Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 12.-18.november

Tähed teavad, mis sind ees ootavad - usalda neid piiritult!


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jäärad on aeglased ja lollid inimesed. Nende päev algab äärmiselt vaevaliselt, sest nad lihtsalt on nii juhmid, et ei saa aru, et hommik on käes. Ka on neil suuri raskusi lihtsate igapäevaste toimingutega, mis kõigile teistele on lihtsamast-lihtsamad.

Just sellise ajuaegluse tõttu on Jäärade suurimad sõltuvused ajutööd kiirendavate asjade tarbimine. Nagu näiteks energiajoogid ja kohvi. Ilma nendeta nende päev praktiliselt ei algagi ja tavaliselt lähebki enne pimedaks kui Jäär üldse aru saab, et mis just juhtus. Seda siis ilma kohvita.

Kuid kui Jäärad saavad kohvi kohe hommikul kätte, siis tuleb täiesti teistsugune päev - siis on Jäärad täkku täis, kalpsavad kodust rõõmsalt välja ja on valmis igale väljakutsele, mis neid ootab, sarved ees sisse lendama.

Probleem ongi nüüd selles, et kuigi Jäärad ise arvavad, et nad ilma kohvita ei funktsioneeri ja nad ei jäta mitte kunagi seda ka kõigile kuulutamata, siis tegelikkus on see, et jah, kohvi paneb Jäära liikuma aga ainult keha. Aju see kohvi küll kuidagi ei aita ja nii jääb Jäär lolliks ja juhmiks ka siis kui tal on hommikune kohvi sees.

Kohviarmastuse tõttu on Jäärade põhiliseks surma põhjuseks südameinfarkt.

Aga muidu on Jäärale see nädal soodne aeg akende kevadpesuks. Kui teil on sõber või tuttav või kontoris töökaaslane Jäär, siis lugege talle see ette ja vaadake seda juhmi lolli Jäära teile vastu passimas, supernaljakas! Las loll nuputab, mida see nüüd täpselt tähendab ja mida ta tegema nüüd peaks.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnnid on paksud ja aeglased. Sõnnide kogu elu keerleb ainult söömise ümber ja pole mitte kellelegi uudis, et Sõnn pöörab söögile suurt tähelepanu. Parandus. Mitte suurt tähelepanu, vaid ainult söögile ta tähelepanu pöörabki. See on nende sõltuvus, mis viib nad üsna ruttu ka hauda.

Sõnnide päev algab tavaliselt väga vaevaliselt, sest esiteks on kuidagi vaja kogu see pekk voodist välja saada ja siis kuidagi jõuda ka külmkapini. Kuid kahes asjas ei saa kindlasti Sõnni süüdistada - Sõnn pole kindlasti aeglane ja Sõnn pole kindlasti loll. Kui Sõnnil on kõht tühi, siis suudab see 200 kg pekki madallennata lähima toiduni ja leida maailma nutikaimaid viise, kuidas järjekordne toidudoos kätte saada.

Kui sulle jalutab tänaval, tööl või poes vastu mõni paks inimene, siis võid olla kindel, et tegemist on Sõnniga, kes otsib oma järjekordset ohvrit, keda ära süüa. Sõnn ise seda kõike muidugi nii ei näe ja peab end muidugi gurmaaniks, kes oskab nautida head toitu. Ka enesele valetamine on Sõnnil hästi käpas.

Suure toiduarmastuse tõttu sureb enamus Sõnne ülekaalust põhjustatud haigustesse.

Aga muidu on Sõnnile see nädal soodne vaadata üle oma talvised varud - kas kõik hoidised värgid särgid on ikka terved ja alles. Nii saab Sõnn öösiti paremini magada kui ta teab, et tema elu armastus - veel tema poolt töötlemata toit on alles ja söögikõlbulik.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud on ühed närvilisemad tähemärgid üldse. See on ka arusaadav, sest nende kehas ei ole mitte üks inimene, vaid kaks. Ja need kaks kipuvad olema pehmelt öeldes erinevad ja sealt on suured sisemised tülid kerged tulema.

Seega Kaksikud on pidevas sisemises võitluses - üks aju pool tahab üht ja teine keha pool teist. Välja paistab teistele inimestele see lihtsalt kui üks suur kompott ja kõik inimesed, kes tunnevad mõnda Kaksikut, teavad, mis psüühiliselt haigete inimestega tegu on.

Välja paistavadki nad kui suured närvipuntrad ja eriti bipolaarsed inimesed. Sees on nad aga üksikud kaksikud, kes tihti ei leia ühist keelt. Kogu see kompott paneb Kaksikud rahu otsima mujalt. Näiteks suitsetamisest, mis on Kaksikute suurim pahe ja sõltuvus.

Kui näete kuskil räästa all lõdisemas inimest, kellel nägu külmast sinine, näpud koni hoidmisest valged, juuksed ja riided läbimärjad aga ikkagi kimub kõige kiuste oma koni, siis võite olla kindel, et tegemist on Kaksikuga, kes oma järjekordset nikotiinilaksu üritab kätte saada, et natukenegi oma sisemist perses maailma rahustada.

Kõige rohkem sureb Kaksikuid kopsuhaigustesse ja vähki.

Tähed näitavad, et sel nädalal on Kaksikutele soodne aeg suitsetamine järjekordselt maha jätta. Ajaloos on olnud juhtum, kus üks Kaksik väitis, et suudab suitsetamise maha jätta ja ta suutiski olla ilma suitsuta nädal aega. NÄDALA! See on absoluutne rekord, mida ükski Kaksik pole siiamaani ületada suutnud.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähk on üks tüütumaid tähemärke, sest lisaks oma üleüldisele aeglusele on tal tegelikult küljes veel üks häda. Ja see on ikka kuradi suur häda. Nimelt on Vähid kõige suuremad hüpohondrikud üldse.

Kui teil on mõni sõber või töökaaslane, kes pidevalt halab kui halb tal jälle olla on või kuidas tal jälle miski valutab, siis võite olla kindel, et tegemis on Vähiga. Kui keegi kasvõi korraks aevastab või mainib, et tal eelmine nädal valutas väike sõrm kaks sekundit, siis on kohe platsis Vähk, kes laob teile ette oma viimase 10 aasta haigusajaloo ja loetleb 100 sümptomit nende haiguste kohta, mida ta arvab hetkel endal olevat.

Arvestades kõike seda eelpoolkirjeldatut, siis Vähkide suurimad sõltuvused on kõikvõimalikud ravimid ja eriti valuvaigistid. Kui te lähete kellelegi külla ja avastate, et üle poolte köögisahtlite on täis tablette ja vannitoa kapi uks ei lähe kinni tablettide tõttu, siis võite olla kindel, et olete sattunud just Vähi koju.

Tegelikult on Vähk muidugi üks tervemaid tähemärke üldse, sest mitte kellelgi teisel pole nii palju energiat ja tervist, et nii palju kaevelda oma halva tervise üle.

Enamik Vähke sureb nende ravimite üledoosi, mida nad tarbida tegelikult ei tohi.

Tähed soosivad oma tabletivarude ülevaatamist ja kangema kraami mahamüümist näiteks narkaritele. Saad uut vaba raha, et uusi ravimeid osta.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Kõige vaesem tähemärk on Lõvi. Mitte et nad ei teeniks elus hästi, teenivad ikka. Aga kuna nad on oma töö väliselt üsna lollid inimesed, siis raiskavad nad absoluutselt iga sendi oma elus ära mingi mõttetu träni peale ja neid peetakse fanaatilisteks ostuhulludeks.

Lõvile meeldib asju omada ja mida rohkem, seda uhkem. See on tema sõltuvus. Kui keegi väidab teile, et jah, ta on mõnel Lõvil külas käinud tema kodus, siis ta valetab, sest Lõvi ise mahub vaevu-vaevu oma koju sisse ära kogu selle sita vahele, mida ta elus kokku ostnud on.

Eriti meeldib Lõvile riideid osta. Tal on neid kodus igas suuruses ja igas värvis - kuigi ta ise kannab ainult ühte tüüpi ja suurust riideid, ei oma see talle mingit tähtsust - kui ta mõne riidetüki ostab, siis ostab ta igaks juhuks selle sama riidetüki ka mõnes teises suuruses, mis talle ei sobi. Loll loom.

Kui teil on mõni sõber või töökaaslane, kes saabub alati teie juurde nii, et tal on seljas mitu kihti erinevaid riideid, tal on käes kaks käekotti, tal on käe peal 17 käekella, kaelas 34 ketti, käes 12 paari kindaid, peas 300 m kõrge torn kübaraid ja mütse ja jalas peale kummikute veel kõrge kontsaga kingad, siis võid olla kindel, et oled kohtunud ehtsa Lõviga.

Lõvid surevad tavaliselt peale kella 22 ehk siis kui poed kinni pannakse. Paljud neist surevad sinnasamma poe ukse taha, osad tugevamad võivad jõuda isegi ööpäev läbi avatud tanklani.

Tähed lubavad, et Lõvile on soodne aeg vaadata oma pangakonto seisu ja harjuda ainukese üksiku asjaga tema elus - numbriga null tema kontol.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi suudab jätta teistele inimestele mulje kui täitsa okeist indiviidist. Nad ise arvavad, et teised tähemärgid neid ei tunne ja peavad neid täiesti normaalseteks tavalisteks inimesteks. Aga asi ei saaks tõest kaugemal olla.

Nimelt on probleem selles, et neitsi ise ongi tore ja heatahtlik inimene, kuid tal on kalduvus siduda end halbadesse suhetesse ning läbi käia mürgiste inimestega. See on nende sõltuvus. Ehk siis kõik selle maailma tugevad persevestid nagu näiteks Kaljukits ja Skorpion leiavad oma elus väga tihti üles just need luuserid Neitsid, kellele siis külje alla ujuda ja nad rängalt ära kasutada ning siis kõrvale visata.

Kui te näete seltskonnas, tööl, poes või ükskõik kus mingit paarikest, kus üks on teisest ilmselgelt vaimselt ja füüsiliselt üle ja ei jäta seda ka avalikult demonstreerimata, siis võite olla üsna kindel ,et see, kes seal litti saab, on Neitsi. Eriti kindel saate olla siis kui näete, et see nõrguke vastu ei hakka.

Ka tunnete te ilmeksimatult Neitsi ära, sest just nemad on need, kes kõige rohkem teistele halavad, kuidas maailmas on kõik head naised ja mehed otsa saanud ja et kuidas nemad, maailma parimad inimesed, komistavad kogu aeg nende halbade otsa.

Enamik Neitsisid sureb koduvägivalla tagajärjel.

Neitsidele on see nädal soodne olla veelgi allaheitlikum ja olla veelgi rohkem kannataja selles maailmas. Ehk tuleb maailmalõpp juba homme ja nad pääsevad ometi lõpuks paradiisi.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalud on suhete mõistes kõige hullemad inimesed maailmas. See on lihtsalt kohutav kui glingid ja kleepuvad Kaalud on. Seal ei ole mingit vahet, kas mehed või naised - kui sa oled sündinud Kaalude tähtkujus, siis enamik inimesi peaks seda kuuldes jooksma hästi ruttu teises suunas.

Kaalud on sõltuvad armastusest. Nad ei suuda üksi kaua elada. Ta on pidevalt kellegi otsingul, kes tema südant puudutaks. Kõik need asjad teevad Kaaludest ühe kohutavama ja tüütuma inimese maamunal. Sa ei saa mitte sammugi oma elus astuda, ilma et mõni Kaalude tähtkuju esindaja ei elaks sul seljas ja pidevalt ei uuriks, kuidas sul läheb.

Nad tahavad pidevalt kaisutada, kallistada, musitada ja rääkida suurest armastusest, mis neil on sinu vastu ja kui selle võib isegi ära kannatada, siis kõige hullem on see, et Kaalud nõuavad iga päev, et nende naaber, sina kui partner, teie koduloom, postiljon, töökaaslased, poemüüja jne jne kõik kinnitaksid talle pidevalt kui äge ta on ja kuidas kõik Kaalusid armastavad.

Kui sinu töökaaslane püüab sinult pidevalt välja pressida seda, et teda kiidaksid ja seda, et teda märkaksid, siis võid olla enam kui kindel, et tegemist on Kaaludega, kes jälle oma suure tähelepanunäljaga platsis on.

Just sellel kohutaval põhjusel leiavad enamik Kaalusid oma otsa jahipüssi toru ees, sest inimesed lihtsalt ei kannata ära seda.

Soodne aeg on Kaaludele asja kaaluda - kas olla sama glingy edasi või surra jahipüssi toru ees!

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Nagu oleme korduvalt öelnud, siis Skorpionid on tähemärgimaailma persevestid. Kõige rohkem petjaid ja armukestepidajaid leidub just Skorpionide hulgas. Kõige rohkem valetajaid ja üleaisalaskjaid leidub just Skorpionide hulgas.

Aga ainukesed, kes seda ei tunnista, on muidugi nemad ise. Ja olge ettevaatlikud - ärge neile otse küll seda kõike ütlema minge, sest sealt saate korralikult salvata.

Kuid neil on ka teine pool - näiteks peetakse Skorpione romantiliseks. Kirglikud nad ongi, sest neile meeldib voodielu ja sellega kaasnev. Nad on sellest sõltuvuses. Kui te kuulete kedagi praalimas oma suhete arvuga või sellega, kuidas ta jälle kedagi kuskil pani, siis võite olla kindel ,et tegemist on Skorpioniga, kellele meeldib selliste teemadega laiata.

Nad ise peavad ennast jumalikeks armastajateks ja tõelise kire väljendajateks voodis. Ja täpselt seda nad ka on - aga ainult enda heaolu suhtes. Skorpionid suhtuvad sellesse, et ise kiiresti pauk lahti saada äärmiselt kirglikult, sealt edasi on neil juba täiesti pohhui, mis saab,

Enamik Skorpione valetab ja laiab nii hullusti, et nad surevad tihti kas vingumürgitusse või siis lahtisesse luumurdu, mida põhjustab lõugade liigne lõksutamine oma mõttetu ja sisutu voodielu teemal.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on oma loomult võitlejad ja võistluslikud. Tegemist on ikkagi jahimehega, Seega on terve elu Amburite jaoks üks suur jaht. "Kas tuleb jaht või ei tule?" ei ole mitte kunagi Amburi repertuaaris, sest ta kasutab ainult küsimuse esimest poolt ja sedagi ilma küsimärgita - jaht tuleb alati.

Oma olemuselt on ta seikleja ja armastab väljakutseid. Nad on neist sõltuvuses. Ambur arvab hommikul ärgates ja silmad lahti tehes, et järjekordne hommik on talle valmistanud ette suured seiklused ja põnevused. Suur on Amburi pettumus kui ta avastab, et päev on nagu iga teine.

Aga Amburid ei lase pead norgu ja mõtlevad kiiresti välja uue põhjuse jahti edasi pidada ja edasi seigelda - kas väljas tundub see kilekott lendlevat tuules kahtlaselt? Jah, tuleb minna. Selline mõtteviis viib teda edasi igas oma mõttetu elu aspektis.

Amburid surevad tihti kõige absurdsemates olukordades, mis võimalikud on. Näiteks võivad nad vabalt surra selle läbi, et kukuvad puu otsast maha surnuks, sest nad tahtsid teada, mis tunne on saagida seda oksa, millel ise istud.

Tähed näitavad, et Amburite jaoks on hetkel soodne aeg teritada oma vibud ja nooled. Mingit kasu neist niikuinii tal ole, sest midagi põnevat niikuinii ei juhtu aga alati on Amburile hea teada, et vähemalt varustus on alati valmis ja olemas.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Skorpionite kõrval on suurimaks persevestiks ka Kaljukits. Põhjus, miks mitte keegi Kaljukitse ei salli peale tema ülemuse, on see, et
Kaljukitse sõltuvuseks on töö. Kaljukitse tunneb ära selle järgi, et tema on esimene, kes kontorisse tööle jõuab ja tema on viimane, kes lahkudes kustutab tuled.

Kui lähete töökaaslastega suvepäevadele ja astute bussist välja ning näete, et juba on keegi kätte võtnud labida ning kaevab esimese põõsa all, siis võite olla kindlad, et tegemist on selle debiiliku Kaljukitsega. Mitte keegi ei saa kunagi aru, miks kutsutakse töönarkomaane kaasa teiste normaalsete inimestega koos puhkama - las töötab kontoris kui nii väga tahab. Ja oi, kuidas Kaljukits ise seda tahaks. Tal on sellest lausa sõltuvus.

Mitte midagi ei ole tema jaoks tähtsamat, kui kohustused. Töö enne ning siis sõbrad ja pere. Võib olla 100% kindel, et Kaljukitse elukaaslane, lapsed ning sõbrad teda ei tunne. Sest ta on kogu aeg tööl.

Enamik Kaljukitsi on õnnelikud, sest nad surevad tehes seda, mida nad tõeliselt armastavad - nad surevad tööl.

See nädal on soodne aeg Kaljukitsel võtta puhkust. Kasvõi korraks. Sest kui Kaljukits puhkab kasvõi päevakese, oskab ta veel paremini hinnata oma tööd ja teeb veel paremini ja rohkem seda. What an idiot.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Kaalude järel on kõige tüütum tähemärk Veevalaja. Miks? Sest Veevalajad on teadmishimulised ja tunnevad pidevat enese harimise vajadust. See on ka nende ametlik selgitus selle kohta, miks neile meeldib jubedalt oma nina toppida kõigi teiste asjadesse. Ehk siis ainult nemad ise arvavad nii. Kõik teised peavad neid troppideks, kes topivad oma nina alati sinna. kuhu vaja pole.

Kõige suuremad latatarad, külamoorid, selja taga sosistajad ja kiibitsejad on kõik Veevalajad. Nad ise nõuavad, et nad ei topi oma nina teiste asjadesse, vaid et nad tahavad rohkem teada end ümbritseva kohta. Bullshit! Nad on lihtsalt sõltuvuses uuest värskest klatshist.

Kui sul on sõber või töökaaslane, kelle interneti brauseri avaleht on Elu24 ja kes otsib absoluutselt igal võimalusel suitsunurgas kedagi taga rääkida, siis võid olla üsna kindel, et tegemist on Veevalajaga.

Enamik Veevalajaid sureb uudishimu kätte. See on üks hullemaid surmasid üldse. Põhimõtteliselt pea plahvatab lihtsalt tükkideks. Osad Veevalajad surevad ka verejooksu kätte kui neil lõigatakse keel küljest ära kättemaksuks.

See nädal on Veevalajatele soodne aeg uute pealtkuulamisseadmete ostmiseks ning Google otsingumootori värskeks seadistamiseks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kalad on kindlasti üks ägedamaid tähemärke üldse. Nad on kõigiga sõbrad ja üleüldse meeldivad inimesed. Nad on tihti seltskonna hing, nende arvamust kuulatakse ja nende naljade üle naerdakse. Kuid seda teatud piirini. Kui nad selle piirini ei jõua, siis peetakse Kaladest väga lugu. Kui jõuavad, siis saadetakse Kalad kiiresti persse ja koju jõudes oodatakse neid alati taignarulliga.

Nimelt on Kalade salajane sõltuvus alkohol. Lihtsamalt öeldes: Kalad on kõige suuremad parmud ja alkohoolikud, kes Maakeral ringi käivad. Või siis roomavad. Oksendavad ja roomavad.

Kalad ise seda muidugi ei tunnista ja nende moto on, et söögi kõrvale klaas veini aitab tal kõige paremini stressi maandada. Nii see ka on. Aga Kalad sellega tavaliselt ei piirdu. Peale sööki aitab stressi maandada veel kast õlut ja enne magamaminekut veel üks liitrine viin viib stressitaseme ikka täitsa nulli.

Enamik Kalasid sureb uppumise teel - nad upuvad pudelisse.

Tähed näitavad, et Kaladele on see nädal soodne võtta ette üks reis. Näiteks Lätti. Uue alksi järele.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles