.

Soodne aeg poetada oma päevikusse pisaraid.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et sinuga püüab sel nädalal kontakti leida inimene, kellest ise juba ammu mingil põhjusel huvitatud oled olnud, kuid julguse puudumise või kehva mälu tõttu tagasihoidlikuks oled jäänud. Tõenäoliselt on tegemist kellegagi, kellele sa võlgu oled aga ise ei mäleta, miks sa tema suhtes nii tunned.

Soodne aeg on olla pisut kirkam kriit karbis aga mnjah...seda ju ei juhtu.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hakkab üha rohkem paistma, et veedad veel rohkem aega kodus ja mingeid suuremaid ringiliikumisi tulemas pole. Võimalik, et saad täna sümboolseid märke, kuidas edasi tegutseda. Kuna Kalad on tänapäeval harjunud igasugu prügi sööma, siis tõenäoliselt on sümboolseks märgiks WC märk ja küllap oskavad isegi nii väikese mõttetegevusega elukad nagu Kalad seal juba ise edasi tegutseda. Või siis mitte.

Soodne aeg kogu see tohutu kokkukrahmatud vetsupaberi kogus nüüd kasutusele võtta.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles