Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 14.-20.jaanuar

Tähti pead sa uskuma, tähti pead sa jälgima, ainult tähed teavad teed.


Jäär

21. märts - 20. aprill

Jääral on aasta alanud väga hästi, sest mitte midagi head ega halba pole tema elus peale uue aasta saabumise toimunud. Ja ei saa minna hästi või halvasti kui midagi elus toimunud pole.

Üks asi siiski Jääradega juhtunud on - kui aasta esimestel tööpäevadel võeti lõdvalt, siis nüüd on jälle töötamp peal. Kuna Jäär on selline jäärapäine loll loom, siis kipuvad kolleegid teda ka sel aastal ära kasutama ja viskavad oma aastaalguse tööd kõik Jäära lauale. Jäärapäine Jäär võiks ju jäärapäiselt keeduda aga kuna ta on loll, siis võtab ta jäärapäiselt kõik tööd vastu ja teeb need jäärapäiselt ka ära.

Soodne aeg oleks Jääral sel nädalal ise ka minna kolleegide juurde tööd juurde küsima. Mingit kasu sellest küll Jäärale pole aga keegi peab ju töö ka ära tegema lõppude lõpuks. Ja selleks ongi Jäär.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn oli aastavahetusel see, kes karjus terve öö taeva poole kõige ulmelisemaid uusaastalubadusi ja käis kõigile pinda jutuga, kui hea ja uus inimene temast uuel aastal saab. Ta lubas maha jätta joomise, suitsetamise ning hakata kõvasti trenni tegema.

Sõnn kui kõige nõrgema iseloomuga tähemärk, oli see, kes 1.jaanuaril pani suitsu ette ja võttis järgmise õlle ning vaatas naerdes koduaknast neid üle hangede jõusaali poole marssivad inimesi. Oma uusaastalubadustest nii kergelt ja kiirelt taganemist põhjendab Sõnn nüüd igapäevaselt siiamaani oma tuttavatele ja sõpradele. Paari nädalaga on tutvusringkond tema jutust juba väsinud ja nüüd tüütab Sõnn inimesi juba kaubanduskeskuste uksel ning räägib kui mõttetud on uusaastalubadused. See nädal pole mingi erand - seega kui näete mingit kahtlast kõiki tüütavat inimest kuskil linnas või kaubanduskeskuses, siis võite olla kindel, et tegemist on Sõnniga.

Soodne nädal Sõnnil hakata välja mõtlema endale järgmise aasta uusaastalubadusi.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud käituvad sel nädalal pööraselt, sest kuna nad on oma loomult väga aeglase mõtlemisega, siis jõuab neile alles nüüd kohale, et aastanumber on vahetunud ja et nad peavad naasma oma igapäevarutiini.

Pööraseks ajabki neid see, et nad ei mõista, kuhu kadus ajavahemik 24.detsember- 13.jaanuar. Ja miks helistab ülemus hommikul ja küsib, kus Kaksikud hetkel viibivad ja kas töö on tehtud. Kõik see on väga segadusseajav ja Kaksikutel on raske selle koormaga hakkama saada.

Kuna Kaksikud on nii aeglase mõtlemisega, siis on just nemad need, kes siiamaani veel rakette lasevad magalarajoonides õhtuti ja öösiti, osade Kaksikute jaoks on lihtsalt aastavahetus alles nüüd kätte jõudnud.

Soodne aeg oleks Kaksikutel nüüd tõmmata viimane tikk, süüdata viimane ilutulestikurakett ja homsest tööle minna. See saab valus olema aga kunagi pidi see niikuinii juhtuma.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vähid on praegu väga haavatavas hingelises seisundis - nende väline koorik on pehme ja iseloom tundlik. Kogu pühade ja sellele järgnenud aja on nad olnud täiesti šokis, sest kõik on toimunud nii kiiresti. Vähid on sama aeglase mõtlemisega kui Kaksikud aga Vähid saavad vähemalt aru, mis toimub.

Esimesed töönädalad on Vähile siiski oma jälje jätnud - kui teised tähemärgid jooksevad mööda kontorit ringi tähtsa näoga ja karjuvad üksteise peale kui palju neil tööd on teha, siis Vähid, kes ei ole erilised ekstraverdid, karjuvad ka aga sisemiselt. Probleem Vähkide jaoks ongi see, et kuna nad on aeglased, siis kipuvad kolleegid just nende peale näitama, et miks uue aasta esimeste nädalate töötulemused on nii kehvad. Selleks ajaks kui Vähid taipavad, et neid süüdistatakse, on kogu kontor juba lennanud peale uuele probleemile, et siis lõpuks tulla ringiga jälle Vähki süüdistama, et asjad ei liigu.

Soodne aeg on Vähkidel sel nädalal lükata oma sõrad puhkeasendisse ja vaadata, kuidas maailm põleb. Midagi niikuinii ta ise muuta ei saa.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvide jaoks on kätte jõudnud väga masendav aeg - nende hing ihkab tagasi toredust ja hiilgust ja seda pühad pakkusid. Nüüd on käes taas argipäev ja mitte keegi kolleegidest ei võta vedu kui Lõvid teevad ettepaneku tähistada veel ühe korra jõule ja aastavahetust, et oleks äge. Pühade ajal olid Lõvid solvunud isegi jõulukuuse peale, et see röövis neilt tähelepanu aga see aeg oli ikkagi parem kui see, mis nüüd kätte jõudnud on.

Kuna käima on läinud kibekiire tööaeg, siis Lõvidele ei kingita kontoris küllaldaselt tähelepanu. Selle tagajärjel muutuvad nad tusaseks ja tagasihoidlikuks, mis pole neile üldse omane. Töös hakkavad tulema vead ja see ei jää teistele märkamata. Kui Lõvi saab aru, et ka käkki keerates saab ta tähelepanu, siis võib juhtuda, et ta valibki selle tee ja tekitab sel nädalal korraliku jama terves töökohas.

Soodne aeg on Lõvidel end riietada pidulikult, võiks isegi öelda, et toretsevalt ja silmipimestavalt, sest muidu neile küll mingit tähelepanu keegi ei pööra.

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsi tähtkuju all sündinu on mõistusinimene, sügava iseloomu ja kriitilise mõistusega. Ehk siis selline inimene, keda keegi tööl ei salli. Ega ka kodus. Neitsid on ainuke tähemärk, kes võtab oma ülesandeid praegu väga tõsiselt ja on väga pettunud oma kolleegides kui need naljatavad või räägivad juba oma talvepuhkusest.

Neitsid nõuavad kõigilt inimestelt täpset käitumist ja täpsust. See tähendab sel nädalal rohkeid konflikte, sest keegi ei taha uskuda eriti, et Neitsi saab selline pind perses juba olla aasta esimestel nädalatel. Kui Neitsi sel nädalal kontoris ringi kõnnib, näeb ta ainult tühjust, sest kõik teised põgenevad tema eest paaniliselt, et mitte jääda temaga tõsimeeli tööasju arutama.

Soodne aeg oleks Neitsidel sel nädalal oma kolleege varitsema hakata näiteks autoparklas hommikuti - nii saab ta olla kindel, et tabab õiged inimesed nende inimeste jaoks kõige halvemal ajal.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kaalude jaoks on uus aasta alanud äärmiselt keeruliselt, sest valikuid ja otsuseid, mida nüüd teha või tegema peaks, on väga palju. Kas viia kuusk välja kodust täna või minna tööle? Kas täita oma uusaastalubadust ja minna trenni või minna hoopis McDonaldsisse sööma? Kas tööl teeselda töö tegemist või lasta ülemusel enda peale pikemalt karjuda kui tavaliselt?

Kogu see kiireid otsuseid nõudev sigin-sagin ajab Kaalud üsna segadusse. Ta ei tea siiamaani, kuhu poole ta jooksma peaks hakkama või mida tegema. Nii teevadki Kaalud sel nädalal nii nagu nad ikka teevad - kaaluvad kõiki otsuseid pikalt ja laialt ja lõpuks ei tee mitte midagi.

Soodne aeg oleks Kaaludel hakata otsuste tegemisel viskama kulli või kirja. Saavad asjad vähemalt mingilgi moel tehtud.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpion on uue aasta esimestel nädalatel täis indu ja hoogu. Ta usub täiesti kaljukindlalt, et kõik, mis toimus eelmisel aastal, jäi eelmisesse aastasse. Seega eeldab Skorpion, et mitte keegi ei kodus ega tema tööl ei mäleta, milline persevest ta terve eelmise aasta oli.

Skorpion on väga imestunud kui teda tööl ei võeta vastu avasüli ega kanta kuninga toolis mööda kontorit ringi. Tema ometi ju alustas puhtalt lehelt, täistabularasa ometi ju. Probleem ongi selles, et absoluutselt kõik teised mäletavad ja ei unusta tegelikult kunagi. Nii ongi Skorpion silmitsi terava olukorraga, kus ta ise arvab, et on maailma valitseja aga teised arvavad, et ta on ikka persevest.

Soodne aeg oleks Skorpionil sel nädalal oma nägu mitte tööl näidata - las saavad teised vähemalt ühe täispika nädala ilma sinuta ja rahus töötades. Nii võib päästa terveid ettevõtteid kollapsist.

Ambur

22. november – 21. detsember

Amburid on oma sõiduvees - uus aasta, uued seiklused. Aastaalguse masendus möödunud aasta vähestest saavutustest on mööda läinud ja nüüd on nad täis tegutsemistuhinat. Probleem ongi nüüd selles, et Amburid on tuhinat täis aga neil pole mitte vähematki aimu, mida selle tuhinaga nüüd peale hakata või kuhu poole joosta.

Seega rapsivad Amburid aasta alguses korralikult aga pigem tulemusteta. Kui näete kontoris naerusuist näiliselt õnnelikku inimest, kes jookseb kogu aeg ringi ja sahmib kõike korraga teha, siis see on Ambur. Kas keegi aru saab, mis ta teeb ja kas ta ise aru saab, mis ta teeb - äärmiselt kaheldav. Aga sahmimist on mitme eest.

Kuna Amburitele meeldib alati suur segadusekorraldaja olla, siis seda ta sel nädalal jätkama ka peaks.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukits kui suur töörabaja on sel nädalal tõelises sõiduvees. Kuna teised tähemärgid alles toibuvad uue aasta algusest ja sõna otseses mõttes otsivad tikutulega põhjusi, miks mitte tööd teha, siis Kaljukits ajab igal hommikul rinna kummi ja lausa kappab tööle. Erinevalt Jäärast on ta aga selline tüüp, kes teiste tööd enda peale naljalt ei võta.

Kaljukitse ennast muidugitaoline olukord rõõmustab, et keegi teine tööd ei tee. Sest vähemalt kordki aastas saab tema töötegemisega silma paista ja jätta endast mulje nagu asjalikust inimesest. Ka Kaljukitsede ülemusel ei jää taoline töötuhin märkamata ja kuna ta on ikkagi ülemus, kes peab hoolitsema, et töö käiks, siis suunab ta sujuvalt kogu töötegemise Kaljukitse peale.

Tähed näitavad, et juba aasta kolmandal nädalal ootab Kaljukitsi seetõttu suur läbipõlemine. Soodne aeg veel rohkema töö tegemiseks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalajad eksisteerivad kahjuks ka sel nädalal meie hulgas.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kuna Kalad pole oma loomult eriti auahned, siis on nemad ainuke tähemärk, kes midagi eelmise aasta lõpus endale ega teistele ei lubanud ja seega pole tal mingeid lubadusi vaja ka murda. Seega ei ole Kalade jaoks aastanumbri vahetamises midagi erilist - lihtsalt üks number vahetus kalendris. Töö ja muu elu jätkub ka sel aastal samamoodi edasi nagu enne.

Kui teised tähemärgid kas sahmivad ringi või püüavad tööst viilida, siis Kalade tähemärgis sündinud vahivad kontoris oma laua taga ikka sama tuima kalanäoga enda ette. Kalad teavad, et niikuinii mitte midagi ei muutunud ja seetõttu pole mõtet midagi ka panustada. Tiksuvad ikka oma aja täis ära ja lähevad koju veini jooma.

Soodne aeg Kaladel kiigata poodidesse ega pole mingit head alllahindlust mõnel heal veinil, mida siis õhtuti peale oma mõttetut mittekuhugiviivat tööd tühjaks juua.

1 kommentaar

  • Ulf D. Mortum

    14. jaan. 2019 - 15:38

    No ei lähe täkkesse. Ma Jäär, aga pigem sokutan oma tööd teistele teha, selline laiskloom olen 😀

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles