Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Nädala horoskoop, 22.-28.oktoober


Jäär

21. märts - 20. aprill

Sel nädalal algabki tõeline sügis ja sellega kaasas käiv masendav ilm. Jääradel lööb selle ilmaga välja nende tõeline olemus - nad on masendavad ja depressiivsed. Seda muidugi ümbritsevate inimeste jaoks. Jäär ise arvab, et ta on kõige säravam ja rõõmsam inimene planeedil. Aga jah, kõik inimesed eksivad ja eriti eksib Jäär. Järjekindlalt.

Jäär tunneb, et tahab elus midagi uut ja põnevat oma ellu leida. Soovitame osta loteriipilet, sest siis on teie elus vähemalt kolmapäevani mingigi põnevus. Te küll ei võida, sest te olete ikkagi ju Jäär aga mingigi põnevuse see teile toob.

Soodne aeg on mitte vahtida oma kohvitassiga akna peal igal hommikul, vaid võtta kätte luud ja minna appi kojamehele lehti riisuma. See ei aita Jäära arengule mingitmoodi küll kaasa aga vähemalt saab majaesine puhtaks ja Jäär ei tegele samal ajal mingi muu lollusega nagu näiteks kontoris tööl käimisega.

Sõnn

21. aprill - 20. mai

Sõnn on sel nädalal õnnelik - lõpuks ometi on päike kadunud ja taevast sajab alla sooja vihma. Õnnelikuks ei tee teda järsk ilmamuutus, vaid see, et teistel halb on. Sõnnile sitt ilm sobib, sest tal on paks nahk ja temale ei hakka peale ei vihm ega pori. Riietele muidugi küll hakkab aga mitte Sõnni hingele. Hing Sõnnil laulab kui ta saab püherdada mõnuga teiste inimeste masenduses.

Sel nädalal ootab Sõnne suur elumuutus, sest tema ellu võib tulla salapärane võõras. Tähed näitavad, et see ei juhtu ei tänaval ega tööl, vaid just kodus. On tõenäoline, et salapärane võõras tuleb ja koputab su uksele. Ära lase sellel uuel tutvusel raisku minna.

Tähed näitavad ka, et tõenäoliselt on see salapärane võõras kas Päästeameti vinguanduri kontrollija või alt korruse naaber, kes tuleb soola laenama ja keda sa tegelikult ei tunne ju. Lase võõras sisse, paku talle kohvi ja uuri tema elulugu. Sa võid sellest saada ootamatut inspiratsiooni ja hakata ka ise omast vabast tahtest ja oma vabast ajast käima majast majja suitsuandureid kontrollimas või siis kontrollimatult naabritelt soola kokku laenama.

Soodne aeg on unustada oma igav igapäevaelu ja lasta uutel tuultel puhuda oma ellu värskeid ideid ja värskeid inimesi.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Kaksikud seisavad sel nädalal silmitsi raskete või siis väga raskete olmeprobleemidega. Tähed näitavad, et probleeme või väga raskeid probleeme võib tulla näiteks koduelektroonikaga või murrad maja ees Jäära koristamata märgadel lehtedel raskelt või väga raskelt jala- või käeluu. Oled sel nädalal tõeline ebaõnne sõdur ja mitte miski ei taha sul välja tulla või ei tule absoluutselt välja.

Nädala keskel Kaksikute õnn siiski pöördub, sest siis on täiskuu. Kaksikutel endal ei hakka siis mitte paremini minema, vaid teistel hakkab sitemini minema ja Kaksikud ei paista nii palju oma ebaõnnega välja.

Soodne aeg on Kaksikutel üle kontrollida elukindlustuse ja tervisekindlustuse kehtivus.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kui veel nädal tagasi pidasid kõik Vähki inimeseks, kes on vaikne ja tagasihoidlik ja teeb kõike omas tempos ja pikalt mõtiskledes, siis sel nädalal saab inimestel Vähkidest mõõt korralikult täis. Nüüd nähakse Vähki sellisena nagu ta tegelikult on - loll, paks, kohtlane ja aega raiskav kodanik.

Kui eelmisel nädalal tundusid Vähid tööl kaalutletud ja arukate pikalt asjade üle juurdlevate kolleegidena, siis sel nädalal on iga kolleeg valmis Vähki klaviatuuriga näkku peksma samal hetkel kui Vähk otsustab venitama hakata millegagi.

Seega ootab Vähke sel nädalal näopeks nii kodus kui tööl. Ainuke koht, kus Vähk sel nädalal silma ei paista, on Prisma õhtused kassajärjekorrad, mis venivad nagu teo tatt. Just seal tunneb Vähk end sel nädalal kõige kodusemalt ja on omas elemendis.

Soodne aeg on vältida kõiki teisi inimesi.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Lõvi eelmise nädala möirgamine on taandub sellel nädalal vaikseks susisevaks mjäugumiseks, umbes selliseks, mida teeks hammastata kass, kes üritab mjäuguda läbi suletud suu.

Kontoris ja kodus ei tunta sind enam äragi - eelmisel nädalal käisid ringi lakk püsti, sel nädalal võib juhtuda, et turvamees ei lase sind majja sissegi, sest keegi ei taha, et mingi kodutu vettinud rott põrandaid määriks.

Kuid ära muretse, Lõvi lihtsalt harjub muutuva aastaajaga ja on varsti taas vormis. Juba lähinädalatel on ta endine tagasi ehk siis seesama ülbe, lärmav ja võltsenesekindel tont, kellena te teda tegelikult tunnete.

Soodne aeg on Lõvidel

Neitsi

23. august – 22. september

Neitsid hakkavad sel nädalal kas jooma, süstima või tarbima muid, suukaudselt võetavaid narkootikume. Nad arvavad, et elu ongi sügise tulekuga läbi ja natuke on neil ka õigus - Neitsid on üsna mõttetud tähemärgid ja kasu on neist maailmale vähe. Kuid kuna nad on juba siin olemas, siis neid tolereeritakse. Sama on sügisega.

Neitsid ise on muidugi veidra illusiooni kütkeis, et kedagi kotib ka nende suur sügismasendus. See paneb nad käituma üsna veidralt (lisaks muidugi alkoholile ja narkootikumidele) ning nõudma teistelt inimestelt kinnitust, et kõik saab ikkagi korda. Teistel saab jah aga Neitsidel mitte. Alles esimesed kevadpäikese kiired võivad ellu jäänud Neitsisid tegelikult lohutada.

Soodne aeg käia ära Lätis ja korrastada telefonis oma diilerite kontaktid.

Kaalud

23. september – 22. oktoober

Kuna Kaalusid tabas möödunud nädal suur šhokk, ära kadus kas sinu mõttetu koduloom või valetati sulle töö juures otse näkku, et oled kollektiivi oluline osa, siis see nädal läheb Kaaludel toibumise tähe all. Kui teised tähemärgid võtavad elus toimuvaid sündmusi üsna stoilise rahuga, siis Kaalud seda ei tee.

Iga mõttetu asi šhokeerib teda ja iga mõttetu talle öeldud lause paneb õhku ahmima. On teada tuntud fakt, et just Kaalud saavad kõige rohkem südameatakke kui nad loevad uudisteportaalide pealkirju.

Katsu olla kuidagi. Nagu rohkem kui seni. Pidev ülemõtlemine ja muretsemine teeb asja hullemaks ja seda muidugi ainult sulle.

Soodne aeg muretsemiseks kesknädalal saabuva täiskuu üle.

Skorpion

23. oktoober – 21. november

Skorpione on sel nädalal äärmiselt aktiivsed ja jutukad. Kuna Skorpion on mürgise iseloomuga, siis ta ei suuda ära uskuda oma õnne, mida ta sel nädala näeb. Ilm on sitt, sügis on käes, vihma sajab, kõik on hall ja porine ja inimesed tema ümber on masenduses. Skorpion ainult toitub teiste inimeste halbadest emotsioonidest ja saab sellest uut jõudu - lõpuks ometi läheb ka teistel sitasti, mitte ainult Skorpionil endal.

Seega kui te näete kas täna või sellel nädalal kodus, poes, tänaval, kontoris jne rõõmsat säravat püstipäi päikeselist inimest, kes kõigile tüütult lehvitab ja kõigilt uurib, et kui sitalt temal siis ka läheb, siis teate - tegemist on selle persevesti Skorpioniga.

Soodne nädal on Skorpionitel toituda teiste inimeste negatiivsetest tunnetest.

PS. Väheteada fakt aga ka kõik vampiirid on Skorpionid.

Ambur

22. november – 21. detsember

Ambur on jahi ja tulemärk ja sügise saabumine talle ei meeldi - vihm kustutab vaikselt aga kindlalt põlevat tuld. Amburid on loomult jahimehed ja seega naisambureid pole olemas, sest naised ei ole jahimehed. Nad lihtsalt mängivad jahimehi ja seega kui te kohtate mõnda meest jahtivat naist, kes väidab, et ta on Ambur, siis ta valetab.

Saabuv täiskuu on ainuke lohutus Amburitele, sest neile meeldib, kui karjaloomad on segaduses ja jooksevad ringi nagu peata kanad. Siis on lihtne lennata karja keskele ja karjuda, et LOLLID LOOMAD ja siis vaadata, kuidas segadus läheb suuremaks. See on ka ainuke lohutus Amburitele sel nädalal.

Ambur on oma loomult vaba ja sügise tulek kammitseb teda, sest nüüd peab VEEL ühe või kaks kihti riideid selga panema. Seega kui te näete sel nädalal tänaval vastu tulemas poolpaljast inimest, siis võite olla kindel, et tegemist on Amburiga, kes keeldub kaasa minemast looduse seadusega ja üritab jätkata terve suve kestnud käitumist.

Soodne aeg on Amburitel endale uued soojemad riided osta. Aga nad ei tee seda niikuinii.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsi ootab sel nädalal vangla. Osadele Kaljukitsedele otseses tähenduses ja osadele ülekantud tähenduses. Nende mässav iseloom on keeranud kokku mingi suurema jama ja nüüd on aeg selle eest vastutust kanda.

Halvaks läinud ilm neid ei morjenda - vanglas on soe kamber ja kolm korda saab päevas sooja toitu. Lisaks on ka kõik kambrikaaslased Kaljukitsed, nii et seltskond on tore ja igav ei hakka.

Ikka veel vabaduses viibivate Kaljukitsede sarvi hakatakse korralikult piirama - kõigil on villand sinu ettearvamatust iseloomust ja punkari käitumisest. Sind tahetakse suruda ühiskonna normaalsetesse normidesse ja piiridesse ja teha sinust samaugune hall mõttetu robot nagu kõik teised on - sul on sel nädalal kaks varianti ainult - kas minna kaasa teiste nõudmistega ja olla see hall hiireke või minna vanglasse. Muid variante pole.

Soodne aeg hakata saia küpsetama, kuhu saaks rauasae peita.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Veevalaja on sel nädalal kõige õnnelikum tähemärk. Selles pole kahtlustki. Erinevalt teistest ka pisut õnnelikest või seda feikivatest tähemärkidest tunneb Veevalaja end saabunud sittade ilmadega nagu kala vees. Või Veevalaja vees.

Sombune ja tuuline vihma täis ilm oledki sina. Sinu iseloom kattub sellele 100% ja tunned end seetõttu väga enesekindlalt. Ka teistele jääb mulje, et sa tead ja teed asju nii nagu sa teaks, mida sa teed ja tead. Tegelikult sa muidugi ei tea aga see pole ka oluline - oluline on, et just sinule on jõudnud kätte parim aeg oma unistuste elluviimiseks, sest just sel nädalal ei julge keegi sind takistada.

Kui näete tänaval inimest, kes hüppab ühest poriloigust teise ja püherdab märgadel lehtedel, siis võite olla kindlad, et see on Veevalaja. Kui te näete, et teie kolleeg on nägu vastu vihmast akent ja ta lakub igatsevalt vihmapiisku, mis on teisel pool klaasi, siis võite olla kindlad, et tegemist on Veevalajaga.

Soodne aeg teha oma kummikutesse ja jopedesse augud ja minna õue vihma ja pori nautima.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Veidral kombel tuleb Kaladel sitt nädal. Nad on küll veemärk ja kõik aga tähed näitavad, et Kaladel erinevalt Veevalajatest sel nädalal hästi ei lähe. Asi võib olla selles, et tegelikult pole õige sügis veel käes ja õige pask alles tuleb veel taevast alla. Alles siis, kui see juhtub, siis saavad Kalad olla õnnelikud ja omas elemendis.

Kalad kahtlevad sel nädalal kõiges ja kõigis, sest nad näevad, et tema haavatavat olukorda võidakse julmalt ära kasutada. Õige ka, et kahtlete, sest ka tähed näitavad, et tõesti tuleb sitt nädal.

Kuid kõik pole veel läbi Kaladel - tähed soovitavad lihtsalt olla sel nädalal vagusi, olla rohkem peidus kui väljas ning mitte liigutada uimegi. Ainult nii võib juhtuda, et Kalad elavad selle nädala üle elusalt.

Kaladel on soovitatav ja soodne aeg sel nädalal mitte teiste õnge minna.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles